Trys Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis rugpjūčio mėnesį

Rugpjūčio mėnuo daugumai Zodiako ženklų žada įdomių permainų, vis tik labiausiai pasiseks šiems trims ženklams.

Svarstyklės


Tiesiog beprotiškai seksualus laikotarpis, kuomet skraidysi tarsi ant sparnų ir jausiesi visų geidžiama. Už visa tai reikėtų padėkoti į tavo ženklą atkeliavusiai Venerai, kuri dovanoja tau žavesį ir pasitikėjimą savimi. Tik panašu, kad kitiems tavęs norėsis kur kas labiau, nei tau jų - daugiau dėmesio norėsi skirti sau pačiai, todėl stačia galva į meilės nuotykius greičiausiai nenersi. Svarbiausias patarimas tau - pasikliauti savo intuicija ir daryti tai, kas tau teikia malonumą. Bent jau šį mėnesį tai turėtų suveikti!


Vandenis


Jei iki šiol ir negalėjai leisti sau atsipalaiduoti, nes praeities šešėliai ir nuo senų laikų atsivejantys nepadėti taškai sujaukdavo visas kortas, tai dabar pagaliau galėsi atsikvėpti. Meilės srityje teigiamų permainų reikėtų laukti jau nuo rugpjūčio 11 dienos. Gali būti, kad užsimezgusi nauja pažintis pavirs į ilgalaikę draugystę su romantiniu prieskoniu, o kas bus toliau - priklauso tik nuo tavęs pačios. Kitose gyvenimo srityje taip pat laukia perversmams ir greičiausiai jis bus susijęs su pasikeitusiu tavo požiūriu į supančią aplinką ir pačią save. Pirmyn, nes dabar kaip tik metas viską keisti iš pagrindų. 


Jautis


Atrodo, laukia tikrai labai energingas mėnuo visose gyvenimo srityje. Ypatingai gerai turėtų seksis darbinėje srityje - sugebėsi parodyti savo privalumus ir jie turėtų būti įvertinti, tad nesnausk ir parodyk save tokiai galimybei atsiradus. Meilės srityje visi vartai atsivers mėnesio pabaigoje, maždaug nuo 21 dienos. Būtent tuomet turėtum leisti sau atsikvėpti, atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ir leisti pasimėgauti laisve. Būtų idealu, jei pasiimtum bent kelias dienas atostogų ir išlėktum toliau nuo namų. Gali būti, kad būtent tuo metu tavęs laukia net kelios intriguojančios pažintys - kiekviena iš jų įdomi savaip, o kuri verta tolimesnių tavo žingsnių, nuspręsi pati. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis