Išsirink vieną paveikslėlį - jis labiausiai atspindi tavo tikrąjį gyvenimą

Esybė atsiskleidžia detalėse, tiesa? Kad ir kaip kruopščiai slepiame tikrąsias savo emocijas ir veidus, to, kas glūdi mumyse, neįmanoma pakeisti.

Pažvelgusi žemiau išvysi tris skirtingus paveikslėlius. Visuose juose pagrindinį vaidmenį atlieka pilis, simbolizuojanti visą tavo gyvenimą. Tačiau kad ir kokia graži būtų pilis, ne mažiau svarbi ir ją supanti aplinka. Ilgai negalvok, pasikliauk savo intuicija ir išsirink tave labiausiai traukiantį paveikslėlį. O tuomet paskaityk, kas jame užkoduota.

KURI PILIS TAVO?

Pirmoji pilis

Tu labai emocingas žmogus, empatiška asmenybė. Kartais jausmai tavyje persipina ir pati nesupranti, ar iš tiesų gyveni tą gyvenimą, kurio norėtum. Tu linkusi daugiau duoti, nei imti, dažniau guodi kitus, nei pasiguodi pati. Visa tai gerai, tačiau kartais gyvenime save reikia pastatyti į pirmąją vietą, nes tu savo gyvenime esi pati svarbiausia. Kelias į tavo širdį visuomet atviras, tačiau tikruosius jausmus įsileidi ganėtinai sunkiai, išlaikydama tam tikrą atstumą ir netgi kartais pati sukurdama kliūtis asmeninei laimei. Tokiu būdu tu saugai save, juk puikiai žinai, kad meilė kartais gali būti labai skausminga. Nereikia bijoti - gyvenimas tuo ir žavus, kad jis įvairiapusis.

Antroji pilis

Laisvė ir gaivaus oro gūsis - šie du žodžiai geriausiai apibūdina tavo asmenybę. Emocine prasme tu neįtikėtinai stipri: kad ir kiek išbandymų gyvenimas tau siunčia, stoiškai visus juos atlaikai. Turi teisingą požiūrį į gyvenimą - nesėkmės tavęs nepalaužia, tik daro stipresne ir išmintingesne. Tu, kaip niekas kitas, vertini tai, ką gyvenimas tau duoda. Puikiai žinai, kad sėkmę pasiekti galima tik nuolatos einant į priekį, kad ir koks status ar uolėtas tas kelias bebūtų. Esi laisva savo siela ir mintimis, atvira pasauliui ir sąžininga pati su savimi.

Trečioji pilis

Esi kritiškai mąstanti asmenybė, į gyvenimą žvelgianti per racionalumo prizmę. Esi iš tų žmonių, kurie mėgsta viską apgalvoti, rasti gilią ir slaptą visų daiktų prasmę. Tu - savo pasaulio valdovė, kartais iškilusi aukščiau visų, o kartais - labai žemiška ir atvira. Gyvenimas tau yra galvosūkis, kurį dėliosi tol, kol kiekvieną dalelę surinksi į vieną visumą. Bet juk pati puikiai supranti, kad šio galvosūkio iki galo neišspręsim nė vienas. Kartais tiesiog žiūrėk į viską paprasčiau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis