Visas moters paslaptis gali atskleisti jos... rankinė!

Vakar teko girdėti dviejų moterų pokalbį apie svarbų reikalą – rankinės pirkimą. Viena iš jų pasakojo: „Ėjau pirkti griežtos formos, bet pagalvojau, nenešiosiu aš gi už rankenėlės, nepatogu. Ir vėl nusipirkau tokią pačią, kaip visada.“ Draugė tik palinksėjo ir pritarė: „Man su visomis šmutkėmis taip būna“.

Ir mums taip būna, bet tame nėra nieko keisto. Nes tiek drabužiai, tiek rankinė yra savotiškas tavo asmenybės ir gyvenimo būdo atspindys. Pasikeis gyvenimas – pasikeis ir tavo įvaizdis. Taip jau yra. Bet šį kartą – konkrečiai apie rankines. Ką jos gali papasakoti apie savo šeimininkes?

Dideles rankines renkasi pragmatiškos moterys, mėgstančios patogumą ir paprastumą. Juk po ranka visuomet reikia turėti svarbiausius daiktus, o jei ir po darbo parduotuvėje nusipirktoms smulkmenoms vietos lieka - išvis rami galva! Anot psichologų, tokių rankinių mėgėjos praktiškai visuomet būna nekantrios, pačios sukasi kaip bitutės ir to paties tikisi iš aplinkinių.

Mažų rankinių šeimininkėms įvaizdis kur kas svarbesnis už patogumą. Ir joms visai nerūpi, kad ten netilps adata su siūlu ar atsarginės pėdkelnes. O kam? Svarbiausia, kad tilptų mobilus telefonas, būtinos makiažo priemonės ir piniginė. Visa kita ekstra atveju galima nusipirkti. Iš išorės tokios moterys atrodo elegantiškos, labai pasitikinčios savimi, bet viduje gali būti labai moteriškos, trokštančios, kad jas globotų.

Griežtos klasikinės formos rankines renkasi „verslininkių“ tipo moterys, žinančios savo vertę ir išgyvenimo principus. Tvirtos, mokančios pastovėti už save ir galinčios kitus pastatyti į jų vietas! Tokių damų lengvai aplink pirštą tikrai neapsuksi.

Neįprasto ir originalaus dizaino rankines įprastai renkasi pažeidžiamos, į aplinkinių kritiką jautriai reaguojančios moterys. Kaip sako psichologai, akivaizdus bandymas išsiskirti iš minios, būti kitokiu – tai nepilnavertiškumo ir savo kompleksų slėpimas, bandymas užsimaskuoti. Bet gali būti ir visiškai priešingas variantas: tokios rankinės savininkė gali būti tikra avantiūristė, kiekviename žingsnyje norinti išbandyti kažką naujo.

Praktiškos ir atsargios moterys dažniausiai renkasi tamsių spalvų rankines. Jos nemėgsta per daug eksperimentuoti, nėra itin atviros ir pasitiki tik artimiausiais žmonėmis. Beje, juodos/rudos spalvos gerbėjos dažniausiai neturi daug rankinių, kaip, beje, ir artimų draugų. O kam reikia daug, jei turi kelis, bet patikimus?

Šviesių, pastelinių spalvų mėgėjos – tai švelnios, atviros, smalsios moterys, mokančios mėgautis gyvenimu. Tiesa, dievinančios baltą spalvą gali būti linkusios į perfekcionizmą ir būti gana griežtos, reiklios.

Ekspresyvios ir drąsios asmenybės, žinoma, rinksis ryškias rankines. Beje, dažnai būtent aksesuarų spalva išduoda viduje tūnančią laukinukę: drabužiai paprasti, nieko neišsiskiriantys, o rankinė ar skarelė rėkia iš tolo – vadinasi ši moteris sugeba laikytis taisyklių, bet vos tik pasitaikys proga... Kitaip tariant, angelas, kuriame tūno nekantrus velniukas.

Jei rankinė dažniausiai laikoma už rankenos, tokia moteris greičiausiai bus ganėtinai griežta, atidi, susikaupusi, punktuali ir atsakinga. Kad būtų išvengta nemalonių nesusipratimų, būtina viską gerai apgalvoti ir suplanuoti – tokiu požiūriu vadovaujasi ši dama.

Mėgstančios rankinę pasikabinti ant sulenktos alkūnės, dažniausiai būna racionalios ir praktiškos moterys, nemėgstančios chaoso nei asmeniniame gyvenime, nei buityje ar darbe: visame kame turi būti tvarka, kitaip reikalai gali tapti nekontroliuojami.

Jei rankinė kabinama ant peties, vertėtų atkreipti dėmesį ir į rankų poziciją. Jeigu jos ištiestos žemyn ir nedaug juda – tikriausiai tai šiek tiek drovoka, nepasitikinti savimi asmenybė. Jeigu einant rankos laisvai juda – tai optimistiška ir mokanti mėgautis gyvenimu mergina. Jeigu ranka pakelta link peties – tai labai savarankiška ir tik savo jėgomis pasitikinti moteris.

Po pažastimi rankinę nešioti mėgsta subalansuotos asmenybės, sugebančios atsilaikyti net prieš didžiausius stresus. Jos turi savo tikslą ir juda jo link nepaisydamos jokių pakeliui pasitaikančių kliūčių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis