Testas, kuris papasakos apie tavo asmenybę

Pažvelk į žemiau esantį paveikslėlį ir ilgai negalvodama išsirink vieną atvaizdą, kuris tau labiausiai patinka. Įsidėmėk jo numerį ir skaityk, ką tai galėtų pasakyti apie tavo asmenybę.

1. Tu stengiesi tapti geriausia, turi tvirtas ambicijas ir aukštai išsikeltus standartus, kurių link kryptingai judi. Aplinkiniams gali atrodyti, kad su tavimi sunku, bet sunkiau ne jiems, o tau pačiai. Viskas, ką tu darai, skirta ne tiek tau pačiai, kiek aplinkiniams, todėl egoiste tavęs tikrai nepavadinsi. Tu moki būti labai gera iki tol, kol tau neužlipa ant galvos, o tuomet... Tu parodai savo charakterį, bet vis tiek atleidi. Kartais reikėtų leisti žmonėms aiškiau suprasti, kiek daug pastangų dėl jų gerovės įdedi, nes patys tai įvertina tik nedaugelis.

2. Tu atsakinga ir linkusi rūpintis kitais labiau, nei savimi. Kartais atrodo, kad kiek rūpesčių ir darbų ant tavęs bekrautų, tu vis tiek viską atlaikai ir neparodai, kaip tau sunku. Aplinkiniams patinka tavo charakteris, jie gali tavimi pasitikėti, žino, kad visada būsi tas žmogus, kuris padės net sunkiausioje situacijoje. Tu greita, ryški, gudri ir svarbiausia - nuoširdi... O kaip gi tokia asmenybė galėtų kam nors nepatikti? Tik nepamiršk, kad pirmiausia reikia pasirūpinti savimi, o tuomet jau galima padėti ir kitiems.

3. Tavo išskirtinumas – mąstymas, gebėjimas kitaip žvelgti į pasaulį, matyti viską ne taip paviršutiniškai, kaip mato aplinkiniai. Iš esmės tu – intravertė, nors tai nereiškia, kad esi atsiskyrėlė vienišė. Tiesiog tau būtina bent kažkiek laiko skirti tik sau ir savo mintims. Tau svarbūs tavo moraliniai įsitikinimai, vertybės, teisybė, todėl kartais tai gali trukdyti siekti tam tikrų tikslų. Bet kas tie tikslai, jeigu pamynusi savo principus vis tiek nesidžiaugsi pergale.

4. Aplinkiniams kartais sunku tave įvertinti, nes tu – kitokia nei jie: originali, savita, gyvenanti ne pagal kažkieno sukurtas taisykles. Esi gana jautrios sielos žmogus, tau būtina asmeninė erdvė, kad galėtum tobulėti emociškai, o visuomenėje tau ne visada lengva prisitaikyti: aplinkiniai tavęs nesupranta, o tu nesupranti jų.

5. Tu labai nepriklausoma, pasitiki tik savo jėgomis ir gyveni principu „Aš pati“. Visa tavo tvirtybė skirta ne tiek tau pačiai, kiek tavo artimiesiems: tu padarysi

viską, kad esant reikalui jiems padėtum ir patikėk, jie tai puikiai žino. Vienintelis dalykas, ko mainais reikalauji – tai visiškas sąžiningumas. Esi labai teisinga ir gali suprasti įvairias situacijas, tačiau melo nepateisini.

6. Tu labai lengvai randi kontaktą su aplinkiniais, greitai prisitaikai prie aplinkybių, esi mylima draugų, kolegų ir net tų žmonių, kurie šiaip jau gana sunkiai prisileidžia pašalinius. O kaip gi kitaip, jeigu iš žmonių tu nereikalauji nieko mainais. Tau labai svarbios teigiamos emocijos, kurių pasikrauni būtent iš bendravimo.

7. Ką tu tikrai moki daryti tiesiog puikiai – tai išklausyti žmones ir jų nesmerkti. Manai, kad gyvenime kiekvienas turi savo kelią ir pats pasirenka, kaip juo eiti. Ganėtinai lengvai priimi permainas ir gyvenimo iššūkius, todėl kartais aplinkiniams atrodo, kad esi lengvabūdė. Bet anaiptol: tu tiesiog nematai reikalo panikuoti, kai žinai, kad nuo to niekas nepasikeis. O jei gali kažką pakeisti, tiesiog imiesi darbų, o ne kalbų.

8. Tu – kompanijos siela. Linksma, nuotaikinga, mokanti džiaugtis gyvenimu ir tuo džiaugsmu užkrečianti kitus. Žodis „Ne“ tavo gyvenime gana retas, ypatingai, kuomet kalbama apie kažką naujo, dar nepatirto. Esi smalsi, linkusi viską išbandyti, o ir į aplinkinių nuomonę tau iš esmės nusispjauti. Juk gyveni ne dėl jų, o dėl savęs.

9. Gyvenime stengiesi iš visko išspausti kuo daugiau. Iš esmės tavo požiūris į gyvenimą – labai sveikas, realistiškas: nesi linkusi nei į pesimizmą, nei į perdėta optimizmą. Kiekviena tavo klaida ar potyris – tai pamoka ir galimybė tobulėti, ką tu ir darai kiekvieną dieną. Aplinkiniai puikiai žino, kad tu esi tas žmogus, kuriam ant galvos geriau nelipti, bet tuo pačiu tas, kuris išties pagalbos ranką, jeigu jos tikrai reikės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis