Pakeisk mąstymą ir tavo gyvenimas pasikeis

Už atsiųstą laišką dėkojame mūsų skaitytojai Gabrielei. Jei ir tu nori pasidalinti savo mintimis ar išgyvenimais, rašyk mums portalas@cosmopolitan.lt

Atrodo, kartais viskas slysta iš rankų... Visos bėdos užklumpa netikėtai. Sugedo automobilis, susipykai su draugu ar dar kas nors. Bet palauk. Sustok... Giliai įkvėpk. Nekaltink pasaulio, kad jis blogas ar žiaurus. Kad tavo gyvenimas prastas. Ar tikrai jis prastas?

Turi draugą, draugus, turi brolį ar seserį, mylinčius tėvus, namus, automobilį... Jeigu vieną dieną viskas slysta iš po kojų, tiesiog padėkok už viską ką turi. Gyvenimas trumpas... Susimąstyk... Gal kai išėjai ir susipykai su draugu, tu jį paskutinį kartą matei? Aš to nelinkiu, bet jeigu? Gal tavo bloga nuotaika ir žodžiai, ištarti ne vietoje ir ne laiku, įskaudino aplinkinius? Žinojai, kad tavo užsispyrimas gali sugadinti tau gyvenimą? Kaltės jausmas, kad galėjo to nebūti, kad galėjai tiesiog nieko neatsakyti, ar nepykti dėl smulkmenų. Jei sugedo mašina tai gal ženklas, kad tau nereikėjo ten važiuoti. Gal tave bando apsaugoti, bet tu to nesupranti?

Mylėk gyvenimą. Ir viską kas kada nutiko. Žinau, buvo ir visokių blogų dalykų, bet jie tapo pamoka ir patirtimi. Mylėk aplinkinius, ir nepavydėk. Gražiau atrodo? Gyvena geriau? Ar tikrai? Nes šiais laikais, ir tokioje visuomenėje dauguma tik nori pasirodyti, kad jie yra geriausi, sėkmingiausi. Bet ar tikrai jie yra laimingi?

Jeigu kažką stipriai myli, pasakyk tam žmogui, o ne visiems. Nes niekam tu nuoširdžiai nerūpi. Kaip sakoma, laimė mėgsta tylą, kuo pasigirsi to ir neteksi. Todėl mažiau naudokis socialiniais tinklais. Nuotraukos, like paspaudimai? Tavo gyvenimas taps įdomesnis nuo to, kad gausi vienu like paspaudimu daugiau? Ne... Tikrai ne... Taip tikrai nebus. Nereikia gyventi dėl kitų, dėl populiarumo ir pripažinimo. Turi socialiniuose tinkluose po daugiau nei 200 „draugų"? Paklausk savęs, kiek iš jų yra tavo tikri draugai?

Mylėk ir džiaukis tikromis draugėmis ar draugais. Kurie tikrai tave palaikys, bus visada su tavimi kai tau seksis ar kai turėsi problemų. Kurie nuoširdžiai džiaugsis tavo sėkme, o ne apkalbės ir žemins tave prieš kitus. Jei neturi tikrų draugių ar draugų, geriau būk viena, žinau, vienatvė yra sunkus dalykas, bet nejaugi tu nori apsimetinėti tuo kuo nesi, kad pritaptum? To nereikia, ir vis dėlto tokie dalykai išaiškėja laikui bėgant. Būk visada nuoširdi, padedanti, laiminga. Linkiu, kad gyventum ir džiaugtumeis kiekviena diena, kiekvienu įvykiu, nors ir tuo sugedusiu automobiliu, nes tai gali būti tavo likimo siųsta užuomina.

Gyvenk, šypsokis ir džiaukis! Nes gyvenam tik vieną kartą, ir beje, gyvenimas trumpas. Labai...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis