Tavo gimimo data ir pinigai: ar būsi turtinga?

Ar žinojai, kad didžioji dalis milijardierių pagal zodiako ženklą yra Mergelės? O ką apie galimybę praturtėti gali pasakyti tavo gimimo diena? Siūlome paskaičiuoti ir pasiskaityti, o tikėti ar ne – nuspręsk pati.

Koks yra tavo gyvenimo skaičius, suskaičiuosi labai paprastai: sudėk visus savo gimimo datos skaitmenis, kol gausis vienas skaičius. Pavyzdžiui, 1985.04.12. 1+9+8+5+0+4+1+2=30; 3+0=3. Pagal šį pavyzdį gyvenimo skaičius – 3.

Skaičius 1: pinigai reikalingi tam, kad galima būtų juos išleisti!

Taupyti ir nuolatos skaičiuoti kiekvieną litą – nemalonus ir net žeminantis dalykas! Pats pinigų leidimo procesas – štai kas teikia didžiausią malonumą, o nauji daiktai... Jie ne tokie ir svarbūs. Blogiausias dalykas, kurį reikėtų išmokti kontroliuoti – tai leisti pinigus jų dar net neturint: „Tai po savaitės juk alga. Šiandien išleisiu, kitą mėnesį truputėlį pataupysiu ir viskas bus gerai“. Iš šalies tokie žmonės atrodo kaip nerūpestingi turtuoliai, galintys sau leisti mėgautis visais gyvenimo teikiamais malonumais, tačiau iš tiesų tai tėra apgaulingas miražas.

Skaičius 2: pinigai mėgsta būti skaičiuojami.

Finansinis stabilumas – štai kas yra gėrovės pagrindas. Smulkūs pažaidimai su pinigais šių žmonių nedomina, juk reikia pagalvoti apie kur kas stambesnes ir be abejonės pelningesnes investicijas, pavyzdžiui, į nekilnojamąjį turtą. Na, o jei investavimo planas jau suregztas, visos kitos išlaidos tikrai palauks, juk paatostogauti galima ir po kelių metų, o nauji drabužiai, kurių taip norėjosi, ne tokie ir svarbūs. Žodžiu, be pinigų tokie žmonės tikrai neliks, tik atsipalaiduos ir pagaliau ryšis juos išleisti savo malonumui tikriausiai tik sulaukę pensijos. Ir tai, dar pagalvos, ar verta.

Skaičius 3: viskas vardan meilės.

Planuoti ir racionaliai mąstyti – šie žmonės tą tikrai moka, bet tik iki tol, kol į jų gyvenimą įsiveržia jausmai. Įsimylėję jie gali pamiršti visus savo asmeninius poreikius ir viską atiduoti, kad tik antroji pusė būtų aprūpinta ir patenkinta. Gerai, jei ta antroji pusė – ne sukčius, norintis tik pasipelnyti! Gerasis dalykas – mokėjimas suktis net ir beviltiškose situacijoje, kuriose, regis, nebėra jokios išeities. Žmonės, kurių gyvenimo skaičius 3, net ir po didžiausių smūgių sugeba atsitiesti ir pasiekti dar daugiau, nei prieš tai. Štai ką daro ambicingumas!

Skaičius 4: pinigų upės.

Būna laimingųjų, kuriems, regis, net ir stengtis nereikia, kad pasisektų! O gal tai tiesiog puiki intuicija? Bet kuriuo atveju, šie žmonės randa įvairiausių būdų, kaip užsidirbti pinigų. Tik štai kai lengvai gauni, lengvai ir išleidi. Iš kitos pusės – nuo to, kad turėsi pinigų, bet niekur jų neleisi, laimingesnis tikrai nesijausi. Pinigai pinigus traukia – tai taisyklė, kuria šie žmonės turėtų vadovautis.

Skaičius 5: ne aš pinigams tarnauju, o jie tarnauja man.

Pinigai – tai visų pirma prestižas. Prabangios atostogos, geras automobilis, naujas būstas, kokybiški drabužiai... Savaime suprantama, kartu su tuo atsiranda ir atitinkama aplinka, kuri labai svarbi savo paties savimeilei patenkinti. Tie, kurių gyvenimo skaičius 5, turi visus šansus praturtėti, nes greitai užuodžia aukso gyslą ir yra ganėtinai sukti, kad pripultų prie jos pirmieji. Koją pakišti gali tik neracionalūs pirkiniai, norint pasipuikuoti prieš kitus.

Skaičius 6: turtuoliai neverkia!

Gali džiaugtis įvairiausiomis smulkmenomis, bet laimingai gyventi be pinigų – niekaip! Štai taip galvoja tie, kurių gyvenimo skaičius 6. Pinigai – esminis visų gyvenimo sričių aspektas ir variklis, skatinantis judėti į priekį, o nuolatinis pinigų vaikymasis šiems žmonėms - savotiška gyvenimo esmė. Pavyzdžiui, dirbami malonumą teikiantį ir gerai apmokamą darbą, jie greičiausiai viską mes, jei gaus pelningesnį pasiūlymą. Šie žmonės nėra labai emociškai prieraišūs, todėl jei reikės rinktis – asmeninis pasitenkinimas ar pinigai, greičiausiai pasirinks pastarąjį variantą. Galų gale, papilnėjusi banko sąskaita labai greitai užglaistys emocines nuoskaudas.

Skaičius 7: čia ir dabar.

Pinigų reikia visiems, bet tikrai ne jie svarbiausias gyvenime dalykas – tokia filosofija turėtų vadovautis tie, kurių gyvenimo skaičius 7. O štai praturtėti šie žmonės tikrai gali, jei tik patys to panorėtų! Deja, pinigų kaupimas ar investavimas jiems atrodo nuobodus ir beprasmis dalykas, juk tuo, ką pavyko uždirbti, reikia mėgautis čia ir dabar. Kiekvienam savo, bet vertėtų nepamiršti, kad už pinigus laimės nenupirksi, bet be pinigų gali būti net labai nelaimingas.

Skaičius 8: per gerai niekada nebūna.

Pagrindinė šių žmonių aistra – valdžios ir galios pojūtis, o pinigai – vienas iš būdų tą galią sustiprinti. Bėda tik ta, kad pinigų niekada nebūna gana! Neblogai pasipelnę iš gero sandėrio, šie žmonės būtinai pasidžiaugs, atšvęs savo pergalę ir jau sekančią dieną vėl bus nepatenkinti tuo, ką turi. Nors dažniausiai turi gerokai daugiau, nei kiti! Ak, tas nepasotinamas godumas.

Skaičius 9: jei gyvent, tai dabar!

Kokia dar rytdiena? Juk gyvename čia ir dabar, vadinasi ir mėgautis reikia tuo, ką turi, per daug neplanuojant į ateitį! O gal kitos dienos net nebus? Kam tuomet vargti? Gerai bent, kad originalumas ir entuziazmas – tiesiog įaugęs į šių žmonių kraują, todėl net ir kritinėmis situacijomis jie sugeba atrasti naują pinigų gyslą. O jei mokėtų pasiieškoti dar ir atsarginio varianto... Gyvenimas būtų tiesiog fantastiškas!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis