Negalvodama išsirink vieną žiedą - tai gali papasakoti apie tavo asmenybę

Prieš tavo akis - šeši skirtingi žiedai. Pažvelk į juos ir ilgai negalvodama pasirink vieną, kuris tau iškart labiausiai krito į akį. Atmink, tas žiedas nebūtinai turi tau labai patikti. Tiesiog rinktis tą, kuris labiausiai įsiminė.

Pirmas žiedas.

Tu - karalienė, kuri moka save vertinti ir pateikti kitiems. Tu stipri asmenybė, visuomet gini savo nuomonę, nors dažniausiai pernelyg į diskusijas veltis ir nereikia. Žmonės tiesiog iš tolo jaučia tavo stiprybę ir ne visuomet drįsta prieštarauti. Kartais esi pernelyg tiesmuka ir tuo gali įžeisti ar įskaudinti aplinkinius, tačiau gerai tave pažįstantys puikiai žino, kad tavo kritika - tai tik bandymas padėti ir tavo patarimus verta priimti.


Antras žiedas.

Tu visa savo esybe spinduliuoji moteriškumą. Esi švelni, jautri, svajinga... Tokia pasakiška moteris, kurią norisi saugoti ir globoti. Atrodo, kad su vyrais tu tiesiog žaidi ir nepaliauji vyniojusi jų aplink pirštą! Tik kartais tau reikėtų būti tvirtesne ir aklai nepasitikėti aplinkiniais: nepasakok kitiems asmeninių dalykų, nes žmonės pavydus, šypsosi į akis, bet tau nusisukus...


Trečias žiedas.

Tu labai sunkiai nuspėjama asmenybė. Kaip katė, kuri mėgsta nepriklausomybę ir erdvę, bet tuo pačiu reikalauja daug dėmesio ir švelnumo. Su tavimi labai lengva bendrauti, skleidi teigiamą energetiką, moki išklausyti ir nuraminti. Tačiau turėtum nepamiršti savęs ir savo ambicijų. Pasistenk labiau išnaudoti galimybes, kurias tau siunčia pats gyvenimas.


Ketvirtas žiedas.

Tu - tikrų tikriausia medžiotoja, o tavo energetika ne vieną galėtų išmušti iš vėžių. Atrodo, kad tau nėra neįmanomų dalykų - ką norėsi, tą pasieksi. Būtent dėl šios priežasties kai kurie žmonės tavęs prisibijo, o kiti ir specialiai stengiasi pakenkti, nes juos tiesiog erzina tavo nesibaigianti sėkmė ir tvirtybė. Tik patys artimiausi žino, kiek daug tau tenka praeiti, kad turėtum tai, ką turi.


Penktas žiedas.

Esi meilės ir džiaugsmo įsikūnijimas. Tu moki mėgautis gyvenimu ir tuo, ką jis tau duoda. Kol kiti žmonės ieško minusų, tu sugebi įžvelgti pliusus. Dėl to tavo asmeniniai santykiai įprastai yra ramūs ir darnūs, o darbe nejauti didelio streso (arba moki su juo susidoroti). Net ir tuomet, kai būna labai sunku, tu prisiverti nusišypsoti ir eiti pirmyn tikėdama, kad gal už kito posūkio laukia didelės permainos.


Šeštas žiedas.

Esi iš tų moterų, kurios žino savo vertę ir moka gyventi. Tu racionali, kiekvienoje situacijoje sugebi įžvelgti savus pliusus ir minusus, todėl neneri stačia galva į avantiūras. Tu iš tų žmonių, į kuriuos aplinkiniai kreipiasi patarimo, nes žino - tavimi pasitikėti galima. Gyvenime tu labiausiai vertini sąžiningumą, ir pati vadovaujiesi tuo pačiu principu - elkis taip, kaip norėtum, kad ir su tavimi elgtųsi. Todėl nepaisant tavo gana tvirto charakterio, esi mėgiama asmenybė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis