Tikrieji „Love is...“ istorijos herojai: švelni, tačiau neilgai trukusi meilė

Praėjo daugybė metų, bet mes vis dar prisimename tą nuostabų minkštučio kramtomos gumos „Love is...“ kubelio skonį. Ir tuos žavingus paveikslėlius, kuriuose autorė dalinosi mintimis, kas toji meilė. Nedaug kas žino, kad jautrūs žodžiai buvo skirti menininkės vyrui. Švelni, tačiau neilgai trukusi meilės istorija.

Sulaukusi vos 19 metų Kim Casali susikrovė daiktus ir išsiruošė pakeliauti po pasaulį. Praėjus 6 metams jauna mergina atvyko į Kaliforniją, kur susipažino su italu Roberto Casali. „Piešdavau jam nedidelius paveiksliukus, kurie padėdavo išreikšti tai, ką jaučiu. Tai buvo tarsi mano emocijų dienoraštis, atvaizduojantis, kaip augo mano jausmai“ - pasakojo Kim. Taip gimė garsieji „Love is...“ komiksai.

Vida Press

Kim ir Roberto susituokė toje pačioje bažnyčioje, kurioje tuokėsi jos tėvai. Vestuvių dieną nuotaka buvo pasipuošusi ramunių žiedų karūna ir šydu - tuos pačius tos įsimintinos dienos elementus galėjome matyti ir „Love is...“ istorijoje. „Tėtis mirė, kai buvau dar labai jauna. Kai Robertas pasiūlė savo ranką, sutikau, tačiau pasakiau: „Kad ir ką darytum, nemirk ant manęs“. Jis nusijuokė ir pažadėjo pasistengti“ - prisiminimais dalijosi Kim. 1970 metais, Roberto pastangomis Kim piešinius išvydo visas pasaulis. Ji pati niekuomet nelaikė savęs menininke: „Jei turėčiau galimybę rinktis, būčiau kūrusi romantiškas dainas, kurios paliečia mano širdį. Tačiau nemoku gražiai rašyti, tad teko rasti kitą būdą savo jausmams išreikšti“.

Vida Press

Deja, laimė truko neilgai. 1975 metais Robertui buvo diagnozuotas ketvirtos stadijos vėžys. Gydytojai niekuo nebegalėjo jam padėti. Kim nustojo piešti ir stengėsi kuo daugiau laiko praleisti su mylimuoju, o jos darbus perėmė pažįstamas animatorius, kūręs tuos pačius paveikslėlius jos vardu. Tiesa, vienas skirtumus buvo galima pastebėti - naujieji komiksai buvo spalvoti, o juose atvaizduojama pora vilkėdavo drabužius.

„Stengiausi daryti viską, kad paskutinės Roberto dienos būtų kuo laimingesnės, - prisimena Kim. - Pasakiau, kad noriu susilaukti dar vieno vaiko.“ Sutuoktiniai nusprendė išsaugoti Roberto sėklą tam atvejui, jeigu Kim nespėtų pastoti iki jo mirties. Roberto Casali šį pasaulį paliko 1976 metais, sulaukęs vos 31 metų.

Vida Press

Praėjus 16 mėnesių po mylimojo mirties, Kim pagimdė jo vaiką. „Roberto ir aš norėjome padovanosi savo sūnums dar vieną brolį ar sesę. Šis vaikas man yra dar vienas mūsų meilės ir jausmų priminimas“ - pasakojo moteris. Deja, likimas ir pačiai Kim nebuvo gailestingas. Sulaukusi 55 metų ji taip pat paliko šį pasaulį. Diagnozė - vėžys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis