Likimo dėsniai, kurie keičia tavo gyvenimą

(1)

Karma - tai ne bausmė už mūsų nuodėmes, o pamokos, kurias privalome išmokti. Ir Visata čia niekuo dėta - mes patys kuriame savo gyvenimą. Viskas, ką galvojame ar kalbame, palieka gilų įspaudą mūsų gyvenimo kelyje. Kiekvienas veiksmas turi savo pasekmes.

1. Veidrodžio dėsnis

Tave supanti realybė kaip veidrodis atspindi vidinius išgyvenimus - baimes, slapčiausias mintis, viltį. Viskas, ką kaupiame savyje, atsispindi mūsų ir mus supančių žmonių veiksmuose. Ir viskas, kas mums patinka ar nepatinka, yra mumyse pačiuose - tik kartais nenorime to pripažinti.


2. Priežasties ir pasekmės dėsnis

Mūsų realybė - pasekmė to, ką pasiuntėme Visatai, atspindys mūsų vidinių ketinimų. Nori daugiau meilės ir laisvės? Padovanok savo meilę ir išsilaisvink iš varžančių pančių. Trokšti atrasti tikrą draugą? Tapk drauge kam nors kitam. Atrasti laimę nesudėtinga, jei ryžtiesi pirmoji žengti žingsnį ir daugiau duoti, nei imti.


3. Susitaikymo dėsnis

Kol nepriimsi situacijos tokios, kokia ji iš tiesų yra, tol gyvenimas siųs tau išbandymus. Niekini tuos, kurie nesugeba įsikabinti į gyvenimą? Žiūrėk, vieną dieną teks pačiai išsimaudyti purve. Kreivai žiūri į nuolatos sergančius ir dejuojančius? Tik ar pačiai pavyks išsikapstyti atsidūrus tokioje situacijoje. Turi suprasti, kad gyvenime nutinka pačių įvairiausių dalykų - sveikiausieji tampa ligotais, turtingieji - vargšais. Turi išmokti priimti skirtingus gyvenimo scenarijus, nesmerkti ir neteisti, o išklausyti ir padėti.


4. Pokyčių dėsnis

Pasaulis nepasikeis į geresnę pusę, kol nepasikeisi tu pati. Prisimink, kad visa aplinka atspindi pačią tave, vadinasi pradėti turi nuo savęs. Negalime valdyti kitų, bet galime keistis patys, kontroliuoti savo mintis ir elgesį. Kuo labiau keisiesi tu, tuo labiau keisis tave supantis pasaulis.


5. Tobulėjimo dėsnis

Negatyvios situacijos gyvenimo siunčiamos tam, kad išmoktume savo pamokas, suprastume, kokių klaidų neturime daryti. Nebėk nuo problemų, neieškok kaltų. Spręsk situaciją ir suprask, kurioje vietoje tu pati suklupai, kad nebereikėtų to paties kartoti ateityje. Mes nesame aplinkybių aukos - mes aplinka, dėl kurios viskas ir vyksta.


6. Kantrybės dėsnis

Bet kurios tavo pastangos anksčiau ar vėliau atsipirks. Neskubėk gyventi, nebėk įvykiams už akių, tiesiog ramiai ir ryžtingai kiekvieną dieną ženk po žingsnelį į priekį. Po kiek laiko atsisukusi atgalios įvertinsi, kaip toli spėjai nueiti. Ir nepamiršk, kad kartais didžiausios gyvenimo nesėkmės virsta laimėjimais - tereikia išlaukti.


7. Šios akimirkos dėsnis

Kvaila gyventi praeitimi ar bijoti ateities, kuomet egzistuoja tik dabartis. Išmok gyventi dabartimi ir imk tai, ką gyvenimas tau duoda. Dažnai svajodami apie geresnį gyvenimą ateityje ar bėgdami nuo praeities, praleidžiame geriausias galimybes, nematome, kiek daug mes turime dabar. Šią minutę kiekvienas iš mūsų gali kardinaliai pakeisti savo gyvenimą. Tai, kuo tu buvai anksčiau - liko praeityje. Tai, kuo būsi vėliau - tik tavo dabarties sprendimų pasekmė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis