3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gegužės mėnesį

Gegužės mėnuo - tikrai išskirtinis. Aistrą dovanojanti Venera ir džiugesio pilna Saulė daugumai Zodiako ženklų dovanos atokvėpį ir tikrą jausmų proveržį. Tačiau šiems trims ženklams seksis ypatingai!

Visiems ZODIAKO ŽENKLAMS skirtą gegužės mėnesio horoskopą gali paskaityti ČIA >>>


DVYNIAI 05 22–06 20

Tobulas derinys - Venera ir Saulė - tau dovanos tikrą euforiją. Susikaupti bus tikrai sunku, nes jausmų karuselė įsisuks visu greičiu. Iki mėnesio vidurio tavo Zodiako ženklą valdysianti Venera skatins stačia galva nerti į meilės nuotykius, gundys pasiduoti akimirkos žavesiui ir pamiršti visus kasdienius rūpesčius. Antroji mėnesio pusė, kuomet Venerą pakeis Saulė, bus ne mažiau intriguojanti - pajusi tikrąjį gyvenimo džiaugsmą, galbūt net nuspręsi kardinaliai keisti savo gyvenimą. Tik per daug neskubėk priimti spontaniškų sprendimų - bent lašelis racionalaus proto šiame etape tikrai nepamaišys.

OŽIARAGIS 12 22–01 19

Panašu, kad tavo racionalusis protas kuriam laikui norėtų išeiti paatostogauti, užleisdamas vietą jausmams. Mėnesio pradžia - tik įsibėgėjimas, bet tikriausiai jau dabar junti prabundančius vidinius drugelius, trukdančius susikaupti ir skatinančius pasileisti plaukus. Palauk mėnesio vidurio - tuomet atsiskleis visa emocijų puokštė - norėsis naujų potyrių, intriguojančių pažinčių ir tiesiog gero laiko, mėgaujantis tau rodomu dėmesiu. O jo tikrai neturėtų trūkti, juk nuo gegužės 19 dienos tavo Zodiako ženkle karaliaus seksualioji Venera.

SVARSTYKLĖS 09 23–10 22

Koks įdomus ir nenuspėjamas laikotarpis. Galima sakyti, permainų metas. Tik nepergyvenk - pačiai spręsti dilemų tikriausiai neteks, nes viskas turėtų savaime stoti į savas vietas. Daugiausiai pokyčių gali tikėtis artėjant mėnesio pabaigai - tuomet taps kur kas aiškiau, kur link suka tiek darbiniai, tiek asmeniniai reikalai. Kad ir kaip viskas susidėliotų, gali būti visiškai rami - bus tik geriau! O kol kas nieko nekeisk ir neskubink įvykių - leisk gyvenimui tekėti sava vaga.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis