10 gyvenimo tiesų, kurias išmokstame tik per patirtį

(5)

Dažnai gyvenime atsisukę atgalios susimąstome, kiek laiko iššvaistėme, regis, visai nereikšmingiems dalykams. Dovanojome savo laiką tiems, kurie to buvo neverti, vakarais verkdavome dėl tų, kurie mūsų tikriausiai net neprisimena.

Niekuomet nepamiršk - savo gyvenime TU esi pati svarbiausia. Kartais tereikia pakeisti savo požiūrį, išmokti kitaip mąstyti, kitaip elgtis, kitaip į viską reaguoti ir netrukus pastebėsi, kad visos tos problemos tapo ne tokios svarbios.

Norime, kad tu perskaitytum šiuos mūsų patarimus. Galbūt bent keli iš jų padės tau į viską pažvelgti kitaip.


1. Nustok jaudintis ir stengtis dėl kitų. Atsitrauk ir netrukus pamatysi, kam iš tiesų esi reikalinga.


2. Jeigu pasimetei jausmuose ir negali pasirinkti - rinkis antrąją variantą. Jei pirmasis tau būtų iš tiesų toks svarbus, apie antrąjį nebūtum net pagalvojusi.


3. Gyvenimas įdomus tuomet, kai jame nesibaigia „pirmi kartai“. Būtent jie sukelia malonų jaudulį ir dovanoja nepamirštamus prisiminimus. Todėl pamiršk rutiną ir bent kartą per savaitę dovanok sau naujus potyrius.


4. Mes nuolat laukiame neįtikėtinų dalykų, kurie turėtų įvykti ateityje ir visiškai pamirštame, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Išmok gyventi šia akimirka ir liaukis gyventi ateities iliuzijomis.


5. Niekada nevėlu. Per vėlu – tai viso labo tik pasiteisinimas, kad kažko nedarytum. Pasiekti užsibrėžtų tikslų galima sulaukus bet kokio amžiaus.


6. Visuomet atsimink: kad ir kaip tau skaudėtų, tai praeis. Gyvenime viskas praeina. O permainos visada išeina į gerą. Gyvenimas keičiasi ir nereikia tam priešintis. Nebijok permainų, plauk pasroviui ir į gyvenimą žiūrėk kaip į nuotykį.


7. Niekada neatleisk išdavystės. Bet kuri išdavystė – tai lyginimas, ieškojimas kažko geriau. Tas, kuris ieško vis geresnio, niekada nevertins to, ką turi.


8. Elkis su žmonėmis taip, kaip jie to verti, o ne taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi, nes nė velnio jie nesielgs tavo atžvilgiu taip, kaip tu su jais.


9. Santykiai – vertybė. Svarbiausias dalykas gyvenime – artimi žmonės. Juos visada statyk į pirmą vietą. Jie svarbiau už darbą, hobį, kompiuterį. Vertink juos taip, lyg jie būtų visas tavo gyvenimas. Nes taip ir yra.


10. Gyvenk kiekviena diena. Tu niekada taip ir nesužinosi, kuri diena tau bus paskutinė. Išmok gyventi taip, kad visos dienos būtų įsimintinos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis