Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Priešais tavo akis - keturios TARO kortos. Ilgai negalvodama išsirink tą kortą, kuri tave labiausiai traukia ir paskaityk, ką ši korta simbolizuoja. Galbūt tu intuityviai pasirinkai tai, kas labiausiai atspindi dabartines tavo emocijas.

Cosmopolitan montažas / Shuterstock nuotr.


1. TARO KORTA „STIPRYBĖ“


Ši korta simbolizuoja santykių tvirtumą ir stabilumą, harmoniją ir aistrą. Tai labai gyvybingi, energijos prisotinti santykiai. Tačiau net ir tobuluose santykiuose retkarčiais pasitaiko kliūčių. Tavo atveju tai yra nepagrįstas pavydas, skatinantis negatyvias aistras. Pasistenk išmokti pasitikėti savo antrąja puse ir nepamiršk - tavo noras dominuoti gali privesti prie neigiamų pasekmių.


2. TARO KORTA „MIRTIS“ (apversta)


Tie jausmai, kurie judu siejo, šiuo metu yra ties riba. Kas tokiu atveju laiko santykiuose? Greičiausiai įprotis ir prisirišimas. Atmink - nereikia laikytis įsikibus į tai, kas atneša tau skausmą. Yra du keliai - keisti savo požiūrį arba tiesiog pasukti savais keliais ir atversti naują gyvenimo lapą. Negatyvi atmosfera, kurioje dabar tu nuolatos sukiesi, tik auga ir vis labiau tave įtraukia. Paleisk praeitį ir judėk į priekį.


3. TARO KORTA „TEISINGUMAS“


Kiekvienas mūsų gyvenimo kelyje atsiradęs žmogus nėra atsitiktinis. Būk itin dėmesinga savo antrajai pusei ir visuomet sau primink, kad jo buvimas šalia - likimo dovana, o ne duotybė. Stenkis ieškoti kompromisų ir visuomet pirmiausia pagalvok apie kito žmogaus jausmus ir poreikius. Daugiau duok ir mažiau galvok, ką gausi atgalios. Tai tavo raktas į sėkmingus ir harmoningus santykius.


4. TARO KORTA „ŽVAIGŽDĖ“


Žvaigždės korta simbolizuoja ateities šviesą ir galimas permainas. Kalbant apie santykius, tai yra naujos pradžios vizija. Tad būk budri - galbūt dabartiniuose santykiuose tavęs laukia svarbus žingsnis, o gal tavo asmeninė laimė dar tik atkeliauja į tavo gyvenimą. Bet kuriuo atveju, ryškioji žvaigždė tau atneša laimingąjį etapą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis