Karminis gyvenimas pagal tavo gimimo datą

Budistai mano, kad siela gali gimti devynis kartus, t. y. tiek kartų ji pasirodo žemėje žmogaus pavidalu. Eilinio įsikūnijimo požymis – meva (t. y. žemė ar apgamas). Meva rodo, kiek kartų jau buvai šiame pasaulyje, kokia karma tavęs laukia ir, žinoma, kiek gyvenimų tau dar liko.


Aklai tikėti nepatariame, tačiau internete radome mus sudominusią lentelę - šalia tavo gimimo datos nurodytas tavo gyvenimų skaičius. Karmos aprašymą rasi po lentele.1 meva

Dažniausiai šie žmonės prisitaiko prie situacijos, retai bando ką nors keisti. Vis dėlto viduje tūnantis užsispyręs vaikas retkarčiais išlenda ir parodo savo stipriąsias charakterio puses. Iš išorės šie žmonės draugiški, atviri, tačiau viduje nelinkę aklai pasitikėti aplinkiniais - jų pasitikėjimą užsitarnauti ne taip lengva, o vienas vienintelis klaidingas žingsnis gali visam laikui užverti draugystės duris. Ne romantikai, tačiau jiems labai reikia meilės ir dėmesio - mėgsta būti pastebėti ir įvertinti. Įtemptas darbas – ne jiems. Šie žmonės aukštumas pasiekia tuomet, kai turi galimybę viską suplanuoti ir pasiruošti.


2 meva

Draugiški žmonės be lašelio agresijos. Nelinkę rodyti savo ambicijų, lipti kitiems per galvas, tačiau labai smulkmeniški. Nemėgsta lyderiauti, tačiau nepastebimai sugeba valdyti situaciją ir pakreipti įvykius tinkama linkme. Labiau vadovaujasi jausmais, o ne protu. Geriausias amžius – 45–47 m. Finansinė padėtis stabili, tačiau patartina vengti azartinių žaidimų.


3 meva

Anksti suauga. Nepriklausomo būdo, visada jauni, optimistai.

Pozityvūs, bet labai užsispyrę ir dažnai nepakantūs. Būtent skubėjimas šiems žmonėms dažniausiai ir pakiša koją - prieš priimant sprendimą vertėtų labiau įsigilinti į situaciją, apgalvoti ir tik tuomet veikti. Geriausias amžius – nuo 34 iki 38 m. Tai impulsyvūs, tiesą į akis rėžiantys žmonės. Uždirbti gali daug, tačiau pinigai teka pro pirštus, nes taupyti jie nemoka.


4 meva

Teigiami žmonės, tačiau reikėtų stiprinti savo pasitikėjimą savimi ir valią. Jautrūs, gali greitai įsižeisti, labai geros širdies. Idealus amžius – iki 38 m. Subręsta gana anksti, pernelyg daug atsakomybių užsikrauna ant savo pečių. Jiems sunku sukurti tvirtus, ilgalaikius santykius - linkę duoti daugiau, nei gauna patys, dėl to dažnai nukenčia tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe.


5 meva

Nevienareikšmiški žmonės – ir geri, ir klastingi, ir teisingi, ir turintys keistų įsitikinimų. Siekiantys tikslo, bet nelinkę persistengti. Sudėtingas amžius – 42 m. Turi maksimaliai išvystytą savisaugos instinktą, todėl atsargiai vertina aplinkinius - nelinkę aklai pasitikėti net pačiais artimiausiais. Jaučia didžiulį dėmesio poreikį, linkę dominuoti. Šiems žmonėms labai tiktų vadovaujamas darbas – jame visiškai save realizuotų.


6 meva

Puikiai išlavinta intuicija. Iš prigimties – lyderiai, novatoriai. Visada kelia aukštus tikslus, užtikrintai jų siekia. Savimi patenkinti, jautriai reaguoja į nesėkmes, nes prie jų nepratę. Geras amžius – 40 metų. Santykiuose mėgsta tiek dominuoti, tiek paklusti. Moka elgtis su pinigais, greitai uždirba, audringai išleidžia pinigus. Sėkmė – ne dažna viešnia, nes viską uždirba savo prakaitu.


7 meva

Iš prigimties optimistai, mėgsta rodyti emocijas. Atrodo labai švelnūs ir taikūs, tačiau turi vidinės stiprybės ir gali pakovoti už teisybę. Kitų klaidas atleidžia, tačiau retai kada pamiršta. Gyvenimas stabilizuosis po 40 m. Jeigu daugiau dėmesio skirtų nuoseklumui, pasiektų viską, ko nori.


8 meva

Labai užsispyrę, savimi pasitikintys žmonės. Turi savo nuomonę, požiūrį, todėl juos perkalbėti ar kuo nors įtikinti nelabai paprasta. Nemėgsta patylėti ir rėžia tiesą į akis, nors kartais vertėtų atsitraukti į šoną. Iš išorės atrodo ramūs, o viduje labai stiprūs. Iš prigimties – didelę savivertę turintys vilkai. Santykių prasme traukia aplinkinius, bet sukūrę šeimą nurimsta. Sėkmės sulaukia gana anksti, stipriai priklausomi nuo pinigų. Darbe jiems svarbu patikimumas, stabilumas.


9 meva

Jautrūs, emocionalūs žmonės. Gyvena ryškų gyvenimą, kurio pagrindinė taisyklė - mėgautis kasdienybe. Viduje jie – idealistai, kuriems emocinis pasitenkinimas kur kas svarbesnis nei materiali gerovė. Moka apžavėti iš pirmo žvilgsnio. Sėkmė per daug jų nelepina, tačiau per gyvenimą žengia gana stabiliai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis