3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

LIŪTAS

Panašu, kad Liūtams išaušo pergalingasis laikotarpis visose gyvenimo srityse. Padėkoti už tai galima tik sau pačioms ir iš dalies dėkingam planetų išsidėstymui, paspartinusiam įvykius. Šio mėnesio pradžioje tavo gyvenime karaliaus Venera: energijos ir geros nuotaikos netrūks, tad jei nesėdėsi vietoje, gali pakreipti savo likimą norima linkme. Nuo liepos 10 dienos į tavo Zodiako ženklą įriedės Saulė, kuri dar labiau sustiprins ryžtingumą ir norą veikti. Būtent mėnesio viduryje pats tinkamiausias metas siekti užsibrėžtų tikslų ir gauti tai, ko taip ilgai troškai. Mėnesio pabaiga taip pat bus intriguojanti - ateis metas meilei ir jausmams! Būk pasirengusi susitikti su tuo, kuris taps tau svarbus.

MERGELĖ

Mergelių pasaulyje viskas suksis aplink jausmus! Mėnesio pradžia gali būti pakankamai rami, bet tyliai tvinksintį aistros virpuliuką greičiausiai pajausi. Emocijos prasiskleis nuo liepos 9 dienos, kuomet į tavo Zodiako ženklą įžengs seksualioji Venera, apdovanosianti tavo moterišku žavesiu ir gundymo kerais. Tad mėnesio vidury nesėdėk namuose, o veik! Pats metas naujoms pažintims ar įkvėpti gyvybės jau esamiems santykiams. Ypatingiems įvykiams nusiteik mėnesio pabaigoje, mat tuomet Venera susitiks su mistiškuoju Neptūnu - tokia sąjunga žada kertinius gyvenimo įvykius meilės srityje.

SKORPIONAS

Skorpionų gyvenime viskas vyksta ne pagal planą, tačiau tik ne šį kartą. Panašu, kad pagaliau išaušo tavo diena. Jau mėnesio pradžioje turėtum sulaukti teigiamų pokyčių, suteiksiančių tau impulsą dar labiau pasistengti ir siekti daugiau. Tik šiame etape nepamiršk savęs - dabar tau kaip niekada svarbu investuoti į savo gerą savijautą: kuo labiau vertinsi pati save, tuo labiau tave pradės vertinti ir kiti. Mėnesio pabaiga taip pat žada įdomių posūkių: Mėnulio užtemimas tau padovanos keletą galimų pasirinkimų, tad rinkdamasi tolimesnį kelią pasikliauk nuojauta - ji tavęs niekada nepaveda.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis