3 geriausios žmonos pagal ZODIAKO ženklą

(1)

Karalienė Vėžio ženklo moteris

Po šiuo Zodiako ženklu gimusios moterys savo partneriui negaili emocijų, vadinasi gali pasiūlyti jam besąlygišką meilę ir dėl mylimo žmogaus yra pasirengusios viskam. Nusprendęs vesti tokią moterį, nesuklysi, juk ji dėl tavo laimės padarys viską. Iš kitos pusės, tokios moterys neretai linkusios dramatizuoti, jos pernelyg emocingai reaguoja ir į tuos dalykus, kurie nėra itin svarbūs. Visumoje Vėžio ženklo moteris sukuria jaukią namų atmosferą. Be to, jos puikios kulinarės, tad visada būsi pamalonintas skaniais patiekalais. Jos – šaunios motinos. Šios moterys iš partnerio tikisi gerumo ir sąžiningumo.


Imperatorė Avino ženklo moteris

Avino ženklo moterys priverčia vyrus klauptis prieš jas ant kelių, nes jos išskirtinai stipraus charakterio ir yra nepalenkiamos. Negana to, jos visada pasiekia savo užsibrėžtą tikslą, tad jei esi pasirengęs savo gyvenimą susieti su tokia dvasiškai stipria moterimi, Avinukė skirta būtent tau. Avino ženklo moterys savo vyrams suteikia stiprybės, skatina jų atsakomybės jausmą ir jų savivertę pakelia į aukštesnį lygį. Po Avino Zodiako ženklu gimusios moterys gerai žino, ko galima tikėtis iš visuomenės, o ko ne. Juk jos realistės. Tačiau užkariauti šios damos širdį bus ne taip paprasta. Net ir sėkmės atveju ši moteris ilgai svarstys apie tave ir tik po to padarys viską, kas jos galioje, dėl tavo gerovės. Jos griežtos motinos savo vaikams, tačiau iš jų išugdo tikrus lyderius ir laimėtojus. Iš partnerio tikisi stipraus charakterio ir ryžto gyvenime.


Valdingoji Liūto ženklo moteris

Šios moterys – tikri karžygiai, jos stiprios ir griežtos. Būtent todėl šalia savęs jos nori matyti dvasiškai stiprų partnerį. Jos niekada netraukia paprastų vyrų dėmesio, o ir pačios ne itin stengiasi juos suvilioti. Jų įgimtas žavesys daro tai už jas. Liūto ženklo moteris ieško partnerio, kuris dėl savo artimųjų pasirengęs padaryti viską. Nesutiksi kitos tokios moters, kuri sugebėtų mylėti stipriau nei moteris, gimusi po Liūto ženklu. Jos meilė besąlygiška ir tyra. Ji visada siekia viso ko geriausio savo vyrui ir vaikams, visada pasirengusi apginti savo artimuosius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis