Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

Draugaujant su vaikinu tavo troškimai priklauso nuo begalės asmeninio pobūdžio dalykų, kuriems teiki pirmenybę. Juos sužinoti tiesiog būtina. Jei suprasi, ko tikiesi iš santykių, ir sugebėsi tuos norus išsakyti mylimajam, tikėtina, jog tau bus už tai atlyginta.

Dauguma moterų priklauso vienai iš šių keturių kategorijų. Atlik mažą romantišką testą — ir sužinosi, kokiam tipui priklausai ir kaip rasti sau tinkamą vaikiną. Neatidėliok!

Merginos tipas Nr. 1 - įnoringa princesė

Tau būtini idealaus pasimatymo atributai — ištaigingos, romantiškos vietos, komplimentų lavinos ir dėmesys kiekvienai tavo užgaidai? Jei taip, greičiausiai priklausai princesių kategorijai. Tavieji pasimatymų lūkesčiai atspindi tipiškus pasakos herojų santykius: jis atlieka kilnaus globėjo vaidmenį, o tu maloniai svaiginiesi tauriais jo poelgiais. Nesi bejėgė — tiesiog jautiesi ypatinga ir saugi, kai vadžias į savo rankas paima vyras.

Tau tinkamas vyras. Tobula pora princesei — nuoširdžiai dosnus globėjas, kuris iniciatyvą ima į savo rankas. Jam malonu tenkinti tavo norus.

Kaip sutvirtinti meilės ryšius. Geriausias būdas sulaukti geidžiamo elgesio — būti visiškai atvirai. Nesivaržydama sakyk: “Man labai patinka, kai patiekalus išrenki tu. Esi labai dėmesingas”. Nemanai, kad tai pernelyg apgalvotas patarimas? Galbūt. Tačiau dauguma moterų bijo pasirodyti silpnos ir reiklios, todėl nėra linkusios atvirauti. Tu princesė? Nusiraminsi sužinojusi, jog tavo tipas yra labai paklausus. Juk su tavimi vaikinai jaučiasi esą tikri vyrai ir padėties šeimininkai. Kuris nenorėtų toks būti?

Žinoma, bus akimirkų, kai turėsi elgtis šiek tiek subtiliau. Tą puikiai suvokė 26 metų Elena: “Marius vakarienės visada kviesdavo į itin triukšmingus ir ultramadingus restoranus. Vienąkart užsiminiau, kad norėčiau nueiti į kokią romantišką vietelę. Jis pakvietė mane į mažytę kavinę, kur mes mėgavomės tiktai vienas kito draugija”.

Net jeigu tavo vaikinas ir neatitinka idealybės reikalavimų, tu taktiškai gali priversti jį tave globoti bei tenkinti visas užgaidas. Daugumai vyrų patinka, kai moteris juos laiko stipriais, įtakingais ir protingais, tad tarkis su juo pirkdama automobilį ar investuodama santaupas. Prašydama patarimo leisi jam suprasti, jog jo sprendimas tau labai svarbus ir būtinas. Be to, jis nemanys, kad tu — pataikūnė. Pagirk mylimąjį — ir jis visada taip elgsis. Nes supras, jog tave jo pagalba džiugina.

Merginos tipas Nr. 2 - visuotinės lygybės šalininkė

Prisimink buvusias draugystes. Ar tave nervino vaikinas, primygtinai reikalavęs, jog nuolat šoktum pagal jo dūdelę? O gal susierzinai dėl vyruko, kuris viską palikdavo spręsti tau vienai? Jei abi situacijos varė tave į neviltį, vadinasi, trokšti lygiaverčių santykių. Ir pati nori būti lygiateisė partnerė. Be to, esi linkusi verčiau išgirsti nuoširdžią kritiką nei tuščių komplimentų. Nė neabejoji, jog XXI amžiuje nėra vietos tradiciniams pasenusiems vaidmenų skirstymams pagal lytį.

Tau tinkamas vyras. Ieškok gerbėjo, kuris daugeliu atžvilgiu būtų tau lygus. Idealu, jei abu būtumėte įgiję panašios darbo patirties, užimtumėte tokią pat visuomeninę padėtį. Ir miegamajame svarbu neišsiskirti! Jeigu vaikinas, palyginti su tavimi, bus visiškas neišmanėlis arba jeigu jis turės nelyginamai daugiau patirties, judviejų draugystė bus pasmerkta žlugti. Tavo išrinktasis turėtų būti itin plačių pažiūrų, ypač kai kalbama apie vaidmenų skirstymą.

Pabandyk įsivaizduoti, kaip jis elgtųsi pralošęs tau boulingo partiją — girtųsi draugeliams ar ištisas dienas vaikščiotų paniuręs? Tau reikia vaikino, kuris ramiai vertintų tavuosius laimėjimus.

Kaip sutvirtinti meilės ryšius. Lygiaverčių santykių šalininkė jausis artima partneriui žinodama, jog jis judviejų bendravimui skiria tiek pat dėmesio bei energijos kaip ir ji. Tai dar nereiškia, kad ideali draugystė visais atžvilgiais turėtų būti absoliučiai lygi, — kalbama daugiau apie kompromisus. Norint sėkmingai išlaikyti tokią pusiausvyrą būtina pasikliauti vienas kito pranašumais ir atsižvelgti į silpnybes.

25 metų Virga ir jos vaikinas stengiasi elgtis kaip tik taip. “Esu tikra išlaidautoja, todėl Jonas ėmėsi iniciatyvos, kai nutarėme pataupyti pinigų kelionei. Likus keliems mėnesiams iki išvykimo aš jam atiduodavau dalį atlyginimo, lygiai tiek pat savo uždarbio atidėdavo ir jis. Kadangi man geriau sekasi organizuoti, aš internetu ieškojau tinkamo viešbučio bei lėktuvo bilietų, be abejo, vis pasitardama su Jonu dėl biudžeto”, — pasakoja ji.

Jei tau vis reikia raginti vaikiną, kuris iš prigimties nėra lygiavos šalininkas ir nesielgia su tavimi kaip su lygiaverte partnere, pamėgink subtiliai pakovoti dėl vienodų galimybių. Perimk iniciatyvą, kad ir pati galėtum pasijusti padėties šeimininkė: pasisiūlyk sėsti prie vairo, kai kur nors važiuosite, arba nustebink jį surengusi netikėtą nepakartojamo sekso seansą.

Merginos tipas Nr. 3 - reikli vadovė

Manai, kad dauguma problemų būtų išspręstos, jei paimtum vadžias į savo rankas? O kaip reaguoji į draugių meilės santykius? Tave stebina, kad iš pažiūros stiprios moterys ištyžta vos tik išvydusios vyrą? Jei atsakymas teigiamas, tavo tipas jau aiškus: tu nori būti viršininkė. Tai dar nereiškia, kad esi bjauri ar nesusitupėjusi, — tiesiog manai, jog būdama moteris (organizuota, ekspresyvi, viską gebanti) iš prigimties privalai vadovauti santykiams.

Tau tinkamas vaikinas. Nepakliūk į drovuolių spąstus! Tu niekada neprisiversi gerbti kilimėlio kojoms valyti. Ideali pora tau — patyręs, rafinuotas, savimi pasitikintis vaikinas. Jis netirtės dėl savojo ego it koks nevykėlis ir gerbs tave, kad sklandžiai vadovauji santykiams, taigi galėsi netrukdoma ir toliau taip elgtis.

Kaip sutvirtinti meilės ryšius. 27 metų Marijai pavyko savo įgimtą polinkį įsakinėti paversti naudingu bruožu. “Kai pykdavausi su buvusiais vaikinais, jie visi sutartinai kartodavo, jog esu pernelyg reikli ir įkyri. Tad nusprendusi, jog mudviem su Tadu laikas apsigyventi kartu, nenorėjau kartoti tos pačios klaidos.”

Užuot pateikusi ultimatumą arba gyvenam kartu, arba skiriamės, Marija (kaip ir bet kuri kita puiki viršininkė) pasinaudojo taktu bei diplomatija, kad pasiektų, ko nori. “Vieną sekmadienio rytą Tado bendrabučio kambaryje ant stalo palikau “Alio reklamą”, atvertusi ties nuomojamų butų skelbimais. Ir raštelį pridėjau: “Gal norėtum peržvelgti?” Mylimasis ramiai perskaitė skelbimus, o vėliau paskambino ir pranešė radęs keletą idealių, jo manymu, vietų.”

Net jeigu tavo vaikinas lengvai nepasiduoda, gali rasti būdų, kaip jo neišgąsdinusi patenkinsi savąjį valdžios troškimą. Pavyzdžiui, dauguma vyrų leis moteriai imtis iniciatyvos, kai kalbama apie intymius santykius. Todėl atvirai pasikalbėk apie tave kamuojančias problemas arba tiesiog pasakyk, ko tikiesi miegamajame. Jis mielai tau paklus.

Kai iš tikrųjų reikės elgtis savo nuožiūra, sutramdyk potraukį pliauškinti botagu. Nebaugink draugo — tarkis su juo. Ir jokiu būdu neįsakinėk — geriau siūlyk įvairių variantų ir atlygį dalykitės drauge. Pasistenk, kad vaikinas įvertintų draugystę su tokia autoritetinga asmenybe kaip tu. Juk neketini kovoti su mieliausiuoju dėl valdžios, todėl kartkartėmis suplanuok pasimatymus ir nustebink jį pasirūpindama smulkmenomis. Brangusis nė kiek neabejos tavaisiais pranašumais!

Merginos tipas Nr. 4 - laisvas paukštelis

Kartais lengviausia išsiaiškinti savo būdą, kai vaikino nėra šalia. Kaip reaguoji, kai jis atideda pasimatymą? Kaipmat nuliūsti ar mėgaujiesi trumpalaike vienatve? Kai jis tau praneša dirbsiąs iki vėlumos, būni prislėgta ar naudojiesi proga pašėlti su draugais?

Koridoriuje pamatai jį kalbant su kita mergina. Droži tiesiai prie jo ar eini į visiškai priešingą pusę, kad nematytum tos apsiseilėjusios mergaičiukės šalia savo vaikino? Jei esi linkusi rinktis antruosius situacijų variantus, vadinasi, tu — moteris, vertinanti santykius, tačiau negyvenanti vien tik dėl jų. Esi laisvas paukštelis — brangini savo autonomiją ir nori, kad išrinktasis elgtųsi taip pat. Trokšti intymumo, tačiau laisvės dėl jo neaukoji. Nepakęsi vaikino, kuris norėtų apkarpyti tau sparnus.

Tau tinkamas vyras. Baisiausia tau — asmeninės laisvės suvaržymas. Todėl ieškok vyro, kuriam taip pat reikėtų erdvės. Jei vaikinas skambina vos tik parvežęs tave iš pasimatymo arba reikalauja smulkios ataskaitos apie merginų vakarėlį, vadinasi, jis — pernelyg savininkiškas. Laisvam paukšteliui reikia žmogaus, kuris taip lengvai nepraranda pusiausvyros, turi savo pomėgių ir visiškai supranta kito žmogaus norą turėti asmeninį gyvenimą.

Kaip sutvirtinti meilės ryšius. Iš pat pradžių skatink mylimąjį daryti tai, kas jam teiktų didžiulį malonumą — sudarysi paslaugos už paslaugą precedentą. “Kai Darius pagrojo savo kurtų dainų, pasiūliau jam burti grupę, — pasakoja 24 metų Vaida. — Svarbiausia, kad dabar, kol jis repetuoja, galiu ramiai tapyti. Tai — vienas didžiausių šios idėjos pranašumų.”

Neprivalai jam pateikti nuodugnios savo kelionės ataskaitos arba iki smulkmenų vardyti, kol jo nebuvo namie. Tačiau neturėtum būti ir pernelyg paslaptinga — gali pakvipti nesąžiningumu bei įtartinais žaidimais. Nepriklausomybė neturėtų būti tapatinama su paslaptingumu. Norint pelnyti vienas kito pasitikėjimą ir pagarbą privalu būti sąžiningiems.

Tavasis gebėjimas skirti tiek pat dėmesio ir savo pomėgiams, ir meilei, įkvėps ir vaikiną daugiau laiko skirti sau. Tačiau jei susidėsi su tokiu, kuris norės intensyvesnių santykių, turėsi veikti taktiškai. Pakviesk jį į neintymų pasimatymą, pavyzdžiui, nueikite į kiną arba praleiskite popietę parke skaitydami knygas. Tu galėsi pamąstyti, o jis bus patenkintas, kad yra su tavimi.

Ar jis tau tinka?

Jau žinai, kokio tipo mergina esi. Tad išsiaiškink, ar išrinktasis tenkins tavuosius poreikius.

Įnoringa princesė

Norėdama daugiau sužinoti apie tau rūpimą vaikiną nueik su juo į barą. Kai pateiks sąskaitą, apsimesk jos nė nepastebinti. Jei tavo vaikinas ją apmokės ir dar šypsodamasis paliks arbatpinigių, saugok jį. Jeigu jis mandagiai pasiūlys arbatpinigių palikti tau, greičiausiai jis nėra tavo princas.

Visuotinės lygybės šalininkė

Susitark su vaikinu nueiti į kiną. Kai jis atvažiuos tavęs paimti, pasakyk, kad jau nupirkai judviem bilietus. Lygiavos šalininkei tinkamas vyrukas žavėsis tavo iniciatyvumu, bet būtinai nupirks spragintų kukurūzų, saldainių ir gėrimų.

Reikli vadovė

Kai kitą sykį vaikinas pakvies tave vakarieniauti, sutik, tačiau atsisakyk eiti į jo siūlomą restoraną. Sakyk, kad mieliau rinktumeisi kitą vietą, apie kurią girdėjai puikių nuomonių. Jei jį nudžiugins tavo mintis — turi visa, ko reikia. Tačiau jeigu vaikinas į tavo siūlomą vietą eis nenoriai, vadinasi, jam sunku atiduoti vadžias į kitų rankas.

Laisvas paukštelis

Kai mylimasis pakvies į pasimatymą šeštadienio vakarą, pasakyk, kad jau esi susitarusi šį vakarą susitikti su draugėmis. Tu, žinoma, tikėsiesi, jog jis pakvies, pavyzdžiui, vėlyvų sekmadienio pusryčių. Tačiau jeigu jis piršis jums į kompaniją, prižadėjęs tuoj pat pasikviesti ir kelis draugelius, kad būtų linksmiau, suklusk: greičiausiai ir ateityje jis bus linkęs varžyti tavo taip branginamą laisvę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis