Moterų gudrybės: ar gali patikėti, kad tai - tos pačios merginos krūtinė?

Prisimeni, kaip Kylie Jenner visiems tvirtino, kad jos netikėtai padidėjusi krūtinė - anaiptol ne plastikos chirurgų darbas, o tiesiog gudrus triukas - speciali liemenėlė, vizualiai padidinanti krūtis bent jau 2 dydžiais. Patikėjai? Mes tai ne, nes ar su liemenelė, ar be jos, dabar Kylie krūtinė akivaizdžiai didesnė nei anksčiau.

A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on Sep 14, 2015 at 10:50am PDT

Beeet... Cosmopolitan.com nusprendė išbandyti tas stebuklingąsias liemenėles ir į pagalbą pasikvietė 6 merginas. Jokių papildomų gudrybių, tik naujas liemenukas. Žiūrim į rezultatus!

cosmopolitan.com

32 A DYDIS. Pirmoji mergina pripažįsta, kad pamačiusi šešėlį tarp savo krūtų, pasijautė moteriškesnė. Bet krūtinė ir oda buvo taip suspausta ir pakelta, kad ji nuolatos turėjo tikrinti, ar neišlenda spenelis.

cosmopolitan.com

34 A DYDIS. Antroji mergina nesitikėjo, kad čia apskritai bus ką sukelti, nes jos krūtinė labai maža. Bet ši liemenelė tikrai davė akivaizdžius rezultatus. Jai patiko tai, kaip natūraliai atrodė krūtys, bet jautėsi nejaukiai žinodama, kad visa tai tik apgaulė.

cosmopolitan.com

36 A DYDIS. Trečioji mergina tikino nekompleksuojanti dėl mažų savo krūtų, tačiau negalėjo patikėti, kad dėvint pakeliančią liemenėlę vaizdas gali taip kardinaliai skirtis.

cosmopolitan.com

34 B DYDIS. Ketvirtoji mergina prisipažino, kad vaizdas ją tikrai džiugino, bet tas spaudimo jausmas nepatiko. Taigi kiekvieną dieną ji to tikrai nenorėtų.

cosmopolitan.com

36 C DYDIS. Penktoji mergina teigė, kad niekuomet neturėjo krūtis pakeliančios ir suspaudžiančios liemenėlės ir niekuomet nesuko sau galvos dėl to, kaip atrodo jos tarpkrūtis. Tačiau kai pamatė naująjį rezultatą, buvo gerokai nustebinta. Tačiau nesijautė patogiai, nes krūtinė buvo stipriai suspausta.

cosmopolitan.com

34 D DYDIS. Šeštoji mergina ir taip turi dideles krūtis, būtent dėl to niekuomet nesirinko didinantį efektą turinčių liemenėlių. Tačiau pamačiusi, kaip jos krūtys atrodo su nauja liemenėle... Anot šeštosios eksperimento dalyvės, tai neabejotinai geras pasirinkimas, jeigu norisi atrodyti itin seksualiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis