3 Zodiako ženklai, kuriems likimas nėra palankus

Žuvų ir fortūnos santykiai labai savotiški. Jeigu vienoje srityje likimas kažką padovanoja, tai kitoje atima. Ir taip nuolatos: jau atrodo, galėsi laisviau atsikvėpti, pasimėgauti tobulu gyvenimu, ir staiga kokia nesėkmė trenkia tarsi perkūnas iš giedro dangaus. Iš kitos pusės, Žuvys nuo gimimo apdovanotos mistišku gebėjimu traukti prie savęs žmones. Būtent aplinkiniai ir yra tavo stiprioji pusė. Prisimink posakį: „Neturėk šimto pinigų, turėk šimtą draugų“. Juo tu ir turėtum vadovautis. Net ir pačiose sunkiausiose situacijose atsiras tas, kuris padės tau išbristi. Tik nebijok prašyti pagalbos ir neužsiverk nuo pasaulio.

Shutterstock nuotr.

Svarstyklės nėra didžiausios fortūnos numylėtinės. Kartais likimas pametėja keletą skanių saldainių, tačiau iš esmės viską tenka pasiekti savo jėgomis. Užtai šiam Zodiako ženklui atiteko charizma, kurios buvo pagailėta visiems kitiems. Tavo, kaip ir prieš tai aprašytų Žuvų ženklo atveju, reikėtų kuo daugiau investuoti į bendravimą ir ištikimų bendraminčių rato plėtimą. Iš principo aplinkiniai viską gyvenime padarys už tave, tau tereikės suvadovauti.

Vida Press

Liūtams su fortūna taip pat nelabai pasisekė. Tik suprask teisingai: šis Zodiako ženklas gali pasiekti kur daugiau nei visi kiti, bet tikrai ne likimui už tą sėkmę reikės padėkoti. Liūtas viską padaro savo rankomis ir savo galva. Ir labiausiai Liūtams sekasi, kuomet jie užsibrėžia vieną didelį tikslą, o ne dairosi į menkutes galimybes. Kitaip tariant, jeigu uždirbti milijoną, tai iš stambaus, daug jėgų pareikalausiančių projekto. Jeigu sukurti šeimą, tai geriau vėliau bet ilgam, nei bandyti su 5 skirtingais, kol galiausiai pavyks.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis