Šio Zodiako ženklo moters vyrai nepamirš visą gyvenimą

Būna moterų, su kuriomis gali ramiai gyventi visą gyvenimą, bet taip ir nepajausti tos kibirkščiuojančios aistros, tačiau tai - ne apie šio Zodiako ženklo moterį. Kartais ji atrodys kiek ekscentriška ir nenuspėjama, kartais - labai rami ir nuosaiki. Bus dienų, kai erzins jos valdingumas, tačiau leisk jai atvėsti ir atsiskleisti kitai asmenybės pusei, juk ši moteris savyje turi tiek daug švelnumo ir noro mylėti. Kas ji? Moteris, gimusi po Avino ženklu.


Sakoma, kad už kiekvieno sėkmingo vyro stovi stipri moteris. Jeigu tai tiesa, greičiausiai ta moteris yra gimusi po Avino ženklu. Ji kaip niekas kitas sugeba suteikti antrajai pusei stiprybės. Nors iš pirmo žvilgsnio taip gali nepasirodyti - ji mėgsta kritikuoti ir drąsiai sako tai, ką galvoja. Tačiau partneriui reikėtų ne įsižeisti, o priimti tai kaip svarbią pastabą ir patarimą, nes veltui Avino ženklo moteris burnos neaušina. Skatindama nuolatos tobulėti, ji nejučia pakylėja vyrą į aukštesnį lygį. Net nesuprasi, kaip būnant su ja tavo gyvenimas kardinaliai pasikeis - vieną dieną naujos pareigos, kitą - pakeistas darbas, trečią - nauji namai ir gausi šeima. Ir, patikėk, viskas bus tik į gerą. Ši moteris sugeba viską sustatyti į vietas ir yra tikra palaima tiems, kurie šiek tiek iškrypo iš gyvenimo kelio.


Gyvenimas su Avino ženklo moterimi kupinas netikėtų posūkių. Jos dažnai pasiduoda impulsyviam elgesiui, tą minutę užvaldžiusioms emocijoms, todėl reikia turėti kantrybės ir ramiai palaukti, kol emocijos praeis. Tačiau mainais į tavo gerumą ši moteris padovanos neribotą meilę ir rūpestį.


Lovoje jai lygių tiesiog nėra. Ji ne iš tų, kuri bandys nuslėpti nuo vyro savo ketinimus. Jos slaptos seksualinės svajonės virsta erotine aistra, dovanojančia neišdildomus įspūdžius. Ji išskirtinai jausminga, moteriška ir aistringa. Seksu ji gali mėgautis praktiškai bet kur, kur tik panorės. Jai tiks viskas: ar tai būtų galinė automobilio sėdynė, ar sofutė ofise, ar kambarys viešbutyje. Kai Avino ženklo moteris užvaldyta geismo, ji nekreipia dėmesio į aplinkos detales.


Išlaikyti šią moterį šalia savęs nėra paprasta, nes jos keliami reikalavimai gana aukšti. Susižavi ji gana lengvai, įsimyli sunkiai. Vis tik santykiams nesusidėliojus Avino ženklo moteris gana greitai atsigauna, juk gyvenimas tęsiasi ir stovėti vietoje nėra jokios prasmės. O vyrai, kurių gyvenime buvo ši moteris, dar ilgai nesąmoningai ieškos jos bruožų kitose, nes šios moters tiesiog neįmanoma pamiršti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis