Kaip vyro pavardė keičia moters gyvenimą

Nesvarbu, kuo vadovaujasi tėvai, rinkdami savo vaikui vardą – bet kuriuo atveju, tokiu būdu jie tarsi užprogramuoja jo charakterio savybes ir netgi likimą. Matyt, ne veltui sakoma, kad nereikia būsimam kūdikiui galvoti vardo iš anksto, nes vaikui gimus vardas tarsi savaime turėtų „prilipti“.


Vardas ir pavardė – tai ne tik savotiška vizitinė kortelė realiajame pasaulyje, bet ir tavo likimo šifras. Numerologai tvirtina, kad pakeitus savo vardą ir pavardę, galima kardinaliai pakeisti ir likimo liniją. Vadinasi, ištekėjus ir pasirinkus vyro pavardę, tavo gyvenimas nebebus toks, koks buvo anksčiau. Ar verta to baimintis?


Iš vienos pusės, pavardės keitimas po vestuvių – tai sena tradicija, šiais laikais neturinti tokios svarbios reikšmės, todėl nieko keisto, kad vis daugiau moterų pasilieka savo mergautinę pavardę. Jei tikėtume numerologais, tuomet ši tradicija – dar ir nemenkas iššūkis likimui, o su likimu, kaip žinia, geriau nejuokauti.


Iš kitos pusės, tai būdas parodyti mylimam vyrui pasitikėjimą ir visišką atsidavimą, savotiškas meilės įrodymas. O ir šiaip daugumai moterų norisi viešai parodyti, kad jos – ištekėjusios.


Kurią barikadų pusę palaikyti – kiekvienos asmeninis reikalas, tačiau faktas lieka faktu: pakeitus pavardę moters gyvenimas pasikeičia. Ir ne tik antgamtinių jėgų dėka, bet ir dėl visai racionalių priežasčių.


Olandijos sociologai tvirtina, kad pakeitus pavardę, kartu pasikeičia ir moters vaidmuo ją supančioje aplinkoje. Kolegų ir vadovų akyse ji staiga praranda kompetenciją, o tai savaime atsiliepia ir jos uždarbiui. Štai konkretūs sociologų pateikti skaičiai: ištekėjusios ir vyro pavardę pasirinkusios moters bei mergautinę pavardę pasilikusios moters algos skiriasi maždaug 1500 dolerių. Ne pavardę pakeitusių moterų naudai! Be abejonės, Lietuvoje šiuos skaičiukus reikėtų gerokai sumažinti.


Sociologai teigia, kad viskas gana paprastai paaiškinama: aplinkiniai mano, kad ištekėjusi moteris yra mažiau ambicinga (juk jau turi atramą gyvenime), labiau atsidavusi šeimai. Kitaip tariant, pasąmonė tokią moterį piešia kaip vaikų apsuptą namų šeimininkę, o ne karjeristę. Dar vienas neabejotinai svarbus dalykas – stabilumas. Ištekėjusi moteris prioritetu iškels šeimą, netekėjusi (arba to viešai nerodanti) – karjerą. Iš tiesų tai gali visai neatitikti realybės, bet pasąmonėje įsitvirtinę stereotipai daro savo. O štai su vyrais situacija gali būti visiškai priešinga: vedęs vyras – tai rimtas ir patikimas šeimos žmogus, kuriam svarbu kilti karjeros laiptais ir užtikrinti saugų savo bei šeimos gyvenimą.


O jei į visą tai pažiūrėtume iš numerologinės pusės? Kiekvieno žmogaus gyvenime yra svarbūs trys skaičiai: gimimo data (kurios neįmanoma pakeisti), tėvų duotas vardas ir pavardė (kurie tam tikrą laiką daro įtaką tavo gyvenimui) ir dabartinis vardas ir pavardė (kurie gali keistis priklausomai nuo aplinkybių).


Kai kurie numerologai tikina, kad atsisakydama savo pavardės ir pasirinkdama vyro, moteris atsisako dalies savo tapatybės. Kiti teigia, kad ištekėdama ir pasirinkdama vyro pavardę, moteris gauna ir jo geneologinio medžio, kitaip tariant, giminės energiją. Šiuo atveju energija gali būti dvejopa: teigiama ir neigiama, todėl keičiant pavardę reikėtų pasidomėti vyro šeimos gyvenimu.

a

Be to, daugelis numerologų rekomenduoja pasiskaičiuoti, kaip naujoji pavardė paveiks tavo pagrindinius numerologinius skaičius. Galbūt vyro pavardė atskleis tavyje daugiau kūrybiškumo, pasitikėjimo savimi, ryžto ir taip pasuks tavo likimą sėkmingesniu keliu? Tik, žinoma, neverta pasitikėti vien skaičiukais: bet kuris numerologijos specialistas tau pasakys, kad visų pirma sprendimą turėtum priimti vadovaudamasi savo jausmais ir gerai pagalvojusi, ko tikiesi iš santuokos, vardan ko nori arba nenori keisti savo pavardės ir kaip pati jautiesi su naująja savo tapatybe.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis