Sužinok, koks angelas tave globoja pagal tavo gimimo datą

Kol vieniems angelai „lūpomis bėgioja“, kitiems šie Dangaus pasiuntiniai suteikia žiupsnelį stebuklo. Jei nežinai, kur rasti ramybę, pasitark su savo angelu – tuo, kuris globoja tavo gimimo dieną.

Nepaisant visų techninių progresų bei mokslo atradimų, angelai iš mūsų gyvenimo niekur neišnyko. Maža to, jie tik populiarėja. Galbūt toks susidomėjimas kyla, nes šiuolaikiniam žmogui dvasinis patyrimas tampa svarbesniu už tradicines religijas. Todėl jis renkasi angelą sargą, kuris girdi jo mintis, saugo ir talkina jo norams.

Angelą sargą turi kiekvienas. Tiesą sakant, po vieną sargą turi tik nevykėliai – žmonės, kuriems itin nesiseka. Manoma, jog tokių Žemėje – 15%. 10% turi du arba keturis angelus sargus, 65% - tris ir dar 10% - net penkis ar daugiau angelų. Pergyventi dėl angelų stokos neverta – jų kiekį gali pasididinti kiekvienas - gerų darbų pagalba.

Tik nepervertink angelų galios - jie gali talkinti sprendžiant kasdienes, smulkias problemas, bet nepriima lemtingų sprendimų. Pavyzdžiui, gali jo prašyti sėkmės pasirašant sutartį, užmezgant ryšį su įtakingu asmeniu. Į angelą sargą drąsiai kreipkis norėdama ką sužavėti - tai jo mėgstamiausia sritis.

Tik nesitikėkit stebuklo! Kartais viskas, ko sulauki – tai gera nuotaika. Bet ir nuo jos palengvėja. Kaip suprast, jog angelas sargas išgirdo tavo maldas? Nesitikėk antgamtinės vizijos. Jis pasirodys kaip tavo vidinė ramybė bei sustiprėjęs pasitikėjimas savimi. Jei sunkią akimirką gali nusišypsoti, vadinasi, angelas sargas saugo tave nuo gyvenimo sunkumų.

Kas gali kreiptis į angelą sargą? Kiekvienas mūsų. Pageidautina į angelą sargą kreiptis ryte, kai tave dar supa pozityvi aura. Atsisakyk blogų minčių, pamiršk visus nerimus ir nesutarimus. Angelai yra šviesos būtybės, todėl skraido tik virš tų, kurie skleidžia protinę ir dvasinę šviesą.

Tradiciškai į angelą sargą kreipiamasi savo paties sugalvota malda. Ji turi būti sudaryta iš septynių sakinių, kuriuose tris kartus vartojamas angelo vardas. Iš anksto padėkok už jo pagalbą.

Nežinai, į kurį kreiptis? Ogi į tą, kuris karaliauja tavo gimimo dieną. Mat suskirstyti į devynis chorus (grupes), angelai gyvena pagal tam tikrus hierarchijos principus. Iš viso yra 72 angelai sargai, kurių kiekvienas valdo kelias kalendorines dienas.

Atpažink savąjį ir pamalonink kreipdamasi į jį vardu bei dėvėdama jo mėgstamiausią spalvą. Įspėjame: angelai malone apdovanoja tik tuos, kurie eina tiesos keliu. Pasukusi neteisingu malonių nebesitikėk — jos virs tavo nelaimėmis: jei buvai talentinga — tapsi visiška nevykėle, jei buvai beprotiškai mylima - kauksi iš vienatvės...

I choras
Serafimai: jų spalva yra auksinė.

Vėluja: kovo 21-25 d. Energijos bei sėkmės angelas, dovanojantis aiškumą bei budrumą, saugantis nuo priešų bei globojantis nuotykių ieškotojus. Gimę po jo ženklu pasižymi greita reakcija sudėtingose situacijose, yra vertinami kitų ir geba pasiekti iš pirmo žvilgsnio nepasiekiamų tikslų.

Jelielis: kovo 26-30 d. Aistros angelas. Globoja neteisingai užpultuosius, įkvepia entuziazmą ir kursto aistrą tarp įsimylėjėlių. Jelielis saugo santuokinę ištikimybę bei suteikia proto aiškumo. Gimę šiuo metu sunkiose situacijose išsaugo gebėjimą racionaliai mąstyti bei analizuoti.

Sitaelis: nuo kovo 31 d. Iki balandžio 4 d. Pagalbos angelas. Siejamas su viltimi bei dėkingumu. Jis suteikia drąsos padėti kitiems bei įtakoja išsilavinimą. Savo globotinius saugo nuo finansinių nesėkmių. Gimusiems šiuo metu patinka jaustis naudingiems. Jie –optimistai, visuomet sugebantys įžvelgti šviesiąją pusę.

Elemiachas: balandžio 5-9 d. Kelionių angelas, globojantis sausumos bei jūros keliautojus. Jis palaiko tuos, kas trokšta praplėsti savo akiratį, be to, malšina nerimą. Gimusius šiuo metu valdo stiprus troškimas veikti, bet drauge jiems labai greitai viskas pabosta. Tai verslūs, iniciatyvūs žmonės, kuriems patinka nauji potyriai bei nuotykiai. Sėkmės susilauks tik atradę stabilią ambiciją.

Mahasialas: balandžio 10-14 d. Susitaikymo angelas, suteikiantis nepalaužiamos moralinės stiprybės bei gebėjimo mokytis. Jo dėka žmogus išmoksta suvokti savo giliausias emocijas bei jausmus ir siekti harmonijos. Šis angelas skatina draugiškumą bei malonų bendravimą. Gimę šio metu moka aistringai reikšti jausmus bei įsijausti į kito žmogaus padėtį. Jaučiasi pasiekę pilnatvės tik darydami aplinkinius laimingais.

Lelachelis: balandžio 15-20 d. Ambicijų angelas. Globoja menininkus bei mokslininkus, dovanodamas jiems meilę, šlovę ir turtus. Tikima, jog šis angelas gydo, suteikia drąsos bei ištvermingumo, taip ruošdamas žmogų naujoms ir bauginančioms užduotims. Jo globotiniai pasižymi pasitikėjimu savimi ir nebijo žengti drąsių žingsnių, todėl gali daug pasiekti.

Achajachas: balandžio 21-25 d. Ramybės angelas. Siejamas su kantrybe, ramybe bei gamtos paslapčių pažinimu. Šis angelas valdo gerumą bei dovanoja žmogui inteligenciją. Jis skatina žmonijos ir gamtos vientisumą bei norą pažinti visatos taisykles ir principus. Pasukę teisingu keliu jo globotiniai turi kantrybės bei kruopštumo dirbti su tokiomis sunkiomis užduotimis, su kuriomis kiti pasiduotų.

Kahetelis: balandžio 26-30 d. Derliaus angelas, valdantis žemės ūkį, teikiantis malonę bei gausą, padedantis pasiekti vaisingų rezultatų. Jis padeda tiems, kas nebijo sunkiai dirbti. Gimę šiuo metuu gali tikėtis itin derlingų savo darbo vaisių, tik neturi pamiršti, jog kuo daugiau pastangų bus įdėta, tuo įspūdingesni bus rezultatai. Dažniausiai tai kūrybingi žmonės.

II choras
Cherubinai: jų spalva yra sidabrinė.

Hazielis: gegužės 1-5 d. Nuoširdumo angelas, siejamas su pasitikėjimu bei taika, dovanojantis stiprią draugystę ir paramą. Šis angelas padeda žmonijai vykdyti savo pažadus. Jo globotiniai pasižymi lojalumu, garsėja kaip patikimi ir ištikimi draugai. Jie tiki teisybe, nuoširdumu ir nenori nuvilti aplinkinių. Sėkmę pasieks tik nuoširdumo, atvirumo ir stiprių sąjungininkų dėka.

Aladianas: gegužės 6-10 d. Tvarkos angelas, gydantis kūną bei protą, dovanojantis sėkmę drąsiems žmonėms. Jis padeda žmonijai išsaugoti praktišką požiūrį bei organizuotumą. Jo globotiniai pasižymi gera sveikata bei stipriu atsakomybės jausmu. Jiems reikia jausti, jog atlieka kažką naudingo. Tokiems žmonėms patariama dirbti ten, kur daug žmonių, nes jie turi talentą organizuoti.

Lauvianas: gegužės 11-15 d. Pagarbos angelas, siejamas su talentu, pergale ir šlove, drąsinantis ir palaikantis tuos, kas užima galingas pozicijas. Eruditų bei didžių žmonių globėjas. Gimę šiuo metu pasižymi tuo, jog labai vertina šeimą bei tradicines vertybes. Tai praktiškos, tvirtos ir patikimos sielos, itin branginančios artimus žmones. Lojalūs partneriai, su kuriais saugi ateitis – garantuota.

Achajanas: gegužės 16-22 d. Rafinuotumo angelas, veikiantis mūsų mintis ir atskleidžiantis mirtingiesiems užslėptas mistikos paslaptis. Saugo nuo bėdų ir dovanoja žmonijai menininkų talentus. Siejamas su ypatingai išmintingais bei dvasingais žmonėmis. Gimę šiuo metu pasižymi švelnumu, gerumu bei vidiniu žavesiu, tačiau drauge gali būti ir itin tvirtos asmenybės. Savo tikslų turi siekti diskretiškumu ir kantrybe.

Jėzaelis: gegužės 23-25 d. Sugebėjimų angelas, padedantis susitaikyti, skatinantis draugystę, dovanojantis gerą atmintį bei globojantis talentą reikšti mintis žodžiais. Jis padeda atsigauti po emocinių sukrėtimų bei pamatyti perspektyvą. Jo globojami žmonės – draugiški, mokantys puikiai bendrauti, turintys puikią nuojautą bei gebantys sutelkti aplinkinius bendram tikslui.

Mebachelis: gegužės 26-31 d. Teisingumo angelas, siejamas su teisingumu bei laisve. Jis siūlo pagalbą nekaltiesiems, palaiko sąžiningumą bei nešališkumą. Jo globotiniai moka valdyti žodį ir turi talentą įtikinti, jei tik to nori, yra racionalūs ir logiški. Jiems būdingas stiprus teisingumo jausmas, todėl gali kovoti už tuos, kurie neteisingai skriaudžiami.

Arielis: birželio 1-5 d. Idėjų angelas, įtakojantis mokslą bei menus, siejamas su tyrumu, meile bei tolerancija. Jis dovanoja žmonijai kūrybingumo bei našumo. Šio angelo globotiniai pasižymi aiškiu bei lanksčiu protu, kuris padeda naujomis priemonėmis kovoti su senomis problemomis. Jie turi galią palengvinti kitų skausmą bei kančią, nes geba ne tik įsijausti į kitų problemas, bet ir jas išspręsti.

Akamianas: birželio 6-10 d. Įsitikinimo angelas, siejamas su pergale, laisve bei taurumu. Suteikia galios jos vertiems bei drąsiems žmonėms, įtakoja santarvę ir harmoniją, įkvepia žmones ieškoti taikių sprendimų. Jo globotiniai turi stiprių įsitikinimų bei principų, padedančių kovoti už savo įsitikinimus. Tai nepriklausomos bei originalios sielos, užsitarnaujančios pagarbą dėl savo drąsos ir lojalumo.

III choras
Tronai: jų spalva yra indigo.

Lauvianas: birželio 11-15 d. Atradimų angelas, įkvepiantis muzikantus, poetus, eruditus bei kitus didžius asmenis, nes siejamas su žiniomis ir svarbiais atradimais. Šis angelas dovanoja žmonėms menininko ar rašytojo talentus. Jo globotiniai – aktyvūs, originaliai mąstantys, meniški. Jie greitai pastebi geras galimybes, sugeba jomis pasinaudoti ir lengvai prisitaiko prie aplinkos.

Kalielis: birželio 16-21 d. Lygybės angelas, siejamas su teisybe bei teisingumu. Jis palaiko nuoširdžiuosius, dovanoja proto gabumus bei gerą atmintį. Gimę šiuo metu –harmonijos šalininkai. Aplinkiniai juos gerbia už patikimumą, dorą ir sąžininingumą. Šios sielos neša taiką ten, kur klesti nesantaika ir ramybę ten, kur karaliauja chaosas.

Leuvianas: birželio 22-26 d. Mandagumo bei elegancijos angelas, valdantis gailestingumą, atmintį, inteligenciją bei džiaugsmingą patirtį. Jis dovanoja menininko, poeto ir technologinį talentus, kūrybingumą bei gerovę. Jo globotiniai pasižymi švelnia natūra. Tai daugiau sekėjai nei lyderiai, tačiau būti su jais malonu ir gera. Šios sielos geba giliai bei aistringai jausti, moka užjausti ir turi puikią nuojautą.

Pachalianas: birželio 27-liepos 1 d. Virtuoziškumo angelas, valdantis religiją, dorą ir nurodantis žmonijai teisingą kelią. Jis dovanoja išmintį, pasišventimą ir žinias. Jo globotiniai pasižymi vaizduote, leidžiančia pasireikšti meninėje ir dvasinėje srityse. Jie smalsūs, tačiau gerbia tradicijas.

Nelchaelis: nuo liepos 2 d. iki 6 d. Poezijos angelas, saugantis nuo depresijos, blogos nuotaikos, teikiantis kūrybingumo ir jautrumo. Jis globoja gebėjimą mokytis, kaupti žinias. Gimę šiuo metu pasižymi lanksčiu protu bei vaizduote, skatinančia pažinti aplinką. Šie žmonės dažnai turi itin stiprią nuojautą. Tai jausmingos ir aistringos sielos, sugebančios įkvėpti aplinkinius.

Jėaelis: liepos 7-11 d. Filantropijos angelas, valdantis keliones bei prekybą, saugantis nuo audrų ir avarijų. Jis žmonijai dovanoja gerą reputaciją bei verslumą. Jo globotiniai pastabūs, išradingi ir itin žemiški. Jie lengvai supranta kitus bei turi puikią diplomato talentą. Tačiau šie žmonės linkę gyventi praeitimi, nors turėtų rūpintis ateitimi.

Melachelis: liepos 12-16 d. Paklusimo angelas, siejamas su vandeniu, vaistažolėmis bei dovanojantis sėkmę. Jo globotiniai moka būti ryžtingi ir aktyvūs, nors iš esmės yra taikios būtybės, mieliau įsitaisančios ramiose vietose. Jie turi talentą rūpintis kitais, ypač tais, kuriems gyvenime mažiau pasisekė. Moka puikiai slaugyti ir padėti kenčiantiems.

Ajujanas: liepos 17-22 d. Jautrumo angelas, dovanojantis drąsą, aktyvumą, gailestingumą, supratingumą ir gerumą. Jis stebi širdžių tyrumą bei skatina taiką. Jo globotiniai pasižymi gerumu, ištikimybe bei lojalumu. Jų stipri nuojauta – dažnai geba numatyti ateitį sapnų pagalba. Per sapnus ateina ir meninis ar dvasinis įkvėpimas.

IV choras
Valdovai: jų spalva yra mėlyna.

Nitchajanas: liepos 23-27 d. Magijos ir okultinių mokslų angelas, dar žinomas kaip Angelas Poetas, siejamas su išmintimi bei apsireiškimais per sapnus. Tai jis dovanoja žmonijai sugebėjimą pranašauti. Jo globotiniai pasižymi plačiu akiračiu bei noru semtis žinių ir patirti kuo daugiau nuotykių. Jiems rūpi atskleisti gyvenimo bei sielos paslaptis. Šie žmonės gali suteikti kitiems išmintingų patarimų.

Aajanas: nuo liepos 28 d. Iki rugpjūčio 1 d. Susitaikymo angelas, padedantis žmonijai ieškoti ir surasti tikrąją taiką. Siejamas su diplomatija, o jo globotiniai – galingos bei praktiškos asmenybės, turinčios puikų humoro jausmą. Iš prigimties diplomatai, nes geba kontroliuoti aplinkybes bei žmones derybų ir argumentų keliu. Moka kontroliuoti savo emocijas bei turi gebėjimą nukreipti kitus teigiama kryptimi.

Jėratchelis: rugpjūčio 2-6 d. Nuosaikumo angelas, propaguojantis šviesą, civilizuotumą, harmoniją bei laisvę. Jo globotiniai – draugiški, mokantys su aplinkiniais susigyventi žmonės, paprastai turintys daugybę draugų. Tai dosnios ir šiltos sielos, mieliau duodančios nei gaunančios. Pasinaudoja visomis galimybėmis kovojant su išankstinėmis nuostatomis bei neteisybe.

Sechejanas: rugpjūčio 7-12 d. Drąsos angelas, saugantis nuo ligų ir ugnies. Siejamas su ilgu gyvenimu. Jo globotiniai – energingos ir drąsios natūros, gebančios greitai pasinaudoti pasitaikančiomis galimybėmis. Kiek avantiūriški žmonės – drąsiai ryžtasi naujovėms bei eksperimentams, nes nuolat ieško naujų patirčių.

Reijėlis: rugpjūčio 13-17 d. Apsaugos angelas, saugantis nuo priešų (tiek matomų, tiek nematomų) bei siejamas su mistiniais jausmais. Tiesa, saugo ne visus, o tuos, kas moko. Gimę šiuo metu dažniausiai būna itin populiarūs bei mėgiami, nes spinduliuoja teigiamą energiją. Turi talentą įtikinti kitus ir geba aukotis dėl savo pažiūrų.

Omaelis: rugpjūčio 18-22 d. Vilties angelas, saugantis nuo desperacijos bei stiprinantis kantrybę. Siejamas su vaisingumu bei atnaujinimu. Jo globotiniai – tai kantrios ir ryžtingos sielos, kurios savo siekia iki galo. Šiems žmonėms patinka gyvenimą leisti mokantis bei lavinantis, jie geba įveikti gyvenimo sunkumus.

Jėkabėlis: rugpjūčio 23-27 d. Žinių angelas, dovanojantis žinias konkrečioje žmogaus pasirinktoje srityje bei globojantis tuos, kurie tas žinias skleidžia kitiems. Gimę šiuo metu – metodiški, gebantys puikiai spręsti problemas. Jiems patinka mokytis, jie mėgaujasi galėdami pritaikyti savo protą bei vaizduotę, tačiau kartais būna pernelyg užsisklendę. Kartas nuo karto jiems būtina kitų žmonių kompanija. Ypač gabūs matematikai, finansams ir pinigams.

Vasarianas: nuo rugpjūčio 28 d. iki rugsėjo 1 d. Tikslumo angelas, valdantis kilnumą, teisininkus ir teisingumą. Padeda žmonijai pasiekti puikių rezultatų finansų ir materialinės paramos srityse. Jo globotiniai – realistai, o ne svajotojai, pasikliaujantys ne nuojauta, o smegenimis. Tai logiški, praktiški protai, pasižymintis puikia atmintimi. Deja, nepakantūs emocijų valdomiems žmonėms.

V choras
Jėgos: jų spalva yra raudona.

Jėchujanas: rugsėjo 2-5 d. Vienas iš vyresniųjų angelų pasiuntinių, Disciplinos ir Mirties angelas. Jis palaiko tuos, kas gerbia kitų teises bei padeda siekti savo tikslų valios ir užsispyrimo pagalba. Jo globotiniai – nuoširdūs, patikimi, atsakingi, gerbiami aplinkinių, nes laikosi savo pažadų. Dažnai apdovanojami gebėjimu rasti praktiškiausią išeitį iš sunkių padėčių. Gali tapti puikūs ekspertai savo pasirinktose srityse.

Lechajanas: rugsėjo 6-12 d. Pusiausvyros angelas, padedantis palaikyti taiką ir harmoniją tarp šalių. Jo globotiniai ieško taikios ir harmoningos aplinkos bei nekenčia nesutarimų. Tai ramios asmenybės, lojalūs draugai ir atsidavę partneriai, mokantys puikiai kontroliuoti savo emocijas.

Kavakianas: rugsėjo 13-18 d. Draugingumo angelas, skatinantis susitaikymą ten, kur kyla nesutarimai. Jo globotiniai – mieli bei malonūs žmonėms, kuriems netrūksta aplinkinių dėmesio. Jie geba dalinti puikius patarimus, nes moka į problemą pažvelgti iš įvairiausių kampų, be to sugeba numalšinti įvairiausius konfliktus.

Menadelis: rugsėjo 19-22 d. Saugantysis angelas, ginantis nuo šmeižto, vargingųjų globėjas. Jo globotiniai – rūpestingi ir taktiški, tačiau drauge – gailiaširdžiai, jaučiantys pareigą padėti tiems, kam ne taip pasisekė. Tokie žmonės gali būti apdovanoti galia gydyti. Stabiliai siekia savo tikslų.

Anielis: rugsėjo 23-27 d. Išminties angelas, veikiantis mokslus, meną bei meditaciją. Jo globotiniai – ramios, subalansuotos asmenybės, pasižyminčios stipria valios jėga, nors kai kuriems iš pirmo žvilgsnio taip ir neatrodo. Tai atviros, sąžiningos sielos, besidominčios žmonėmis, psichologija ir sociologija.

Aamianas: nuo rugsėjo 28 d. iki spalio 2 d. Troškimų angelas, dominuojantis religiniuose kultuose bei siūlantis apsaugą tiesos ieškotojams. Jo globotiniai – tai optimistai, nuolat vedami smalsaus proto bei nuojautos. Su jais lengva bendrauti, jie tiki savo svajonėmis ir gyvena viltimi, tačiau jei nori ko nors pasiekti gyvenime, turi būti atviri bei nuoširdūs.

Rechaelis: spalio 3-8 d. Atkūrimo angelas, valdantis sveikatą, ilgą gyvenimą, galintis apsaugoti nuo ligų bei jas gydyti. Šis angelas įtakoja tėvišką meilę ir skatiną pagarbą tėvams. Jo globotiniai – geri, žavūs, mandagūs, gyvenantys kūno bei proto santarvėje, mokantys ir norintys pasirūpinti kitais.

Jazelis: spalio 9-13 d. Įkvėpimo angelas, globojantis knygas, spaudą bei įtakojantis menininkus. Gimę šiuo metu apdovanoti žavesiu, gailestingumu, kūrybingumu ir inteligentiškumu. Tai žmonės, galintys tapti didžiais menininkais ar rašytojais, turintys neįtikėtiną vaizduotę. Jiems būtina tobulinti pažangiąją savo natūros pusę.

VI choras
Dorybės: jų spalva yra oranžinė.

Aachelis: spalio 14-18 d. verslumo angelas, įtakojantis kunigus. Jo globotiniai – žmonės, turintys verslumo bei išradingumo gyslelę, mokantys savo aiškius protu spręsti problemas. Šios asmenybės siekia pasaulį, kuriame gyvena, paversti geresne vieta. Retai pasiduoda nevilčiai, nes tiki, jog išeitis visada įmanoma.

Mikaelis: spalio 19-22 d. Žmoniškumo angelas, saugantis bei puoselėjantis aukštuomenę. Jo globotiniai – tai nuovokūs bei jautrūs žmonės, pasižymintis inteligentiškumu ir nuojauta. Tai draugiškos natūros, su stipriu sąžiningumo bei garbingumo jausmu. Jiems netrūksta aplinkinių dėmesio, nes dėl kitų moka paaukoti save.

Veualianas: spalio 23-27 d. Pranašumo angelas, kurio globotiniai – puikūs lyderiai. Dėl savo sąžiningumo gerbiami aplinkinių. Jie sugeba pasiekti savo, nes moka pasinaudoti intensyvia fizine, dvasine ir emocine energija. Gyvenime sau nusistato aukštų tikslų ir dažniausiai siekia valdžios.

Ielachanas: nuo spalio 28 d. iki lapkričio 2 d. Šlovės angelas, dominuojantis pergalėse bei įkvepiantis drąsą mūšio lauke. Gimę šiuo metu – užsispyrę, tvirti ir sveiki. Juos valdo nenumaldomas noras pasiekti savo asmeninių tikslų ir pirmauti – antra vieta jų niekuomet netenkina. Mėgsta iššūkius, net su pavojaus prieskoniu. Pasitiki savimi ir savo galimybėmis.

Sealianas: lapkričio 3-7 d. Šis laikotarpis valdomas Mokslų angelo, padedančio kovoti su piktomis jėgomis ir įtakojančio išsilavinimą. Jo globotiniai linkę rizikuoti, tačiau tai daro nepamesdami sveiko proto. Tai pastabios, inteligentiškos asmenybės, kurioms patinka naudotis savo smegenimis. Moka įkvėpti kitus rasti jėgų ir įveikti sunkumus.

Arielis: lapkričio 8-12 d. Nešališkumo angelas, padedantis žmonijai atrasti užslėptus lobius. Jo globotiniai – tai plačių bei liberalių pažiūrų žmonės, savo veiksmuose visuomet besivadovaujantys išminties kriterijumi. Tvirti, kieti, nepriklausomi, tačiau nepamainomi draugai, dar ir sugebantys būti tikrais romantikais. Juos domina gamtos bei visatos paslaptys.

Azalianas: lapkričio 13-16 d. Intuicijos angelas, įtakojantis apmąstymus bei apgalvojimus, padedantis tiems, kas nori pasiekti dvasinių aukštumų. Šio angelo globotiniai turi puikią nuojautą. Tai nepriklausomos natūros, kurios pasikliauja tik savimi bei vengia minios, triukšmo. Išmintingos asmenybės, kurioms patinka tyrinėti ir kurios gali spėti ateitį sapnų pagalba.

Michaelis: lapkričio 17-21 d. Geidulingumo angelas, saugantis harmoniją bei ryšį tarp partnerių. Iš esmės globoja meilę ir susižavėjimą. Gimę šiuo metu – aistringos ir jausmingos asmenybės, gebančios puikiai prisitaikyti, tačiau labai rimtai žiūrinčios į romantinius dalykus. Įsimylėjusios jos tampa itin atsidavusios ir lojalios sielos.

VII choras
Principalai: jų spalva yra auksinė.

Vechuelis: lapkričio 22-27 d. Didingumo angelas, sugebantis apjungti malonumus ir džiaugsmą, laimę bei harmoniją, kūrybingumą ir grožį. Jis sustiprina penkis mūsų pojūčius, padeda išvystyti eilę sugebėjimų. Globoja tuos, kas nori būti mylimi ir vertinami. Gimę šiuo metu – dosnios, pasitikinčios savimi ir puikios asmenybės, pasižyminčios altruizmu, diplomatija.

Danielis: nuo lapkričio 28 d. iki gruodžio 2 d. Savitvardos angelas, mokantis žmoniją gerumo. Jis padeda tiems, kas ieško grožio, takto ir mandagumo. Jo globotiniai turi gebėjimą nuraminti ir įtikinti, nes moka kalbėti neįžeisdami aplinkinių, tačiau kartais pernelyg manipuliuoja įtakingais žmonėmis. Eidami teisingu keliu gali pasiekti neįtikėtinos sėkmės. Šis angelas dovanoja viltį ir šviesą.

Ahasianas: gruodžio 3-7 d. Dievo apvaizdos angelas, padedantis atspėti gamtos paslaptis. Siejamas su gebėjimu suteikti aukštesnių žinių. Jo globotiniai turi galią gydyti save bei kitus, nes sugeba švelninti ne tik fizinį, bet ir dvasinį skausmą. Šis angelas padeda rasti paslėptus dalykus, atskleisti intrigas. Netinkamu keliu pasukęs toks žmogus gali tapti šarlatanu.

Imamianas: gruodžio 8-12 d. Išlaisvinimo angelas, saugantis žmoniją nuo pavergimo, užsispyrimo ir negatyvumo. Jis suteikia reikiamų priemonių siekti daugiau laisvės bei neutralizuoja priešo jėgas. Jo globotiniai lengvai atpažįsta kitų klaidas, yra tvirti, geba apsaugoti ir suteikti paramą, net kai kiti patiria didžiulę netektį.

Nanaelis: gruodžio 13-17 d. Tobulumo angelas, kuris padeda sublizgėti ir išsiskirti iš aplinkinių tiek kūnu, tiek dvasia. Šis angelas padeda žmonijai išreikšti tiesą bei įsigalėti įstatymams ir tvarkai. Jo globotiniai – tai žmonės su itin išsilavinusiais penkiais pojūčiais, kurie turi galią siekti visko, kas sąžininga, gražu, neša laimę. Iš jų išeina puikūs teisininkai. Pasukę neteisingu keliu, tampa nesugyvenamais.

Nithaelis: gruodžio 18-22 d. Gausybės angelas, kuris savo globotiniams teikia ne tik finansinę sėkmę, bet ir ilgą gyvenimą, puikią sveikatą. Šis angelas globoja grožį bei geismą. Jis – tas, kuris einantiems teisingu keliu lemia laimingą pabaigą. Be to, jo globotiniai pasižymi dvasingumu ir žinių troškimu.

Mebajanas: gruodžio 23-26 d. Iškalbos angelas, globojantis idėjas bei padedantis jas įgyvendinti. Žmonijai teikia dvasios stiprybę, lemia nedidelių, bet svarbių dalykų įgyvendinimą. Savo globotiniams padeda užimti tokią poziciją, kuri jų gyvenimui teiktų komforto. Jei siekia kilnių tikslų, šie žmonės net neįmanomus dalykus paverčia įmanomais.

Pojelis: gruodžio 27-31 d. Didingumo angelas, siūlantis grožį, sveikatą, meilę, draugystę, turtus ir galią. Savo globotinius apdovanoja savikliova, pasitikėjimu savo jėgomis, patikimumu, o tai sąlygoja aplinkinių pagarbą. Mielai teikia paramą – tiek moralinę, tiek materialinę. Jiems leidžiama pasinaudoti šansu ir pamatyti ateities perspektyvas.

VIII grupė
Arkangelai: jų spalva yra violetinė.

Nemamianas: sausio 1-5 d. Dosnumo angelas, padedantis siekiant vaisingų rezultatų, gausos bei palaikantis iniciatyviuosius. Savo globotiniams suteikia drąsos ir stiprybės siekti savo. Šis angelas – progreso, sėkmės reikiamu metu globėjas, padedantis išsivaduoti nuo rutino, globojantis grandioziniams planams.

Iejalėlis: sausio 6-10 d. Supratingumo angelas, dovanojantis žmonijai intelektualumą, protinius gabumus. Jis padeda suprasti faktus bei savo tikruosius poreikius. Tinkamu keliu pasukę jo globotiniai turi dovaną siekti tikslų, naudingų tiek sau, tiek didesnei žmonių bendruomenei. Jiems patartina rinktis profesiją, kurioje reikia kruopštumo.

Arachelis: sausio 11-15 d. Žinių skleidimo angelas, padedantis platinti bei įgyvendinti visus su protu ir intelektu susijusius veiksmus. Jo globotiniai apdovanoti gebėjimu mokytis, jiems sekasi ten, kur reikia konkuruoti. Dažniausiai tai – itin intelektualūs žmonės, kurie, jei tik elgiasi teisingai, gali įgyvendinti visas savo idėjas.

Mitzaelis: sausio 16-20 d. Talento angelas, padedantis įgyvendinti pažadus bei įsipareigojimus. Jis globoja gebėjimą būti geriausiu ir suteikia jį labiausiai to vertiems. Savo globotinius apdovanoja gebėjimu vystyti bei tobulinti idėjas, suteikia reikiamos energijos, puikią atmintį, todėl šiems žmonėms sekasi ten, kur reikia smegenų.

Umabelis: sausio 21-25 d. Juslumo angelas, dovanojantis žmonijai galią nujausti ateitį bei širdies supratingumą. Jis padeda sėkmingai įgyvendinti vidinį jautrumą, Gimę šiuo metu turi galimybę suprasti jausmų pasaulį bei įsigilinti į visatos paslaptis. Jie lengvai įsisavina dalykus, kurie kitiems sekasi sunkiai: fiziką, astrologiją, matematiką.

Jachelis: sausio 26 – 30 d. Taikos angelas, padedantis surasti tinkamus būdus bei kelią palaipsniui siekti sėkmės. Jis globoja meilę, švelnumą, dovanoja šeimoms taiką ir ramybę. Jo globotiniai turi galią pasiekti bet ko, jei tik darys tai nesukeldami kitiems žalos, vadovaudamiesi pozityvia bei laisva dvasia.

Anauelis: nuo sausio 31 d. iki vasario 4 d. Suderinimo angelas, suteikiantis dovaną tinkamai perduoti žinią, saugantis nuo nelaimingų atsitikimų bei ligų. Jo globotiniai paprastai apdovanoti gera sveikata. Jiems geriausia dirbti biržose, investicijų ir prekybos srityse.

Mechielis: vasario 5-9 d. Įkvėpimo angelas, teikiantis užsidegimo bei įtaigos. Jo globotiniai turi galią idėjas bei vaizdinius paversti veiksmais ir įvykiais. Šie žmonės gali tapti puikiai rašytojais, dėstytojais, oratoriais. Idealiausia profesija – viskas, kas susiję su žiniasklaida ir spausdintu žodžiu.

IX choras
Angelai: jų spalva yra žalia.

Damachianas: vasario 10-14 d. Gyvenimiškos išminties angelas, kovojantis su blogio apraiškomis, prakeiksmais, šmeižtu bei viskuo, kas negatyvu ir neša žalą. Savo globotiniams padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų, įvykdyti prisiimtus įsipareigojimus, saugo juos nuo blogų aplinkinių ketinimų.

Manakelis: vasario 15-19 d. Stabilumo angelas, nukreipiantis žmoniją pastovumo kryptimi. Savo globotinius apdovanoja gebėjimu įgyti aplinkinių pasitikėjimą bei simpatiją. Toks žmogus turi ypatingą ryšį su šeima ir valdžios struktūromis. Labiausiai tinka profesijos, susijusios su teisingumu bei administracija.

Ejaelis: vasario 20-24 d. Laimės angelas, padedantis išsaugoti teigiamą ir malonų požiūrį į gyvenimą net sunkiomis akimirkomis. Jis padeda tiems, kas nori ištrūkti iš kasdienybės gniaužtų. Savo globotiniams dovanoja ilgą bei patogų gyvenimą, kuriame neturėtų trūkti laimės. Šie žmonės – filosofai iš prigimties.

Abuchianas: vasario 25-28/29 d. Pranašumo angelas, padedantis dirbantiesiems bei tiems, kurie į darbą žiūri kaip į pagrindinį tikslą. Palankus drąsiems, tiems, kas stengiasi suprast ne tik save, bet ir aplinkinius. Jo globotiniai gali tikėtis vaisingų darbo rezultatų bei gausos pasirinktoje gyvenimo srityje.

Rochelis: kovo 1-5 d. Harmonijos angelas, subalansuojantis kiekvieno žmogaus viduje esančius vyrišką ir moterišką pradus, užtikrinantis tęstinumą bei gerovę. Šio angelo globotiniai gali tapti puikiais teisininkais ar pasireikšti ten, kur reikia spręsti konfliktines situacijas. Tai šlovės ir turtų angelas.

Jabamianas: kovo 6-10 d. Galingumo angelas, padedantis pasiekti bet kokių tikslų, įgyvendinti bet kokius veiksmus ar sėkmingai sukti bet kokį verslą. Šis angelas padeda surasti išeitį iš sunkiausių situacijų. Savo globotiniams užtikrina palankias sąlygas įgyvendinant įvairius projektus.

Ajaelis: kovo 11-15 d. Aiškumo angelas, padedantis pamatyti tikrąją reiškinių esmę. Savo globotiniams dovanoja proto aiškumą bei vidinę ramybę. Tokie žmonės moka negatyvias aistras paversti teigiamomis emocijomis. Šis angelas valdo kovą su prievarta, priespauda ir yra laikomas kariškių globėju.

Mumianas: kovo 16-20 d. Įgyvendinimo angelas, padedantis atlikti sumanytuosius veiksmus iki galo bei išreikšti save. Žmonijai padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų, o savo globotiniams suteikia galią sėkmingai gauti tai, ko jie trokšta. Šis angelas teikia galią, jėgą (tiek fizinę, tiek dvasinę) bei šlovę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis