3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis balandžio mėnesį

Atbulai keliaujantis Merkurijus balandžio viduryje užleis savo pozicijas, tad galėsime lengviau atsikvėpti. Regis, palengvėjimą pajus visi Zodiako ženklai, tačiau labiausiai COSMO parengtą balandžio mėnesio HOROSKOPĄ visiems Zodiako ženklams.

Avinas

Puikiai žinome, kad moki susidoroti net ir su sunkiausiomis užduotimis, todėl 7 metus užsitęsusį juodąjį periodą (ačiū kaip reikiant tave purčiusiam Uranui) tikriausiai tiesiog prašokai, aplenkdama didžiausias kliūtis. Viskas. Blogasis etapas praeitas ir galėsi pagaliau atsipalaiduoti. Tiesa, iki mėnesio vidurio per daug nesiblaškyk ir ramiai užbaik visus pradėtus darbus, nesiimdama naujų, tave taip traukiančių iššūkių. O tuomet viskas savaime stos į savas vietas. Žinai posakį „kaip sviestu patepta?“ Štai taip ir gyvensi iki pat šių metų pabaigos!

Vėžys

Tobulas balansas - taip galima apibūdinti žvaigždžių tau sudėliotus ateities planus. Nuo balandžio vidurio Saulė tau dovanos energiją, tad norėsis išbandyti kažką naujo, o tai atneš teigiamus pokyčius ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Pajusk gyvenimo pilnatvę, mėgaukis likimo tau siunčiamomis staigmenomis ir nebijok retkarčiais parizikuoti priimdama pačiai sau netikėtus sprendimus. Juk niekada nežinai, kuriais keliais gali nuvesti naujos pažintys ir patirtys.

Šaulys

Tavo pilve skraidantys drugeliai niekaip neleidžia susikaupti. Aistros tiesiog kibirkščiuoja ore ir, regis, žada ne vieną širdį pakutensiantį nuotykį. Tavo vidinis atsipalaidavimas ir naujų potyrių troškimas ypatingai sustiprės nuo balandžio mėnesio vidurio. O tuomet ir prasidės... Neleisk romantikai galutinai apsukti tau galvos, juk be jausmų dar yra ir realus gyvenimas, kuriame turi tvirtai stovėti ant žemės! Bet pasimėgauti šiuo vidiniu išlaisvėjimu ir gaunamu dėmesiu tikrai ne pro šalį. Kas žino, gal būtent dabar prasideda naujas, daug permainų asmeniniame gyvenime žadantis etapas?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis