Paslaptingoji mažosios Paulinos dingimo istorija - kaip tėvai galėjo nepažinti savo dukters?

1922 metai. Dvimetė Paulina Picard žaidžia savo tėvų fermoje, Prancūzijoje. Paulinos tėvai ramiai sukiojasi namuose, kartkartėmis žvilgtelėdami į savo dukterį, tačiau vieną kartą atsisukę už lango savo dukters nepamato. Mergaitė dingo.

Persigandę Paulinos tėvai iškart nuskubėjo į policijos nuovadą: visame mieste buvo iškabinėti skelbimai, mergaitės puolė ieškoti ne tik pareigūnai, bet ir gausus būrys miestelio gyventojų, visi sutelkė bendras jėgas - mergaitė negalėjo toli nueiti, o ir pagrobimo teorija buvo sunkiai tikėtina, juk vaikas žaidė savame kieme, o visai šalia buvo jos tėvai.

Praėjus kelioms savaitėms, šeima gavo pranešimą, kad panaši mergaitė pastebėta Šerbūre. Klaidžiojančią mergaitę pastebėjęs policininkas nuvežė ją į prieglaudą ir iškart susisiekė su pareigūnais. Mergaitės mamai buvo parodyta mažylės nuotrauka, kurią išvydusi ji apsiverkė iš laimės - jos dukrelė pagaliau atsirado. Picard šeimyna sėdo į traukinį ir išvyko į Šerbūrą.

Tačiau kažkas buvo ne taip. Praėjus porai valandų sutuoktiniai suprato, kad mergaitė jų neatpažįsta. Ji atrodė lygiai taip pat, kaip jų mažylė, tačiau elgėsi labai neįprastai. Tėvai nusprendė, kad tai - patirto streso ir baimės pasekmė, todėl kantriai laukė, kol mergaitė atsigaus ir vėl pasijus kaip namuose. Tuo metu išleistame laikraščio Le Matin straipsnyje pasakojama, kad visi šeimos nariai yra labai laimingi dėl jos sugrįžimo. Pauliną atpažino ne tik šeima, bet ir kaimynai bei vietiniai policijos pareigūnai, todėl niekam net nekilo klausimas, kaip maža mergaitė per porą savaičių sugebėjo nukeliauti 320 kilometrų.

Paulina buvo rami ir drovoka, ne iškart atpažino gimtąjį dialektą ir namuose elgėsi tarsi svetima. Tik praėjus porai savaičių ji apsiprato ir atsipalaidavo, tačiau tėvai jau buvo sunerimę - ar gali būti, kad vaikas taip stipriai pasikeistų?

Praėjus dar porai savaičių laikraštyje pasirodė bauginantis straipsnis: maždaug už kilometro nuo Picardų šeimos fermos, dviratininkas rado mergaitės kūną. Kūnas buvo pradėjęs irti, o galūnės ir galva buvo nukirsta. Šalia buvo sudėti mergaitiški drabužiai. Ponia Picard iškart atpažino, kad tai jos dukters Paulinos apranga. Policijos pareigūnai ir savanoriai ne kartą šukavo tą vietovę, todėl buvo akivaizdu, kad kūnas buvo neseniai atneštas ir paliktas. Netoliese nuo kūno buvo rasta ir galva, tačiau ji buvo pernelyg didelė, kad galėtų priklausyti tam pačiam kūnui.

Neatsakyti klausimai

Šerbūre rasta mergaitė atrodė lygiai taip pat, kaip dingusi Paulina, tačiau elgėsi labai neįprastai. Kaip tėvai galėjo apsigauti ir sumaišyti savo vaiką su svetimu ir kur tokiu atveju dingo surastos mergytės tėvai, kodėl jos niekas neieškojo? Picard šeimynai teliko pripažinti, kad jie apsigavo. Mergaitė buvo išsiųsta į globos namus ir jos istorija ties tuo užsibaigė - niekas nežino, koks mažosios Šerbūro mergaitės likimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis