Mano istorija: ką reiškia būti turtingo vyro meiluže

Nori papasakoti savo istoriją, pasidalinti nuomone ar mintimis - parašyk mums el. paštu portalas@cosmopolitan.lt

Pamatę mane, žingsniuojančią šalia mano gyvenimo draugo, lietuviai badytų pirštais ir vadintų barakuda. Toje terpėje, kurioje aš gyvenu, mūsų pora nuostabos nekelia niekam. Jis – beveik dvigubai vyresnis nei aš ir tai natūralu. Šalia turtingo vyro beveik visuomet būna jauna, graži mergina.

Žinote, dauguma merginų, pasirinkusių tokį kelią kaip mano, įsivaizduoja būsiančios karalienėmis. Kelionės, pramogos, apsipirkinėjimai, SPA salonai... Kvailelės. Būti turtingo vyro meiluže – tai darbas. Turtuolis niekada nebus kvailys – jis puikiai žino, už ką moka ir patikėkite, savo dalį tikrai pasiima. Savo aplinkoje nežinau nei vienos merginos, kuriai pavyko apsukti milijonierių aplink pirštą. Jos tik įsivaizduoja, kad tai padarė, o iš tiesų tai tik laikinas sandėris. Jiems – mūsų jaunystė ir grožis, mums – pinigai.
Bėda tik ta, kad grožis išnyks greičiau nei pinigai ir tą pačią akimirką sandėris nutrūks.

Galbūt iš šalies aš atrodau kaip kvailelė blondinė priaugintais nagais ir blakstienomis, tačiau toks įvaizdis – mano darbo dalis. Porą kartų per savaitę lankausi grožio salonuose, beveik kiekvieną dieną sportuoju, su tariamomis draugėmis iš to paties rato einame apsipirkti. Atvirai pasakius – varginanti tuštybių mugė. Bet tokia ta mano kasdienybė.

Man juokinga, kai merginos save laiko kaži kuo. Visos mes esame tik gero laiko garantas. Mūsų pareiga – visuomet puikiai atrodyti ir teikti džiaugsmą, jų – padaryti taip, kad mums nereikėtų sukti galvos dėl pinigų. Tos, kurios to nesuprantu ir pradeda reikalauti daugiau, dažniausiai yra tiesiog pakeičiamos kitomis – jaunesnėmis, gražesnėmis, ne tokiomis reikliomis.

Aš buvau ta, kuri pakeitė buvusią meilužę. Mano dabartinis draugas turi oficialią žmoną. Jie gyvena atskirai, skirtingose valstybėse, bet nėra išsiskyrę ir aš suprantu, kad tikriausiai niekada neišsiskirs. Bent jau ne dėl manęs, tai tikrai. Skyrybos per brangiai kainuotų. O ir kam skirtis, jeigu gali turėti ir žmoną, ir meilužę? Ta, kuri buvo prieš mane, to nesuprato.

Kartais aš susimąstau ar norėčiau kitokio gyvenimo: būti visiškai laisva, nuo niekieno nepriklausoma. Norėčiau, bet pinigai daro savo. Jis apmoka visą mano pragyvenimą ir duoda sutartą pinigų sumą asmeninėms reikmėms. Atrodytų, tobulai nerūpestingas gyvenimas, tačiau tokiuose santykiuose aš nesu aš. Ne aš sprendžiu, koks bus mano gyvenimas, ką aš veiksiu šiandien, rytoj, po mėnesio... Negaliu kažko reikalauti ar reikšti nepasitenkinimo, visuomet turiu būti šalia, kai jam to reikia. Aš pilnai priklausau nuo jo norų. Jeigu man toks variantas netinka – durys visuomet atviros.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis