Šio Zodiako ženklo moteris apsuks galvą bet kuriam vyrui

Ji tokia lengva, retkarčiais - žaismingai nerūpestinga. Ji gali šokti naktį po lietumi nusimetusi visus drabužius ir ką pasakys aplinkiniai jai bus nė motais. Svarbiausia - mėgautis šia akimirka. Ji gali švelniai apkabinti ir neištarti nė žodžio, bet tu žinosi - ši moteris jaučia visą tavo skausmą. Ji gali trenkti durimis ir išeiti neatsigręždama, nes savivertė yra tai, ko iš jos neatimsi. Ši moteris gimusi po Dvynio ženklu ir ji žino, kaip iš gyvenimo pasiimti viską, ko nori.


Tokio sugebėjimo vyti vyrus aplink pirštą, kaip moka Dvynės, galima tik pavydėti. Kai reikia, jos švelnios, kai reikia - griežtos ir abejingos. Šio Zodiako ženklo moteris tiesiog intuityviai jaučia kitų emocijas, todėl yra ir džiaugsmas, ir geriausia paguoda. Ji nuostabi klausytoja, o kas gi nenorėtų šalia turėti žmogaus, su kuriuo visuomet galima pasikalbėti?


Dvynių skleidžiamos magijos paslaptis – jų neįtikėtinas draugiškumas ir fenomenali atmintis. Ji prisimins visas tavo nuoskaudas, kurias kadaise išliejai silpnumo akimirką ir mintinai išmoks džiugiąsias tavo gyvenimo akimirkas. Juk gera, kai kitas žmogus taip tave pažįsta, tiesa?


Santykiuose ji gana jautri ir priklausoma nuo antrosios pusės elgesio. Jausdama rūpestį, mainais padovanos maksimalią dozę geros energijos, tačiau nesulaukdama pakankamai dėmesio, iš pradžių bandys paveikti švelniai, vėliau susierzins ir pradės dairytis į šalis. Juk per prievartą mielas nebūsi! O Dvynių ženklo moteris neleistų sau tokio nusižeminimo.


Surasti naują partnerį šiai moteriai - lengviau negu lengva. Tiesą sakant, net ir ieškoti nereikia - vyrus ji traukia kaip magnetas. Matyt, vilioja įgimta charizma ir nepaprastas laisvumas. Dvynių ženklo moteris - įdomi asmenybė visomis prasmėmis. Ji gali būti labai atvira, bet tuo pačiu ir paslaptinga, ji gali būti nepaprastai švelni ir trapi, bet tuo pačiu ryžtinga. Santykiai su ja nenuspėjami, bet tokie viliojantys ir įtraukiantys, skatinantys žengti dar vieną žingsnį ir pamatyti, kas laukia toliau.


Dvynių ženklo moterims bendravimas su vyrais - savotiškas gundymo ir atstūmimo žaidimas. Šiek tiek aistros, šiek tiek abejingumo... Vyrus tai tiesiog veda iš proto! Kuo „aštresnė“ nauja pažintis, kuo ilgiau trunka pasikeitimas sąmojais, tuo labiau jis užsiveda ir tuo didesnį malonumą jaučia nuo bendravimo su kitu žmogumi.


O jau kuomet viskas persikelia į lovą... Seksu ji gali mėgautis praktiškai bet kur, kur tik panorės, nes šiai damai jokie tabu negalioja. Ji gali pamaloninti partnerį nepamirštamu oraliniu seksu tiesiog mašinoje, skubant vakarienės su draugais. Nes tai spontaniška, nes tai šiek tiek rizikinga ir velniškai seksualu! Ji gali paskambinti tau vidury nakties ir geidulingu balsu papasakoti, ką šią akimirką darytų su tavo kūnu, o paskui lyg niekur nieko išjungti telefoną ir palikti tave aistringoms kančioms iki pat ryto. Ji nepasotinama ir labai išradinga... Ir ji - nepamirštama gyvenimo tau atsiųsta dovana.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis