Mūsų trūkumai, kurie vyrams patinka

Jeigu aplinkui esančių vyrų paklausinėtum, kas moteriai prideda grožio, o kas jiems atrodo nepatrauklu, greičiausiai nustebtum. Štai tie trūkumai, kurie iš tiesų mums suteikia žavesio, seksualumo ir išskirtinumo:

Akiniai. Didelė dalis merginų vis dar kratosi akinių, kankinasi kasdien į akis kišdamos kontaktinius lęšius. Tačiau vyrams akiniuotos moterys patinka, jos atrodo protingesnės, kietesnės, labiau pasitikinčios savimi. Jei manai, kad akiniai užgožia makiažą, akių grožį, pagalvok apie kontaktinius lęšius ar šiais laikais sparčiai populiarėjančias lazerines akių korekcijos operacijas. Tačiau nevenk ir akinių!

Platūs klubai. Kad ir kaip vyrai grožėtųsi Beyonce ar Jennifer Lopez užpakaliuku, mes pačios netikime, kad mūsų platūs klubai vyrams yra patrauklu ir seksualu. Visgi tai moteriškumo, vaisingumo, sveikumo simbolis. Juk taip atrodo išraiškinga moters figūra – talijos įdubimas, klubų ir krūtinės iškilumai, kaklo įlinkimas. Tiesiog pamėgink į save pažvelgti iš šono mylimo vyro akimis.

Nosis su kuprele. Net jei šimtą penkiasdešimt kartų mąstei apie rinoplastiką, vyrams charakteringas moters profilis visai netrukdo! Graikų deivės bruožai rodo stiprų charakterį, valią, ištikimybę savo principams. Neskubėk tiesinti nosies – galbūt ji yra tavo išskirtinumas, kurį tik pati vadini trūkumu, norėdama save įgrūsti į išgalvotus grožio standartus.

Nedidelė krūtinė. Gal tiksliau reikėtų rašyti – normali krūtinė, tačiau palyginti su tuo bumu, kai implantai tapo bene įprastu reiškiniu, ji atrodo mažutė. Neneigiam, kad vyrams patinka pilna krūtinė, bet daug svarbiau jiems ne dydis, o išvaizda – kad krūtinė nebūtų nutįsusi, suglebusi, ištampyta. Mažos stangrios krūtys – labai gražu.

Užpakaliukas. Paklausytum, ką vyrai kalba apie podiumu vaikščiojančius modelius... Dėl jų sudžiuvusių užpakaliukų vyrai tikrai neina iš proto. Jei gamta atseikėjo gerą, didingą užpakaliuką, tai ir kraipyk ją! Būk linksma, šauni ir šmaikšti. Tuomet mergina, stovinti prieš tave labai taisyklingais centimetrais per visas horizontalias apimtis, neabejotinai nublanks.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis