Žaidimas Naujųjų sutiktuvėms: metai pagal spalvą

Pasiruošk smagų žaidimą–burtus Naujų metų sutiktuvių vakarėliui. Tegul svečiai išsitraukia, kokia spalva juos lydės kitus metus.

Paruošk septynias kieto popieriaus korteles ir vieną pusę paženklink viena spalva: violetine, raudona, žalia, žydra, geltona, mėlyna ir oranžine. Kiekviena spalva turi savo reikšmę. Jei prognozė nedžiugins, nenusimink. Juk tai tik žaidimas, o savo likimą valdai pati.

Violetinė. Tavęs laukia palyginti sunkus periodas, teks įveikti nemažai kliūčių ar nemalonumų. Gali pašlyti tavo arba artimo žmogaus sveikata. Nedžiugins ir karjeros reikalai, o asmeniniame gyvenime turbūt teks patirti netekčių bei išsiskyrimų. Bet nemanyk, jog viskas bus tik blogai. Violetinė spalva gali reikšti, kad strigs viena gyvenimo sfera, o kitus viskas eis kaip iš pypkės. Antra vertus, ši spalva gali būti įspėjimas, jog prasideda atsakingas permainų etapas. Gal metas atsisakyti stereotipų, susirūpinti sveikata, pakeisti darbą ar rimtai imtis to, kas seniai domina?

Raudona. Prasideda aktyvus gyvenimo etapas, į kurį nersi stačia galva. Tai gali būti naujas darbo projektas ar meilės romanas. Gal tau teks savarankiškai priimti labai svarbų sprendimą, žengti ryžtingą žingsnį. O gal neišvengiamas trumpas, bet smarkus konfliktas. Drąsiai rodyk iniciatyvą, tačiau neprarask blaivaus proto ir ištvermės – tada pergalė ir sėkmė bus garantuotos.

Žalia. Tavęs laukia ramus periodas, per kurį gali įvykti smulkių permainų, tačiau iš esmės situacija liks stabili. Nebus nei ypatingų pakilimų, nei stiprių nuosmukių. Greičiausia tau teks nemažai laiko praleisti sprendžiant namų ūkio, šeimos reikalus, rūpinantis tėvais, sutuoktiniu, vaikais. Palankus metas imtis sodininkystės ar gėlininkystės. Kai kuriais atvejais žalia spalva pranašauja būsimą kūdikį.

Žydra. Gali būti, jog esi ties naujos meilės ar net santuokos slenksčiu. Tave lydi harmonija, projektai klostosi sklandžiai, darbas teikia pasitenkinimą ir pinigų. Svarbus vaidmuo šiuo periodu tenka santykiams, nebūtinai meilės – tai gali būti draugystė ar darbo santykiai. Gal įniksi į kūrybą, pamėgsi grožio procedūras. Kai kuriais atvejais ši spalva reiškia teisinius santykius.

Geltona. Tavęs laukia aktyvios protinės veiklo etapas. Gali būti, kad ko nors mokysiesi, apmąstysi asmeninius ar profesinius reikalus. Tikėtini nauji interesai, dėl kurių pradėsi daugiau laiko skirti knygoms, mokslams. Tavęs laukia daug susitikimų, derybų pokalbių. Galimos įdomios pažintys, svarbūs sandoriai. Be to, gali tekti traukti į trumpalaikę dalykinę ar pramoginio pobūdžio kelionę.

Mėlyna. Sakoma, ši spalva meša sėkmę. Ji gali reikšti šaunias karjeros galimybes, puikius mokslinės veiklos rezultatus. Tai gali būti naujų svarbių pradžių periodas. Jei sugebėsi pasinaudoti proga, ateityje ne tik tobulėsi kaip asmenybė – smarkiai pagerės ir tavo finansinė padėtis. Neatmestina tikimybė leistis į tolimą kelionę, o gal gausi nemenką pinigų sumą.

Oranžinė. Laukia kūrybingi metai. Stenkis atskleisti savo sumanumą, išradingumą. Didžiausios sėkmės sulauksi, jei eisi savo keliu, kliausiesi intuicija. Savo partneriui negailėk meilės. Jei dovanosi kitiems šilumą bei gražias idėjas nieko nereikalaudama mainais ir nepretenduodama į jokius paskatinimus, galop suprasi tapusi šimtą kartų turtingesnė – nes įgijai ištikimų gyvenimo palydovų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis