Trys sąlygos laimingai sutikti Naujuosius

Nauji metai jau visai čia pat. Štai ką turėtum padaryti Naujųjų išvakarėse, kad visus metus džiaugtumeisi sėkme.

Sutik Naujus atsinaujinusi

Naujais drabužiais (tiek jau to, užteks naujo papuošalo) užprogramuosi save Naujųjų naktį tikėti sėkme. Įsigijusi ką nors šia proga tarsi paskatini save už praėjusių metų rezultatus. Ir parodai sau, kad gali tai įsigyti. Vadinasi, bent iš dalies laiko tuščiai neleidai. Negailėk pinigų savo apdarams. Skleisk teigiamą energiją, ir ji grįš naujais metais dešimteriopai.

Dešinėje kišenėje laikyk banknotą

Ne kokią ten sutrintą dešimtinę – bent jau šimtinę. Biudžetinė nauda: po didelių išlaidavimų švenčių proga bus kaip sulaukti algos nelendant į skolas. Bioenergetinė nauda: girdėjai posakį – pinigas pinigą mėgsta? Pinigai – tai ne šiaip popieriukai su vandens ženklais, jie spinduliuoja energiją. Kitaip tariant, kuo daugiau energijos tavo kišenėje Naujųjų naktį, tuo didesnę finansinę kitais metais ji pritrauks.

Grąžink visas skolas ir miegok ramiai

Turbūt girdėjai: visas skolas reikia grąžinti iki paskutinės metų dienos vakaro, kitaip neišlipsi iš skolų visus metus. Nederėtų šio prietaro suprasti pažodžiui. Svarbiausia, kad iki metų galo įvertintum savo finansinę padėtį. Sugrąžink smulkias skolas ir sudaryk savo finansų planą visiems ateinantiems metams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis