Kuo esame pranašesnės už vyrus? (5 faktai)

Dažnam vyrui skaudu pripažinti, jog dailiosios, silpnosios lyties atstovė gali būti už jį kuo nors geresnė. Norėdama įrodyti savo viršų, neprivalai remtis vien asmenine patirtimi. Tam, kad būtų paprasčiau atremti vyriškąjį ego, pasitelk „užpatentuotus“ faktus, liudijančius apie moterų pranašumą.

1. Mes intelektualesnės! Tyrėjo James'as Flynn'as atlikto tyrimo rezultatai mūsų naudai: paaiškėjo, jog moterų IQ dažniau buvo aukštesnis nei vyrų.

2. Mes mokomės geriau! Tai, kad moterys yra geriau besimokančios nei vyrai, įrodė Gruzijos ir Kolumbijos atlikti tyrimai. Mes turime palankesnias galimybes plėsti savo mąstymą. Tyrėjų duomenimis, moterys yra linkusios būti dėmesingomis, lanksčiomis ir organizuotomis. Taigi, labiau tikėtina, kad darbe suprasi užduotį kur kas geriau nei tavo bendradarbis.

3. Mes tvarkingos! San Diego universiteto tyrėjai teigia, kad vyrų darbo stalai yra daug nešvaresni nei moterų. Vyrų darbo erdvėje buvo rasta nuo 10 iki 20 procentų daugiau bakterijų, nei moterų. Tyrėjai teigia, kad tai dėl to, kad vyrai ne tokie higieniški.

4. Darbo pokalbyje mes kietesnės! Naujausio tyrimo metu, kurį atliko Vakarų Ontarijo universitetas, buvo nustatyta, kad moterys lengviau susidoroja su stresu darbo pokalbio metu. Nors prieš susitikimą mes jaudinamės labiau, tačiau einamuoju interviu pasirodome kur kas geriau nei tikėjomės. Juo labiau jaudinamės - tuo geriau pasiruošiame!

5. Mes gyvename ilgiau! Iš žmonių, kurių amžius peržengė 100 metų ribą, 85% yra moterys. Apytiksliai moterys gyvena nuo penkių iki dešimties metų ilgiau nei vyrai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis