Kaip atpažinti „energijos vampyrą“?

Po susitikimo su draugu ar kolega jautiesi išsekusi, nelaiminga bei nusivylusi? Kartais tokios prastos būsenos priežasčių ieškoti toli nereikia, nes ji prieš gerą pusvalandį buvo toje pačioje patalpoje – tai pašnekovas, turintis „energijos vampyro“ savybių. Tam, kad slogutis nepasikartotų, COSMO tau pateikia kelis signalus, kurie padės atpažinti energijos siurbikus.

Atkreipk dėmesį, jei pašnekovas:

* Kalba vien apie blogas emocijas keliančius dalykus. Jeigu jauti, kad lengvai įsitrauki į tokio tipo pokalbių „užburtą ratą“, metas pasipustyti padus. Tačiau neturėtum bėgti nuo žmogaus, kuris tiesiog nusprendė su tavimi pasidalinti savo išgyvenimais.

* Dažnai klausia tavo patarimų ir nuomonės, bet akivaizdu, kad šie pašnekovui „pro vieną ausį įėjo – pro kitą išėjo“. Po susitikimo su tokiu žmogumi jautiesi emociškai išsekusi, nes atiduodi visą savo energiją, mėgindama netiesiogiai išspręsti pašnekovo problemas, kurios, tikėtina, nė neegzistuoja.

* Jaučia antipatiją naminiams gyvūnams. Be to, šunys ar katės puikiai jaučia greta esančio žmogaus emocijas, jo nusiteikimą. Jei pastebėjusi, kad tavo augintinis tampa suirzęs, pasimetęs, gali būti, kad jis „transliuoja“ pašnekovo emocijas.

* Perdėtai reikalauja dėmesio ir suirzta, jei žmonių rate atsiranda tas, kuris nedėdamas pastangų, savo nuoširdumu paperka visus aplinkinius. Dažnai energijos vampyrai būna gal emocingi, tad pastebėti tai sunku nebus.

* Vaidina aukos vaidmenį ir verčia aplinkinius jo gailėtis amžinai besiskųsdamas, kalbėdamas vien apie savo problemas ir padėtį be išeities. Beje, dažnai energijos vampyrai yra tikri plepiai, neleidžiantys kitiems į jų monologus nė įsiterpti.

* Vieną dieną jis – geros, pakilios nuotaikos, kitą atrodo, kad sprogs, o galiausiai išlieja sukauptas emocijas ant tavęs. Ypač permainingos žmonių nuotaikos daro įtaką aplinkinių emocijoms. Venk žmonių, kurių emocijos „kaip diena, taip naujiena“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis