Moters dieną reikia švęsti! (Kaip save pradžiuginti)

Ne visuomet greta turime vyrą, kuris moters dienos proga padovanotų gėlių ar kitaip pradžiugintų. O jei dar darbo kolektyve vien moterys sukasi... Tačiau kovo 8 – osios progą paminėti tiesiog privaloma, juk būti moterimi – tikra laimė! Taigi, kam laukti gražaus gesto iš aplinkinių, jei galime pačios save pradžiuginti?

Ar dar yra manančių, kad fakto, jog esi moteris tikrai neverta švęsti? Prisimink, kad moteris – tai gražiausia būtybė Žemėje. Todėl rūpinkis savimi ir dovanok savo žavesį kitiems. Juk kitaip ši dailiosios lyties savybė netektų vertės, ar ne?

Dieną pradėk nuo neįprastai ankstyvo ryto ir mėgiamiausių pusryčių. Jei iš tiesų pavyks anksti pabusti (juk ne visos gali save vadinti vyturiais), leisk sau papusryčiauti restorane: puodelis kavos ar žaliosios arbatos, skanūs užkandžiai ir mėgiamiausias žurnalas. Ar diena gali prasidėti tobuliau?

Tačiau prieš keldama koją iš namų, pasirūpink savo išvaizda taip, kad pažvelgus į veidrodį norėtųsi sau nusišypsoti. Švytinti moteris – žavi moteris. Todėl nepamiršk šypsotis ir aplinkiniams: pasidalinusi geromis emocijomis su kitais, sulauksi dar didesnės „grąžos“. Leisk sau žvilgsniu koketuoti net ir nesupažįstamais, išnaudok šį sugebėjimą – juk tai visų moterų privalumas!

Bet kuriuo atveju, po šventinio ryto laukia darbo diena. Pakeliui į darbą pradžiugink save tulpių puokšte, kuria galėtum papuošti savo stalą. Malonus kvapas padės suvaldyti stresą, jei šis imtų tave netikėtai atakuoti.

Taip jau šiais metais išpuolė, kad moters diena pačioje darbo savaitės pabaigoje. O tai reiškia tik vieną – gali imti planuoti ilgo vakaro veiklą, nesirūpindama, kad kitą dieną teks vėl anksti prabusti!

Pirmas dalykas, kurį verta padaryti tik įžengus pro namų duris, tai nusimesti drabužius jų tvarkingai nedėliojant ir garsiai paleidus mėgiamą muziką nerti į karštą vonią, pilną putų ir eterinių aliejų. Atsipalaiduok prieš audringą vakarą! Tonizuoti savo kūną pagelbėtų ir pieniškos kavos vonia: puodelį stiprios juodos kavos ir stiklinę pieno supilk į vonią, kurioje vanduo būtų ne karštesnis nei 40 laipsnių. Pakaks pagulėti 15 minučių.

Įprasta, jog moters dienos proga dailiosios lyties atstovės gauna daug dėmesio iš vyrukų. Kodėl šios tradicijos nepakeitus ir pačiai neskyrus viso dėmesio sau bei kitoms moterims? Visai nesvarbu ar turi mylimąjį ar ne – juk būtų smagu vakarą ir naktį praleisti su mylimiausiomis draugėmis? Gana pašnekesių namuose su šampano taurėmis, pasipuošk, tarsi eidama į pasimatymą su vyriškiu ir su geriausiomis draugėmis vakarą praleisk miesto centro restorane ar klube: šokiai, flirtas, gėrimai ir daug juoko bet kurios moters dieną pavers idealia!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis