Kaip elgtis ir ko nedaryti nudistų pliaže?(patarimai)

Nudistų pliažas – daugeliui žmonių vis dar mitais apipinta vieta. Vieni ten eina norėdami pajusti laisvę ir glaudesnį sąlytį su gamta, tolygiau įdegti, kiti, ne paslaptis – ieškoti naujų erotinių patirčių.

Klaipėdietės Nerijos (vardas pakeistas), jau 10 metų dažnai besilankančios Smiltynės nudistų paplūdimyje, paprašėme pakomentuoti pagrindines nerašytas nudistų pliažo taisykles bei mitus. Taigi ką turėtum žinoti prieš nusimesdama paskutinius rūbelius?

Nespoksok į kitus. Natūralu, kad pirmą kartą lankantis nudistų pliaže viskas atrodo šiek tiek keista ir įdomu. Bet nespoksok į aplinkui esančius žmones: tikruosius nudistus tai trikdys, o atsitiktiniai atklydėliai tai gali palaikyti netgi provokacija. Todėl jei jau visai neatsispiri pagundai, išmok smalsauti subtiliai: pasislėpusi už tamsių akinių, neužlaikydama žvilgsnio viename taške ilgiau nei 3-4 sekundes.

Nerija: Užsienio nudistų paplūdimiuose jaučiasi daugiau laisvės. Lietuvoje tokių, mėgstančių paspoksoti ir pasiglostinėti žiūrint į kitus, pasitaiko dažniau. Pastebėjau, kad labiausiai įtartini ir nudistų nelabai mėgstami yra vieniši vyrai. Jei vyras atėjo su draugų kompanija ar šeima – viskas gerai. O štai vienišiai, dažnai pasitaiko, įžūliai spokso, pasitaiko ir komiškų situacijų, kai iš už krūmelių, kur įsitaisęs vienas vyrukas, atsklinda anaiptol ne imituojamo orgazmo garsai.

TAIP PAT SKAITYK: Laisvi santykiai – pliusai ir minusai

Depiliacija nebūtina. Pamiršai depiliuotis kojas ar bikini zoną? Ne bėda! Nudistai kūno plaukuotumą, kaip ir visą kūną, vertina natūraliai, kai kurie iš principo atsisako depiliacijos. Taigi tai, kaip atrodo tavo kojos ar intymiausios vietelės, neturėtų būti kam nors įdomu.

Nerija: Iš tikrųjų einant į nudistų paplūdimį depiliacijos klausimas nėra labai aktualus. Nors aš pati visada stengiuosi būti susitvarkiusi. Ir, prisipažinsiu, moterišku žvilgsniu pastebiu, jei kas išsirengia ir akivaizdu, kad savo kūnu nesirūpina. Bet tik pastebiu, ir tiek. O štai kuklūs naujokai, kurie ateina į nudistų pliažą pirmą kartą, sukaupę visą ryžtą nusirengia, bet jau po kelių minučių, kai drąsa šiek tiek išgaruoja, puola „nepastebimai“ dangstytis, labai pralinksmina.

Nemegzk pažinčių. Paplūdimyje lengvai leidiesi į naujas pažintis? Ko gero, nudistų paplūdimyje teks prikąsti liežuvį. Nes pamėginusi užmegzti pokalbį apie orą ir šio vakaro renginius kurorte gali likti neteisingai suprasta. Nors nuogumas – atpalaiduoja, asmeninė erdvė tokiomis sąlygomis tampa itin svarbu. Todėl verčiau pasimėgauk keletą valandų ramybe ir netrukdyk to daryti kitiems!

Nerija: Man pačiai buvo nutikimas, kai atėjau į paplūdimį su sese, jai tuo metu tebuvo 14. Ir kad prisvils kažkoks tipelis prie mūsų – ir Jesenino eiles mums bandė deklamuoti, ir apie keliones pasakojo. Tiesą sakant, gerokai pabodo. Bet labiausiai pergyvenau dėl sesės – ji paplūdimyje buvo pirmą kartą, tai kažkoks nuogas nepažįstamas dėdė, lendantis į akis su savo kalbom, ne juokais erzino.

TAIP PAT SKAITYK: 10 erotinių filmų karštam savaitgaliui

Stebėk savo pozą. Tiek vyrams, tiek moterims reikėtų šiek tiek atsargiau vertinti savo pozas. Ir nors nudistai garsėja kaip žmonės, kurie visiškai laisvai ir neerotizuotai vertina nuogą kūną, vis dėlto atsiklaupusi keturiomis ar pasilenkusi pataisyti rankšluostį atrodysi gana dviprasmiškai.

Nerija: Aišku, ilgainiui pripranti prie to, kad ne visi kūnai aplinkui – idealūs, bet kartu liaujiesi kompleksavus ir dėl savo netobulumų: riebalų rinkelių ar kokių nors randų. Bet vis dėlto net ir man, nuolat besilankančiai nudistų pliaže, kai kurių žmonių atsipalaidavimas vis dar kelia nuostabą. Pavyzdžiui, stebėti, kaip nuogalių būrys žaidžia pliažo tinklinį arba badmintoną – tikrai juokinga.

Erekcija – tabu. Netikėto susijaudinimo užkluptiems vyrams rekomenduojama palaukti ir diskretiškai nusiraminti: pagulėti ant pilvo ar nueiti išsimaudyti. Jei matai, kad tave geidulingai nužiūrinėja nepažįstamasis, nė nemėgindamas slėpti, kaip LABAI ji tavimi žavisi – būk tikra, šis keistuolis įžūliai ieško aštresnių pojūčių. Bus saugiau jei truktelėsi savo kilimėlį arčiau kitų žmonių.

TAIP PAT SKAITYK: Krūtinės didinimas: mitai ir realybė

Nerija: Šiuo atžvilgiu nudistų paplūdimyje moterims tikrai lengviau ir paprasčiau, vyrams, ypač naujokams, kartais kyla tokių problemų. Nors neretai ir moterys, švelniai tariant, elgiasi keistai. Ne kartą teko matyti vienišas drąsuoles, kurios net ir apsauginiu kremu sugeba teptis taip, tarsi jas filmuotų erotiniam klipui. Ir būtinai tai daro įsikūrusios netoli kokio nors vyriškio – nesvarbu, ar vienišo, ar atėjusio čia su antrąja puse. Suprantu, kad joms malonu gundyti vyrų žvilgsniu ir matyti jų susijaudinimą. Bet argi ne apgailėtina, jei tokių komplimentų akimis jos susilaukia tik demonstruodamos savo genitalijas?

Paplūdimys – ne meilės žaidimams. Nudistų pliažą įsivaizduoji tarsi svingerių vakarėlį po atviru dangumi? Ko gero, teks nusivilti. Nes absoliuti dauguma žmonių ten išties susirenka ne erotinių potyrių ieškoti, o pasideginti, pasimaudyti ir atsipalaiduoti. Ir vis dėlto tikėtina, kad dieną su mylimu žmogumi praleidus nuogiems šalia vienas kito, imsite kibirkščiuoti aistra.

Nerija: Kai tik susipažinau su tada dar būsimu vyru, ir jį „užkrėčiau“ aistra nudistų paplūdimiams. Aišku, gerą pusdienį prisižiūrėjęs į mane nuogą, gulinčią ant paplūdimio smėliuko, vėliau lovoje jis virsdavo tikru liūtu. O ir aš pati, jausdama šalia jo kūną, labai susijaudindavau. Mėginome „tai“ daryti ir pliaže. Bet kai papūtus vėjeliui pajutau smėlio smiltelių trintį ten, kur jų neturėtų būti, malonumas išgaravo. Nuo tada į nudistų paplūdimį naudojame tik „pagal paskirtį“.

3 Nerijos patarimai, ko gali prireikti ir ko tikrai neprireiks

Pasiimk:

* Apsauginį kremą. Tos kūno vietos, kurias paprastai dengia rūbai, nėra užgrūdintos saulės spindulių, taigi greičiau ir skausmingiau nudega. Tad nepamišk visut visutėlio kūno ištepti apsauginiu kremu.

* Bikinį. Jo tau tikrai gali prireikti: pavyzdžiui, sumanius pasivaikščioti pakrante už paplūdimio ribų arba einant iki artimiausio ledų kioskelio.

Palik namie:

* Fotoaparatą. Net jei išsitrauksi jį tik norėdama nufotografuoti jūros bangas ar save pačią, aplinkinius tai trikdys. Tad paprasčiausiai to nedaryk.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis