5 taisyklės tavo pirmajam pasimatymui

Po pirmojo pasimatymo mes, merginos, dažnai kritikuojame vyrus. Tačiau retai susimąstome, ar šiai, pirmąjį ir neišdildomą (nebūtinai gerąja prasme) įspūdį paliekančiai pažinčiai tinkamai pasiruošiame pačios. COSMO primena 5 taisykles, kurių laikytis turėtum kas kartą, besiruošdama į pirmąjį pasimatymą.

1. Kuris vyras neapsidžiaugtų, išvydęs artėjančią merginą, kurios klubus juosia trumpas sijonėlis, o krūtinę atidengia atvira iškirptė. Efektas garantuotas, bet... Pirmasis pasimatymas juk esti tam, kad būtų galima tikėtis antrojo ir trečiojo susitikimų. Deja, tavo iššaukianti apranga vyrą ne tik vilioja bei įaudrina, bet ir paveikia jo psichologiją: tokiu atveju, abejotina, kad gali tikėtis ilgalaikės pažinties ar net santykių.
Todėl, prieš vykdama į pasimatymą, pirmiausiai pasiteirauk, ką turėtum vilkėti. Jei vaikinas turi parengęs netradicinio pasimatymo planą – tai padės pasirinkti tinkamą aprangos kodą.

TAIP PAT SKAITYK: Seksas pirmojo pasimatymo metu: už ir prieš

2. Kvapas iš burnos svarbus net ir tuo atveju, jei nerūkai ir bučiuotis neplanuoji. Dažnai dantų valymo prieš išeinant iš namų nepakanka, o jeigu dar laukia vakarienė, gėrimai ir užkandžiai... Pokalbio metu ėmusi žiaumoti kramtomąją gumą tikrai nepasirodysi kultūringa ir žavi dama. Todėl su savimi visuomet turėk burnos kvapą atgaivinantį purškiklį. Juo pasinaudok kas kartą nubėgusi prie veidrodžio, neva nosytės papudravimui.

3. Ar kada nors susimąstei apie aukštakulnių pakulnės svarbą? Dauguma vyrų, ypač pirmojo pasimatymo metu, sutriktų, galbūt net susierzintų, jei tavo aukštakulnių „dėka“ jis atrodytų žemesnio ūgio nei jo dama. Nors „prancūziška porelė“ šiais laikais yra įprastas reiškinys, tačiau kiekvienas vyras nori jaustis ir atrodyti stiprus ir tvirtas, o ūgis – labai svarbi šio įsivaizdavimo, rolės dalis. Per aukšti bateliai jam gali tapti ne tik barjeru, norint tave apkabinti per pečius ar pabučiuoti, bet ir rimta kliūtimi svarstant apie antrąjį pasimatymą.

TAIP PAT SKAITYK: Pažintys: kaip greičiau susirasti vaikiną internetu

4. Visos žinome Coco Chanel nuomonę, jog merginai kvepalai – ne mažiau svarbus dalykas nei drabužiai. Turėtum žinoti, jog vyrus labiausiai vilioja gaivūs kvapai. Tačiau kvėpindamasi turėtum nepersistengti: kvapas gali ne tik suvilioti, bet ir nesąmoningai atstumti greta esantį žmogų. Taigi, kvepalus purkšk ne daugiau dviejų kartų tose vietose, kuriose gali apčiuopti pulsą, ir tai daryk bent pusvalandį prieš susitikimo pradžią. Tuomet kvapas nebus toks aitrus ir nesuerzins vyro uoslės.

5. Vėlavimas į pasimatymą tau papildomų taškų tikrai nepridės: mamos ir senelės tvirtintą faktą, jog pusvalandį vėluoti yra ne tik normalu, bet ir būtina, šiais laikais gali pamiršti. Tavo partneris greičiausiai susierzins, galbūt net supyks, jog negerbi jo ir jo laiko. Kol gerai vaikino nepažįsti, išloši daugiau apsieidama be stereotipinių ir, tuo labiau, nestandartinių pirmojo pasimatymo triukų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis