XXL merginos: kilogramai - ne kliūtis save mylėti

Jeigu smegenis užkalė pažadai apie idealias figūras, gali žvilgtelėti į XXL merginų tinklaraščius – iškart atsigausi ir galop sau pareikši: aš graži – kad ir kaip jums atrodytų!

Ne tik lieknos merginos gali būti stilingos. Apvalutės renkasi į būrį internetu ir padeda viena kitai guiti kompleksus. Jos kalba apie išgyvenimus, madą, meilę, darbą ir pirkinius – net pavydu, kokia tai didelė, draugiška ir kūrybinga bendruomenė.

Georgina Horne
fullerfigurefullerbust.com

“Esu suknelių mėgėja didele krūtine. Taip, stambi, bet apsėsta dailių apatinių, – prisistato jauna britė Georgina ir pareiškia: – nenoriu savo kūnui spęsti jokių žabangų.” Georgina prieš dvejus metus tinklaraštį pradėjo rašyti puoselėdama vienintelį tikslą: susirasti dailių suknelių bei apatinių. Ji norėjo visiems mados apakintiesiems bei skriaudžiamosioms parodyti, jog net stambesnio sudėjimo mergina gali atrodyti gundanti bei patraukli. Tinklaraštis tapo toks populiarus, kad Georgina vos spėjo atsakinėti į skaitytojų ir žurnalistų klausimus. Georginai teko plėsti apžvalgą – leistis į visų nestandartinių merginų problemas: stambių, labai aukštų, mažučių, didelėmis krūtinėmis ir... beveik be jų. Prasidėjo diskusijos tarp tinklaraščio gerbėjų. Mielai įsitraukė ir vyrai, jie nešykštėjo Georginai komplimentų: “Dievulėliau, tu atrodai puikiai!” Seksualioji britė nuveikė nemenką darbą, kad įtikintų putlias ir didelių iškilumų merginas nesidrovėti savo kūno – jos irgi gali atrodyti lyg dievaitės.

Georgina tikra: įžymybių nuotraukos ir pasakojimai apie dietas, apimčių mažinimą sporto salėje bei operacinėje mus labai veikia. Sunku susigaudyti, kas yra tiesa ir kas norma. Žiniasklaida skatina merginas būti originalias, bet vis tiek daro spaudimą lieknėti. Beje, Georgina visus drabužius bei apatinius savo tinklaraštyje demonstruoja pati. Sutik, ne kiekviena panelė tai išdrįstų.

TAIP PAT SKAITYK: 5 garsiojo DUKANO dietos autoriaus patarimai

Georgina pataria: “Jei internetu pademonstravai savo netobulą kūną, dėl kurio išgyveni, ir po kelių minučių apsigalvojai, internetas to neatleis. Jei jau įdėjai nuotrauką, kurioje esi tik su apatiniais, trauktis per vėlu. Žinios virtualioje erdvėje greitesnės už žaibą. Negąsdinu, tik įspėju: prieš dėdama nuotraukas pagalvok, kokios padarinių galėtum sulaukti.”

Frances Locie
corpulent.wordpress.com

Pirmas pareiškimas atidarius Frances tinklaraštį: apie dietas nekalbėsime. Frances gyvena Australijoje, dirba valstybės tarnautoja, mėgsta “Tour de France”, kates, aukštakulnius ir ryškias spalvas, taip pat šokti sambą, pavalgyti. “Bet kurios šalies KMI rodo, kad esu stora”, – juokauja ji. Tačiau žodis stora merginos nenervina, nes ji palaiko vadinamąjį Storulių judėjimą Australijoje. Ir mada Frances labai domisi, todėl didžioji dalis tinklaraščio skiriama apkūnių merginų aprangai.

Kaip ir daugelis paauglių, australė išgyveno dėl išvaizdos, laikėsi dietų ir dėvėjo kūną maskuojančius drabužius. Tačiau vieną dieną naršydama internetą aptiko kelių stambesnio sudėjimo merginų tinklaraščius ir suvokė: ji – ne vienintelė, kurią užgriuvo problemos dėl antsvorio. Frances suprato: tai aplinka ją privertė patikėti, kad yra nelaiminga, nors iš tiesų koks kieno reikalas. Jei gėdiniesi savo kūno, dėl to niekam galvos neskauda: tai – tik tavo susikurta problema. Merginą baisiai nervina kuriama iliuzija, neva visos moterys turi būti lieknos, aukštos, šilkinės odos, tiesiais dantimis ir dar stilingos. “Oho, o aš maniau, kad netobulumas daro žmones žavius”, – replikuoja tinklaraštininkė. Frances viliasi, kad jos internetinė kūryba bent šiek tiek padrąsina netobulus žmones, jie nebesijaučia vieniši. Įdomu skaityti, kaip ji išaugo savo problemas, nustojo nervintis dėl kūno sudėjimo ir įgijo daugiau pasitikėjimo savimi įvairiose gyvenimo srityse.

TAIP PAT SKAITYK: Seksualinė anoreksija: sekso nėra ir nesinori

Frances pataria: “Madoje nėra taisyklių – dėvėk tą ar aną, derink tik taip, bet ne kitaip. Bandau savo pavyzdžiu tai įrodyti.”

Cese Olisa
thebiggirlblog.com

Iš JAV provincijos tiesiai į Manheteną atvykusi Cece suvokė: Niujorke viskas įmanoma, bet niekas nepateikiama ant lėkštutės. Na va – ji turbūt apie valgį kalba? Tikrai ne. Nors Cece nesibaido madingų restoranų, į juos eina kitu tikslu – susipažinti su svajonių princu. Ne veltui tinklaraštyje ji pasivadino apkūnia princese iš Manheteno. Cece nuotaikingai aprašo, kaip Niujorke sekasi gyventi plius dydžio merginai. Ypač daug dėmesio skiriama pasimatymams su vaikinais. Apkūnumas netrukdo Cece kabinti pačius žaviausius vyrukus. “Niujorke daug simpatingų vyrų, kasdien po naują žavutį gali sutikti už kampo”, – krizena ji. Ir nebūtina trintis tik stambiems žmonėms skirtuose klubuose ar draugijose. Reikia cirkuliuoti tarp įvairių žmonių ir su vaikinais susipažinti kaip visiems žmonėms: per draugus, pažįstamus – senais metodais.

Manheteno princesė save laiko seno kirpimo dama, kuri laukia, kol vyras prieis, užkalbins, pakvies puodelio kavos.

Pasak Cece, negali kontroliuoti žmonių minčių apie save, tačiau įmanoma kontroliuoti savo žinojimą, kokia iš tiesų esi. “Pavyzdžiui, aš esu jauna, patraukli, protinga mergina. Kūno svoris manęs neapibūdina”, – teigia ji. Tačiau gera nuotaika trykštanti mergina aprašo ir skaudžių praeities dalykų: patyčias mokykloje, nereikalingus bandymus įtikti vyrukams. Daugelio jos istorijų nežinojo net artimieji, jie ilgai neįtarė, kad Manheteno princesė – Cece. Mergina tinklaraštį pradėjo vesti anonimiškai.

Cece pataria: “Išlįsk iš savo futliaro – jeigu nuolat viską darysi kaip anksčiau, tai ir rezultatas visąlaik bus toks pat. Neatidėliok gyvenimo sakydama kai būsiu lieknesnė... Kokia siaubinga tai klaida!”

Sonia Griffiths
anomalousallure.blogspot.com

Kanadietė studentė Sonia tinklaraštį veda remdamasi skaudžia patirtimi. Jame nuotaikos keičiasi priklausomai nuo pačios rašytojos savijautos po psichologės konsultacijos. Vieną dieną ji pristato madas, kitą dieną kalba apie depresiją bei praeities išgyvenimus. Sonia neslepia paauglystėje sirgusi depresija, net mąsčiusi save žaloti. Kaip pasirūpinti savimi, kaip sulaukti pagalbos, kai yra blogai? Tokias aktualias temas su skaitytojais gvildena kanadietė.

Ji prieš keletą metų pradėjo dėti savo stiliaus nuotraukų forumuose, bet komentatoriai tiesmukiškais pastebėjimais ir pašaipa užmušė idėją. Tinklaraštis pasirodė geresnis sprendimas. Sonią įkvepia smarkios energingos XXL merginos, jos – kaip uraganai. Rašytoja pripažįsta, kad aukštosios mados nesupranta, jai arčiau širdies – asmeninio stiliaus paieškos. Kanadoje Sonia sunkiai randa sau tinkamų drabužių, bandė siųstis jų iš JAV, bet pasirodė ganėtinai brangu. Nuo šiol beveik neperka daiktų internetu, pasisiuva arba netyčia aptinka parduotuvėse. “Dėviu viską, ką stilistai iškritikuotų: horizontaliai dryžuotus drabužius, aptemptus džinsus, derinu kelių raštų drabužius, netinkančias viena prie kitos spalvas.” Sonia turi sekėjų bei gerbėjų, ir tai jai teikia pasitikėjimo savo skoniu, skatina toliau ieškoti stiliaus.

Sonia pataria: “Dėvėk tuos drabužius, su kuriais jautiesi gerai, pamilk save, ir tavo asmenybė švies tamsoje lyg jonvabalis.”

Chasitity Ganer
garnerstyle.blogspot.com

Ši verslininkės gyslelę turinti amerikietė – puikus aktualijas suvokiančios veiklios merginos pavyzdys. Chastity dirbo didelių drabužių modeliu, studijavo viešąjį administravimą. Skirtinga patirtis padėjo suvokti, ko reikia merginoms. Pirmiausia ji atidarė konsultavimo stiliaus klausimais firmą stambioms moterims, vėliau – ir joms skirtą parduotuvę, galop ėmė vesti stiliaus patarimų tinklaraštį. Be to, Chastity bendradarbiauja su žurnalais, skirtais stambioms moterims, rašo knygą, pakviesta atvyksta į namus padaryti spintos revizijos, eina su moterimis apsipirkti. Sunku patikėti, bet tinklaraštis padėjo jai išpopuliarėti ir tapo nepakeičiamu darbo įrankiu. “Stambios moterys turi žinoti, kad jų kūnai verti geriausios aprangos”, – teigia mergina, pirmenybę teikianti klasikiniam stiliui.

Chastity pataria: “Išvaizda veikia tavo nuotaiką, o pagal ją žmonės tave vertina. Štai kaip prasideda asmeninė sėkmė arba... nesėkmė.”

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis