Dalykai, kuriuos privalai padaryti vasarą

Visi metų laikai turi savo privalumų, tačiau šiltuoju sezonu galime nuveikti kur kas daugiau džiuginančių dalykų. Vasara jau įpusėjo, o tu ar spėjai pasidžiaugti visais  teikiamais malonumais? COSMO tau primins kelis paprastus, tačiau smagius dalykus, kuriuos atlikti vasaros metu turėtų kiekviena.

1. Mini piknikas. Pusryčiauti ar pietauti sėdint ant pievos tikrai smagiau nei virtuvėje ar restorane, o ir ypatingų pastangų tokia išeiga visai nereikalauja: pledas, maistas ir tu jau pasiruošusi! Pasikviesk draugę, kolegą, keliauk su mylimuoju – valgyti dviese ar kompanijoje bet kuriuo atveju jaukiau ir maloniau.
2. Pasiplaukiojimas valtimi. Jei ne vasarą, kada daugiau tai įgyvendinti? Plaukiojimas valtimi yra puikus poilsio, pramogos ir laisvalaikio praleidimo būdas. O, jei norisi papramogauti aktyviau, tuomet, išrinkusi gražaus kraštovaizdžio maršrutą, pasiūlyk draugams plaukimą baidarėmis. Nepamiršk, kad šis malonumas labai populiarus, todėl baidarių nuomos punktuose plaukimą reikia užsirezervuoti gerokai anksčiau.
3. Pasivažinėjimas riedučiais, dviračiu, motoroleriu. Automobilis – tikrai ne pati vasariškiausia transporto priemonė. Jei pati neturi, išsinuomok dviratę transporto priemonę ir šiaušk pasivažinėti. Greitis, šiltas vėjas, kedenantis plaukus – tikrai nepasigailėsi!
4. Išvyka į gamtą su draugais. Jei ne keliauti po tolimuosius kraštus, tai bent jau reguliariai savaitgaliais išvykti į gamtą tiesiog privaloma. Miesto ritmas vargina, o laisvalaikio praleidimas linksmoje kompanijoje ir gamtos apsuptyje tikrai padės sulėtinti tempą, atsipalaiduoti, atsikratyti nereikalingų minčių.
5. Kinas po žvaigždėmis. Pakaks vakarais drybsoti ant lovos žiūrint filmą per televiziją ar kompiuterį. Programą „kinas po žvaigždėmis“ įgyvendinti tikrai nesudėtinga – juk vienas draugų tikrai turi laisvą nuosavą erdvę lauke, o vaizdo projektoriaus klausimas išsprendžiamas nuomos arba skolinimosi būdu.

TAIP PAT SKAITYK: Kaip elgtis ir ko nedaryti nudistų pliaže? (patarimai)

6. Naktinis maudymasis ežere/ jūroje. Turbūt nebereikia jokių komentarų: jei esi išbandžiusi, puikiai žinai, koks didelis skirtumas yra tarp maudymosi dieną ir naktį. Beje, tokios maudynės gali būti ir romantiško pasimatymo dalimi!
7. Knygos skaitymas ant suoliuko/ lauko kavinėje.
Dėl įvairių priežasčių moterims kažkur išeiti vienoms yra nejauku ir nemalonu. Knyga – tarsi neįpareigojanti draugė, ypač tuomet, kai norisi pabūti vienai, tačiau taip nesijusti: įsitraukus į knygoje aprašytus įvykius, pasimiršta, jog sėdi viena, o ir nejaukumui ant tavo suolelio nebelieka vietos.
8. Mėgavimasis vasaros lietumi.
Vėsių sezonų metu labai nesinori sušlapti – kaipmat užpuola peršalimas, įvairios ligos, o, jei dar sušlapusi negali grįžti namo... Džiugi žinia ta, kad vasarą šie nemalonumai negresia, o ir lietus būna kur kas šiltesnis. Tad, kam tas skėtis?
9. Pasivaikščiojimas po miestą naktį.
Jei nesi naktinė plaštakė, turbūt klaidžioti naktį apšviestomis miesto gatvėmis dažnai netenka. Tačiau dėl šio vaizdo ir malonumo vieną naktį paversti bemiege tikrai verta.
10. Kelionė į festivalį.
Iki šiol neteko būti jokiame festivalyje? Ištaisyk šią klaidą: pagal pomėgius ir galimybes išsirinkusi festivalį (Europos mastu pasirinkimas iš tiesų didelis), pradėk planuoti kelionę. Neįpareigojanti aplinka, gera nuotaika, puikiai nusiteikę nepažįstamieji, netikėti nuotykiai – tai privaloma patirti nors kartą gyvenime. O kada, jei ne šią vasarą?

TAIP PAT SKAITYK: Patarimai, kaip greičiau ir tolygiau įdegti

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis