8 veiklos idėjos dienai su draugėmis

Vasara artėja prie pabaigos – ar nepamiršai į savo „šią vasarą būtina padaryti“ sąrašą įtraukti įsimintinų pramogų su geriausiomis draugėmis? COSMO siūlo tau kelias veiklos idėjas, kuriomis pasinaudoti gali planuodama „mergaičių dieną“ ar net visą savaitgalį.

1. Pasiplaukiojimas valtimi, kateriu ar jachta. Jei pažįstamų tarpe nėra žmogaus, kuris galėtų laivėlį pasiplaukiojimui „paskolinti“, visuomet gali valandai ar net kelioms plaukiančią transporto priemonę išsinuomoti. Užkandžiai, gėrimai, pašnekesiai ir juokas – smagi popietė su merginomis garantuota!

2. Iškyla. Pusryčiai ar pietūs parke vasarą turėtų tapti tradicija. Nebūtina gaminti įmantrių užkandžių tarsi ruošiantis pažinčiai su mylimojo tėvais, tereikia iš namų pasiimti pledą ir pakeliui užsukti į krautuvėlę mėgiamų skanėstų bei kavos. Smagiausia, kad tokį pikniką „greituką“ gali surengti ir darbo dienos metu, o ir po savaitgalio apsipirkinėjimo pietums ant žolės prisėsti atokaitoje – vienas malonumas!

TAIP PAT SKAITYK: Pagrindiniai dalykai, turintys būti tavo atostogų lagamine

3. Savaitgalio kelionė. Žinoma, būtų šaunu savaitgaliui su draugėmis išskristi į meilės miestą Paryžių ar mados sostinę Milaną, tačiau tokius planus verčiau atidėti šaltajam sezonui. Dabar tinkamiausias metas pasidžiaugti paskutinių vasaros savaičių teikiamais malonumais, geru oru, todėl keliaukite automobiliu. Beje, kelionė be tikslo kartais gali būti daug smagesnė nei su numatytu maršrutu. Pakeliaukite po Lietuvą ar nuvykite į kaimynines šalis – juk svarbiausia ne kur važiuojate, o su kuo!

4. Prabangus mergaičių vakaras. Pižamų ir grožio vakarus taip pat derėtų porai mėnesių atidėti, juk gana šiltos naktys – dar vienas vasaros privalumas, kurio neišnaudoti būtu gaila. Metas pavakaroti su mylimomis damomis žvakių šviesoje, vietoje, kurioje renkasi elegantiškai atrodantys žmonės ir groja gyva muzika. Taigi, pasipuoškite įmantriausiomis turimomis suknelėmis, kurios ištraukiamos iš spintos tik išskirtinėmis progomis, šokite į aukštakulnius ir pasipudravusios nosytes eikite į prabangaus restorano terasą ar į kiemelį to restorano, kurį kažkodėl visada aplenkiate, bet planavote ir svajojote jame apsilankyti.

5. Sekmadienio vėlvyvieji pusryčiai/ priešpiečiai. Tiek po audringo vakarėlio ar elegantiškos vakarinės išeigos į restoraną – po bet kokios veiklos ilgas miegas ir vėlyvieji pusryčiai skamba labai patraukliai. Dauguma restoranų sekamdieniais siūlo priešpiečių meniu (angl. k.: „brunch“). Juk pavalgyti ir patinginiauti neįpareigojančioje kompanijoje sekmadienį svajoja kiekvienas.

TAIP PAT SKAITYK: Dalykai, kuriuos privalai padaryti vasarą

6. Barbekiu. Suorganizuokite poilsį sodyboje: kepsninė, gėrimai, muzika ir, galų gale, naktinis lauko kinas (projektorius ir paklodė – juk tikrai įmanoma!). Įtraukti reikėtų kelių skirtingų filmų peržiūrą: drauge išsirinkite vieną komediją, dramą ir galiausiai, siaubo filmą. Toks mergaitiškas naktinėjimo būdas skamba visai neblogai, ar ne?

7. Išvyka į paplūdimį. Skambant paskutinio vasaros mėnesio akordams, saulės vonių, laisvalaikio pliaže ir maudynių atsisakyti nedrįstų nei viena mergina. Todėl paskutinį kolektyvinį pasideginimą įgyvendinti su draugėmis šią vasarą tikrai privalu.

8. Laimingoji valanda! Penktadienį, iš karto po darbų, su merginomis susitikite vienos jūsų namuose. Pasirinkusios vieną kokteilių rūšį, pavakarę praleiskite tiesiog gurkšnodamos ir švęsdamos gyvenimą. Tai puikiai atpalaiduos po įtemptos darbo savaitės ir emociškai pakraus visam savaitgaliui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis