Kaip JIE elgiasi, kai nori tepti slides? Vyrų apklausa

Jaudiniesi, kad naujasis ar ilgametis vaikinas planuoja tave palikti? Greičiausiai perdedi, reaguodama į dalykus, kurie vyrų galvoje – visai nereikšmingi. Galbūt patikėti sunku, tačiau jokių painių planų, norėdami tave palikti, jie nekuria – viskas kur kas paprasčiau ir aiškiau. COSMO atliko apklausą, kurios metu paaiškėjo, kaip dažniausiai elgiasi ir ką sako vyrai, planuodami „patepti slides“.

Karolis, 23 m.: Bent jau aš tai ruošiuos „Tu esi puiki, bet..“ pokalbiui. Tas ruošimasis užtrunka tiek ilgai, kad moterys pradeda pastebėti ir klausti, kodėl santykiai šąla, bendravimas nebeturi kibirkšties ir galiausiai išsiaiškini civilizuotai, bet be savo iniciatyvos. Arba tiesiog žmonės iš inercijos pradeda bendrauti, kol galiausiai nustoja. Mano tėtis šitoj situacijoj turi gerą palyginimą „prasilenkti kaip jūroje laivams“. Bet čia kalbu tik apie simpatijas. Rimtuose santykiuose viskas būna rimčiau.

TAIP PAT SKAITYK: Ką moters išvaizdoje pirmiausiai įvertina vyrai?

Tomas, 26 m.: Pažįstamas buvo susitikęs su su viena tokia išsičiustinusia „fifa“: mergina graži, visa kita. Kalba nevyksta: jis kalba, ji tyli arba trumpai ir nenoriai atsako, o kokteilius geria brangiausius. Ties 3 kokteiliu, sako, sunervino, todėl draugas atsistojo, atsisveikino ir išėjo. Viskas paprasta. Kitas pažįstamas tiesiai šviesiai pasako, kad neturi laiko ir noro. O aš, kai tekdavo pasitraukti, gan gražiai bendraudavau iki kol susitinku, o vėliau palaipsniui mažinu fizinį ir internetinį kontaktą. Tiesa, buvo atvejis, kai teko tiesiai šviesiai rėžt, bet žmogus net taip nesuprasdavo, todėl teko ignoruot, kol neatsipeikėjo. Manau, moteris reikėtų palikinėti be ceremonijų ir cackinimųsi, nes jos skyrybas kur kas lengviau išgyvena.

Justas, 24 m.: Po kelių pasimatymų tai gali tiesiog pradėti ignoruoti, o, jei po ilgalaikės, tai, manau, reikėtų jau išsišnekėt. Paprastai po ilgalaikės draugystės tiesiog neatsiliepti į skambučius ar pradėti ignoruoti, galvoju, negarbinga – žmogus vis dėlto skyrė savo laiką.

Paulius, 24 m.: Jei bičas normalus, tai panai taip ir pasakys „viskas baigta, mieloji“. Jei pana nesupranta, tai tada ignoruoji.

Marius, 24 m.: Jeigu po ilgos draugystės, tai viskas trunka kur kas ilgiau: vyras beveik visada vaidina irzlų ir pavargusį, jam pradeda kliūti viskas, ką daro jo moteris. Ilgainiui verčia ją jaustis blogai, o kai ji nebeištveria ir pradeda siausti – vyras „tepa slides“, suversdamas viską jai.. O po vienos nakties nuotykio tai lengva: nekeli ragelio, neatrašai, į feisbuko draugus nepriimi.

Tomas, 23 m.: Čia priklausomai nuo vyro charakterio, yra juk visokių.. Vieni pasako tiesiai į akis, kad nenori būt kartu, o kiti.. Kiti rašo sms. Būna, kad ignoruoja arba specialiai užmezga flirtinį akivaizdų romaniūkštį tam, kad ji sužinotų ir pati mestų vaikiną, ignoruoja. Čia, manau, silpno charakterio vaikinai. Tikrai žinau, kad kažkas yra sugalvojęs prisipažinti, jog yra gėjus vien dėl to, kad „pateptų slides“... Manau, kad yra ir tokių, kurie prisipažįsta esą kunigai ar vienuoliai.

Egidijus, 22 m.: Yra buvę, kad paskambinau ir pasakiau, jog turiu kitą, žinoma, jos neturėdamas. Dar nustodavau bendrauti ir dėmesį rodyt. Esu sukūręs istoriją, kad į Angliją išvažiavau: atsimojavom paskutinį kartą ir netyčia po savaitės ją sutikau mieste...

Leonid, 23 m.: Ignoruoju ją, nesistengiu kažkaip nudžiugint, pralinksmint, vis neturiu laiko susitikti, neatrašau, nekeliu ragelio, dažniau renkuosi draugų kompaniją. Darau viską, kad tik pati mergina pasakytų, kad viskas.

Andrius, 25 m.: Aš – už konkretumą. Prisiimu visą atsakomybę ir – ate! Pasakai, kad viskas, atsistoji, nusilenki, mirkteli akimi ir išeini. Moki sužavėti, mokėk ir išsiskirti.

TAIP PAT SKAITYK: Trys skirtingos figūros – kuri vyrus jaudina labiausiai?

Dionyzas, 23 m.: Nėra svarbu, kaip elgtis, svarbiau - kaip ir ką pasakyti. Aišku, jei nori neskaudinti. Aš sakyčiau: „Išlikdamas sąžiningas tiek sau, tiek tau ir nenorėdamas skaudinti tavęs savo nenuoširdumu aš nusprendžiau baigti mūsų santykius. Man labai liūdna, kad tai tik mano sprendimas, bet aš jaučiu, kad taip bus geriau mums abiems.“ Variantų gali būti daug. Taip pat, nenorint per daug gaišti laiko, gali ir sms parašyti ir nebereaguoti į ją. Arba po pasimatymo ignoruoti ir viskas pasibaigs.

Edgar, 22 m.: Dažniausiai būnu labai tiesmukiškas. Kartais tiesiog kartoju, kad užimtas, arba išvykęs iš miesto. Tai vyksta, kol žmogus pasiduoda.

Tomas, 28 m.: Na, po ilgalaikių neteko man nieko sakyti, o po trumpalaikių santykių... Jei matau, kad po kelių pasimatymų niekas nesiriša, tai ir sakau: „Atsiprašau, niekas nesiriša, viso gero“. Arba, jei išvis nenori eiti, tai apsimeti kelis kartus užsiėmusiu labai, ignoruoji ir atsikabina.

Tadas, 24 m.: Pasakau, kad nemyliu, kad netraukia manęs kaip moteris. O šiaip niekada neinu į pasimatymą šiaip sau, o jeigu draugauju rimtai, tai turi būti labai rimta priežastis viską nutraukt, kuri būna abiem pusėms aiški.

Paulius, 28 m.: Pradedu kabinėtis prie smulkmenų, ieškoti prie ko čia prisikabinus, kad būtų galima trenkti durimis ir išeit – trumpai drūtai.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis