Ko merginos nepasakoja net geriausioms draugėms?

Kokias pikantiškas detales ar išgyvenimus merginos slepia nuo savo geriausių draugių? Sakysi, jog geriausiai draugei galima pasakoti viską be išimčių – juk dėl to ji ir yra geriausia iš geriausių! Tačiau, turbūt neprieštarausi ir faktui, kad visos turime asmeniškumų bei paslapčių, kurias dažnai nutylime ir slepiame net ir nuo pačių artimiausių žmonių...

Justina. 27 m.: Kai asmeniniuose santykiuose labai blogai, kartais nesinori niekam pasakoti. Juk būna, kad po kurio laiko viskas pasikeičia, todėl nesinori „išsitaškyti“ visiems. Geriau sau pasilaikyti ir žiūrėti kaip laikui bėgant viskas vyksta - keičiasi/nesikeičia.

TAIP PAT SKAITYK: Atviras Imanto interviu COSMO – apie merginų kabinimo būdus (foto)

Agnė, 23 m.: Nesakyčiau, kad draugė atrodo pastorėjusi. Nepasakočiau savo seksualinių nuotykių: kelionėje, klube, vienadienių. Nepasakočiau apie savo tikrąją finansinę padėtį.

Dovilė, 29 m.: Niekada nesidalinčiau intymiomis detalėmis iš savo seksualinio gyvenimo (kaip tas ar anas vyras lovoje, kiek TAI trunka, kokias pozas išbandėme). Man čia jau pernelyg intymu ir geriausios draugės ausiai. Būtų lyg to vyro išdavystė, na, ir kas, kad žodinė. Aišku, jei tas vaikinas koks atsitiktinis, gal galėčiau trumpai kažką pablevyzgoti, bet apie savo tikrąją meilę - ne.

Živilė, 21 m.: Su geriausia drauge nesidalinčiau savo vidiniais išgyvenimais, jausmais, tuo, kas susiję su vidiniu pasauliu, nes, mano nuomone, visi turi problemų, o apkrauti kitą žmogų savo tamsiomis mintimis būtų savanaudiška. Ir šiaip nematau reikalo sakyti savo draugėms to, kas dedasi mano galvoj, nes, jei matai, kad tas žmogus su tokiomis problemomis nėra susidūręs, tai jis tiesiog tavęs nesupras. Paskui bus nejauku išsišnekėjus, nes žmogus pakeis požiūrį į tave.

Jorūnė, 24 m.: Na, galbūt labai intymių sekso detalių, kurias galiu žinoti tik aš ir mano antroji pusė. Nors seksas yra seksas, nieko čia paslaptingo, taip pat ir su pozom – nėra ką slėpti, tačiau kaip viskas įdomiai vyksta galima ir nutylėti. Dar nesakyčiau, jei suvalgyčiau jos mėgstamiausią šokoladą, kurį ji kažkur pasidėjo ir užmiršo, o dabar ieško... Juokauju, žinoma!

Dovilė, 32m.: Negimdžiusiai savo draugei nepasakočiau visų gimdymo smulkmenų (nes pati gimdžiau). Bijočiau, kad ji ilgam gali prarasti norą turėti vaikų. Jeigu ji paprašytų pasakoti, tai nupieščiau kuo neutraliau, be juodų spalvų, o jų, patikėkite, tikrai būna.

Sigita, 26 m.: Apskritai nesu linkusi gyvenime ką nors slapstyti. Aš gal nesakyčiau, jei netyčia permiegočiau su draugės vaikinu... Tikrai nesakyčiau! Taip pat nesakyčiau tų dalykų, dėl kurių man būtų gėda. Niekada neišduočiau genialaus verslo plano, kol jo neįgyvendinau – tokius dalykus net geriausios draugės vagia!

Elvina, 20 m.: Net nežinau, jeigu neklaustų, tai turbūt ir nepapasakočiau daug ko, ypač intymiausių detalių susijusių su seksu. Galėčiau pasakyt, kad kažkas buvo ar ne, bet kalbos netęsčiau, kad išsivystytų diskusija apie tai, kaip viskas vyko. Turbūt dar nepasakyčiau, jeigu patiktų draugės vaikinas.

TAIP PAT SKAITYK: Ką daryti, kad pinigai nesugriautų draugystės?

Aurelija, 22 m.: Nesakyčiau to, dėl ko būtų gėda – narkotikai, atsitiktinis seksas. Niekad negalėčiau pasakyt, kad nustotų tiek valgyt, nes darosi stora. Jeigu jai labai patinka dainuoti ir jai atrodo, kad turi gerą balsą, o taip nėra, negalėčiau to pasakyti.

Agnė, 27 m.: Mano pusseserė (23 m.) sakė, kad niekada savo geriausiai draugei neprisipažintų, jeigu permiegotų su jos vaikinu. O aš jeigu ir kažką norėčiau nutylėti, anksčiau ar vėliau išsipasakočiau – kitaip man neišeina. Jau milijoną kartų bandžiau ir tą ir aną nutylėti, bet vis viena viską pati pasipasakoju.

Jurga, 24 m.: Nesakyčiau savo draugei nieko blogo apie jos šeimą. Nekritikuočiau jos mylimo vaikino, žinoma, jeigu ji tikrai jį myli. Nepasakočiau apie intymius barnius su savo vyru ar apie savo problemas emocines, finansines, moralines, jeigu ši pati turi daug rūpesčių, nenorėčiau apkrauti savom bėdomis. Bet šiaip galiu pasakyti viską, tik skirtingoms draugėms.

Giedrė, 23 m.: Net geriausiai draugei neišduočiau paslapties, kuri ne mano ir kuri yra tikrai svarbi ir asmeniška ar sekso paslapčių su savo vyru. Nesakyčiau, kad slapta myliu jos vaikiną. Nepasakočiau, jei padaryčiau kažkokį dalyką, kurio ji niekad nesuprastų: įsivelčiau į vienos nakties nuotykį ar pan.

Agnė, 25 m.: Nesakyčiau, kad jos draugas man atrodo per senas ar yra per senas, jei ji atrodo labai laiminga. Nesakyčiau, jei sirgčiau mirtina liga, nes nenorėčiau gailesčio ir nesakyčiau, jei vėl pradėčiau draugaut su vaikinu, su kuriuos skyriausi 5 kartus ir sakiau jai, kad daugiau niekada gyvenime, bent iki tol, kol tikrai pajusčiau, jog būsime amžinai.

Simona, 22 m.: Nepasakočiau apie rimtas problemas su antrąja puse, dėl kurių būtų gėda prisipažinti. Na ir apie kokį romaną su pažįstamu vyru – moterų liežuviai greitai plaka ir viską išpliurpia.

Giedrė, 22 m.: Manau, trumpam laikui nuslėpčiau netikėtai išaiškėjusius nemalonius dalykus, kurie ją įskaudintų. Bet galų gale vis viena neištverčiau: jei ne aš, tai kas jai atvertų akis?

Evelina, 24 m.: Apie savo preferencijas miegamajame per daug su draugėm nekalbu, kad nelikčiau nesuprasta. Nepasakočiau tokių dalykų, dėl kurių man pačiai prieš save gėda.

O kokius dalykus prisipažinti gėda ir ką vis dėlto tenka nutylėti tau?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis