Ko JIE niekada neatleistų savo mylimosioms? (vyrų apklausa)

Paklausus moterų, ko jos niekada neatleistų savo vyrams, daugumos galvoje kaip mat ima kirbėti pirmoji ir itin bjauri mintis – mylimojo neištikimybė. O ko savo damai niekada neatleistų vyras?

Nors santykių modeliai XXI amžiuje kinta ir darosi vis laisvesni, tačiau išdavystė dar vis laikoma didžiausia partnerio klaida, žvelgiant tiek iš moteriškos, tiek iš vyriškosios barikadų pusių. Apklausus vyrukus paaiškėjo, jog 97% neištikimybę laiko pačia svariausia skyrybų priežastimi, kadangi šio moters poelgio jie atleisti ir pamiršti tikrai nesugebėtų.


TAIP PAT SKAITYK: Kuris pilvukas vyrams patraukliausias? (apklausa)

Saulius (29 m.): Svarbiausi dalykai santykiuose yra pasitikėjimas, abipusis supratimas ir pagarba. Todėl mylimajai neatleisčiau, jei ji prarastų mano pasitikėjimą, nepagarbiai su manimi elgtųsi ir nesuprastų manęs, taip pat nevertintų mano pomėgių ir mėgintų iš manęs mėgstamus dalykus atimti.

Arnas (25 m.): Visi mes klystame, visi esame teisūs ir neteisūs tuo pačiu metu. Savo mylimajai neatleisčiau, jei ji imtų ir išvažiuotų į kitą pasaulio kraštą pas kitą vyrą, susituoktų, taptų nėščia nieko man nežinant. Jei išvažiuotų pas moterį, tai gal dar ir atleisčiau...

Algirdas (26 m.): Turbūt skyrybas lemtų neištikimybė ir melas – manau, to savo merginai neatleistų dauguma vyrų.

Egidijus (22 m.): Nesitaikstyčiau, jei mergina nenorėtų judėti su manimi į priekį: gyventi kartu, ar vaikų su manimi nenorėtu.. Tuomet santykiai baigti. Žinoma, niekada neatleisčiau išdavystės.

Paulius (27 m.): Galbūt neatleisčiau merginai, ar, tiksliau, nepakęsčiau, jei ji man nuolatos darytų spaudimą ir kažką draustų. Neištikimybė – taip pat svari priežastis, kodėl mylimąją palikčiau. Vagystė būtų akiplėšiška, todėl tikrai neatleisčiau ir tokio dalyko.

Dovydas (24 m.): Esu neatleidęs ir nesupratęs elgesio, kai mergina po ilgos draugystės vyko į vestuves, o jos pora tapo buvęs vaikinas. Neatleisčiau merginai ir tuomet, jei ji ne tik meluotų, bet dar ir teigtų, kad viskas tvarkoje. Po to jau per vėlu kalbėtis ir viską išspręsti... Visa kita galima atleisti.

Aurimas ( 28 m.): Kai pasigiri kuo nors ir mergina visiškai sumenkina tavo didelius, kad ir įsivaizduojamai milžiniškus pasiekimus – įsimena ilgam. Tai atleisti labai sudėtinga, galbūt net neįmanoma.

Tadas (21 m.): Jei sužinočiau, kad mergina meluoja – kaip mat ją palikčiau. Taip pat baisiai supykčiau dėl, regis, labai paprasto dalyko – jei pamirštų mano gimimo dieną.

TAIP PAT SKAITYK: Modelių fotografas: žinau būdų, kaip seksualumo variklį užvesti kiekvienoje moteryje (foto)

Marius (24 m.): Neatleisčiau išdavystės. Užtektų mažo bučkio, nors jį atleisčiau, bet gyvenčiau su skausmu ir, anksčiau ar vėliau, vis viena palikčiau merginą, turbūt net ją įskaudinčiau tyčia...

Rokas (26 m.): Savo mylimajai niekada neatleisčiau... jeigu paliktu vienus, nepamaitintus vaikus namuose, prieš tai nieko neperspėjusi. Niekada neatleisčiau ir melo bei širdies neištikimybės!

Richard (26 m.): Vieną kartą neištikimybę atleidau. Antrą kartą savo klaidos nebekartojau ir daugiau niekada tokio dalyko moteriai neatleisiu. Kodėl? Labai paprasta. Visų pirma, nesinori pasitikėti moterimi, kuri turi santykių su kitais vyrais vien dėl higienos ar ligų tikimybės. Antra – orumas neleistų suteikti galimybės žmogui dar kartą mane įskaudinti.

Aleksas (30 m.): Neatleisčiau merginai sužinojęs, kad ji su manimi – tik dėl materialinių gėrybių! Manau, visas kitas klaidas atleisti galėčiau, tačiau natūralu, kad su meluojančia ar vyrų atžvilgiu nepastovia moterimi normalūs santykiai taip pat sunkiai įsivaizduojami.

Giedrius (28 m.): Iš tiesų, esu toks koks esu, todėl ir mylimajai atleisčiau viską. Bet tik vieną kartą.

Donatas (25 m.): Jei išsiaiškinčiau, kad iš manęs pavogė pinigų ar paėmė kažką itin svarbaus nepasakiusi, tai tikrai labai supykčiau. Ar kas nors galėtų atleisti vagystę? Nemanau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis