Filipinų COSMO prašo tavo pagalbos

Mielosios COSMO skaitytojos, yra žmonių, kuriems dabar ypač reikia mūsų visų pagalbos. Filipinuose siautėjęs taifūnas pražudė tūkstančius gyventojų, dar daugiau jų paliko be pastogės, maisto ir gyvenimo šaltinių. Kiekviena atskirai ir visos kartu mes galime padėti tiems, kurie negali padėti patys sau.

Vos per penkias valandas taifūnas „Haiyan“ suniokojo Leitės provinciją, kurioje gyvena beveik du milijonai žmonių. Apie 80 procentų šios provincijos teritorijos visiškai nusiaubta. Labiausiai per katastrofą nukentėjo pakrantės miestas Taklobanas: jis buvo tiesiog šluote nušluotas, pastogės neteko 220 tūkstančių jo gyventojų.

Oficialiais duomenimis, žuvo 4 tūkstančiai žmonių, tačiau iš tikrųjų netektis gali būti kur kas didesnė. Iš miestų liko tik griuvėsiai, nėra elektros, vandens ir maisto. Tūkstančiams sužeistųjų reikia medicinos pagalbos. Praėjus septynioms dienoms nuo tragedijos, vyriausybė pajėgė suteikti maisto tik 29 miestų gyventojams, tačiau Leitės saloje yra daugiau kaip 40 miestų.

Gyventojams maitinti kiekvieną dieną reikia 1,1 milijono maisto pakuočių, bet vyriausybė gali padėti tik 150 tūkstančių žmonių. Kitiems nelieka nei kur prisiglausti, nei ko valgyti. Iš viso nuo taifūno nukentėjo daugiau kaip 11 milijonų gyventojų.

Filipinams reikia tavo pagalbos, kad galėtų suteikti nukentėjusiesiems pastogę, medicinos pagalbą, paprasčiausia parūpinti maisto bei vandens. Reikia vandens siurblių, brangios medicinos įrangos, kurią suniokojo taifūnas. Reikia pieno mažyliams, antibiotikų ir lašelinių sužeistiesiems.

Taifūnas visiškai sunaikino visus gyvenimo šaltinius – nuo didelių įmonių iki mažų žvejų kaimelių. Vietos gyventojai neturi galimybių padėti sau patys. Tačiau visi kartu galime ne tik suteikti nukentėjusiesiems būtiną pagalbą, bet ir padėti jiems atsigauti po šios tragedijos.

Mūsų visų paaukoti pinigai bus skirti sugriautiems namams atstatyti, gyvybiškai būtinoms atsargoms papildyti, nuo katastrofos nukentėjusiems žmonėms vėl ant kojų atsistoti padėsiantiems projektams įgyvendinti. Prašome tavęs pagalbos: už 10 dolerių galima pamaitinti šeimą, už 100 dolerių – nupirkti antibiotikų dviem žmonėms savaitei, už 1000 dolerių – aprūpinti statybinėmis medžiagomis būstui statyti. Net mažiausia pagalba dabar yra labai svarbi.

Jei nori padėti tiems, kuriems dabar ypač reikia tavo pagalbos, užsuk į šį puslapį:
http://www.cosmo.ph/celebs/buzz-list/do-your-part-help-victims-of-typhoon-yolanda/

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis