Testas: pasitikrink, ar esi pasirengusi santuokai

Sužadėtuvės - džiugi akimirka, bet tik tuomet, kai tavo apsisprendimas pasakyti lemiamą žodelį nekelia jokių abejonių.

Visa laimė, jog šiais laikais santuoka yra dviejų žmonių pasirinkimas, o ne tėvų ar giminaičių primesta nuomonė. Žinoma, ilgai draugaujant pradedamas jausti visuomenės spaudimas, tačiau bet kuriuo atveju mes pačios esame padėties šeimininkės. Todėl galime laisvai rinktis kam ir kada ištarti lemtingąjį TAIP.

Net ir svajojančias apie baltos suknelės šventę aplanko mintys: „Ar aš tikrai tam pasiruošusi?".
Žinoma, tik tu pati gali sau atsakyti į šį klausimą, bet yra keletas požymių, kurie tau padės suprasti ar santuoka yra tinkamiausias jūsų santykių etapas.

Daugiau atsakymų, nei klausimų. Pažinties laikotarpis tarsi kelionė, kurios metu atrandame, sužinome ir dalinamės sava patirtimi. Jeigu tu šiame etape suvokei, kad tikrai gerai pažįsti savo mylimąjį, neturi nuo jo paslapčių, esate vienas kitam atviri, o bendravimo malonumas neprarastas, gali jaustis rami. Su tokiu žmogumi tu esi pasirengusi keliauti į kitą santykių etapą - santuoką.

Išsišėlai iki vestuvių. Ar užtektinai turėjai pašėlusių naktų prieš pradedama draugauti su mylimuoju? Tai ne vien seksas, tai šokiai iki paryčių su draugėmis, flirtas prie baro ir nemokami kokteiliai. Tu turi būti tikra, kad tokių šėlionių prisiminimai tau kelia nostalgiją, o ne norą viską susigrąžinti. Jei spėjai išsidūkti ir nesižvalgai atgal į tuos laikus kai buvai vieniša, drąsiai pradėk bendrą gyvenimą.

Jūsų tikslai suderinami. Jeigu tu turi didelių ambicijų dėl darbo, mokslų, sporto ar kitų gyvenimo pasiekimų, o tavo antroji pusė tave palaiko, tai tikra dovana. Labai svarbu, jog prieš susituokdami išsakytumėte savo lūkesčius karjeros ir šeimos planavimo atžvilgiu. Jeigu jūsų norai ir siekiai sutampa, tavo partneris nuoširdžiai džiaugiasi tavo pasiekimais ir planais, tai nesutrukdys santykiams ir po vestuvių.

Nustojai svajoti apie misterį tobulybę. Mes visos žinome kokius standartus turi atitikti tobulas vyras ir nenorime būti su daug prastesniu. Tačiau gyvenimo realybė priverčia suvokti, jog tobulų vyrų nėra, o ir mes pačios turime trūkumų. Tačiau, jei mylimojo trūkumai tau netrukdo, susigyvenai su jais ir myli jį tokį koks jis yra, vadinasi, šis žmogus tau tinkama partija žygiui prie altoriaus.

Nėra abejonių dėl jūsų santykių.
Jeigu dažnai pagauni save galvojant: „Ar jis man tinkamiausia partija?" - tu nesijauti saugi. Tu neturi ieškoti pateisinimo savo santykiams, jeigu tau kyla vis daugiau klausimų, vertėtų sunerimti. Jeigu tokių analizių galvoje nekyla ir esi rami su savo antrąja puse net kai jūsų santykiuose įsivyrauja rutina, tu žinai, kad esi su tinkamu žmogumi.

Santuoka yra labai svarbus žingsnis, kuris privalo būti gerai apgalvotas. Didėjantis skyrybų skaičius liudija, kad žmonės žengia altoriaus link neįvertinę savo jausmų, norų ir partnerio. Formulės, kaip išsirinkti tinkamiausią partiją bendram gyvenimui, deja, nėra. Bet visoms vertėtų pasižiūrėti į savo mylimąjį, nusiėmus rožinius meilės akinius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis