Fotokonkursas: aš myliu savo kūną!

Galbūt planuoji Valentino dienos proga pamaloninti mylimojo akis pasipuošusi seksualiu apatiniu trikotažu? O gal jau seniai nori atnaujinti apatinukų skyriaus spintoje turinį? Jei nors į vieną iš klausimų atsakei teigiamai, COSMO tau turi gerą žinią: dalyvaudama nuotraukų konkurse turi progą laimėti pasirinktą apatinio trikotažo komplektą!

Minkšto pagrindo liemenėlė ir kelnaitės su juostele ar šortukų ir krūtinę pakeliančios liemenėlės komplektas? O gal tavo pasirinkimas – klasikinis? Turi puikią progą „Brigita & Brigita“ apatinį trikotažą išsirinkti pagal pageidavimą, tačiau prieš tai... Griebk savo fotoaparatą ar mobilųjį, nusifotografuok ir dalyvauk COSMO konkurse!

Na, o dabar spustelėk „Dalyvauti“, užpildyk anketą ir įkelk savo originalią nuotrauką, kurioje išreiški meilę kuriai nors savo kūno daliai. Galimybę įkelti nuotrauką, dalyvauti konkurse ir laimėti pasirinktą apatinio trikotažo komplektą iš „Brigita & Brigita“ turi iki vasario 10 dienos. Parodyk, ką tu savyje myli labiausiai: gal tai akys, kojos, o gal dievini savo užpakaliuką?“ Kuo originalesnės nuotraukos, tuo geriau!

Fotokonkurso nugalėtoją skelbsime COSMO feisbuko paskyroje jau vasario 11 dieną. O apatinio trikotažo komplektą išsirinkti gali spustelėjusi čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis