Geriausi žodžiai visiems gyvenimo atvejams

Kartą žmogus paklausė išminčiaus: „Kodėl taip yra, kad rytui atėjus, vienas žmogus eina į vieną pusę, kitas – į kitą?“ „Jei visi eitų į vieną pusę, pasaulyje sutriktų pusiausvyra, ir pasaulis apsiverstų“, - atsakė jam išminčius.

Būna dienų, kai nuo klausimų sprogsta galva, kai atrodo, jog visas pasaulis yra susimokęs prieš tave - draugai, mylimasis, tu pati.

Paradoksalu, tačiau retsykiais užtenka nusikeikti ir mintys prašviesėja.

Kartais, kad taip nutiktų, dar reikia išgerti kelias B grupės vitaminų piliules.

O geriausia - susitikti su drauge, kuri primintų tai, ką ir pati žinai: „Ir tai praeis. Kaip jau yra praėję tūkstantį kartų kiti blogi dalykai. Nes kaip nėra paros be saulėlydžio, taip ir nėra bėdų, kurios nesibaigtų. Viskas visada baigiasi, ir juodos dienos praeina. Viskas bus gerai, o jei dar negerai, vadinasi, tai - dar ne pabaiga“.

Viena labiausiai įkvepiančių minčių man, kai imu abejoti savimi: „Jei savęs nemyli, visą gyvenimą gyvensi su nemylimu žmogumi“.

Niekas nėra viršesnis, niekas nėra menkesnis. Lygių taip pat nėra. Žmonės yra tiesiog nesulyginami, jie yra unikalūs.

Būkite netobuli ir augantys, nes tai yra gyvenimas. Nemėginkite būti tobuli, antraip nustosite tobulėti.

Niekad nereikia ieškoti to, kas lengva, nes tai, kas lengva, nieko gero neduoda ir galiausiai tampa sunkenybe.

Įveikti sunkumus dažniausiai padeda sunkumo prigimties žinojimas, apie kurį pasakojama šioje istorijoje, neseniai atrastoje interneto platybėse.

Kartą mokiniai paklausė Mokytojo – ką jiems daryti, kai susiduria su sunkumais gyvenime, ir kodėl kartais taip sunku būna juos išspręsti.

Mokytojas paprašė pripilti į stiklinę šiek tiek vandens ir palaikė ją ištiestoje rankoje:

Jūs matote, kad vandens stiklinėje nedaug, ir jei aš trumpai laikysiu ją rankoje, aš nieko nemalonaus nepajusiu. Bet jei aš laikysiu šią stiklinę ilgai, ranka pavargs, galiausiai nutirps ir pradės skaudėti, nes rankos raumenys persitemps.. o vandens stiklinėje liks tiek pat..

Mokiniai sukluso, o Mokytojas pastatė stiklinę ant stalo ir tęsė:

- Taip ir su gyvenimo problemomis: tik pradėkite nuolat apie jas galvoti, ir jos bus nuolat su jumis ir kankins jus iki skausmo. O jei, kaip tą stiklinę, pastatysite ant stalo, pažiūrėję įvertinsite ir nuspręsite, ką toliau darysite – problemos jūsų nebekankins. Problemų nereikia nešiotis su savimi, jas reikia spręsti...

Kokie žodžiai įkvepia tave?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis