Kaip iš vyro gauti viską, ko nori? (5)

Per skrandį, per seksą, per šantažą... Kokių tik kelių merginos neprisigalvoja, kad tik gautų iš vyrų tai, ko trokšta jų širdis. O širdis būna godi. Ji nori visko čia ir dabar.

Ir ne tik iš vyro... Iš viso gyvenimo!

Tad prieš kalbėdami konkrečiai apie save ir tave, pažvelkime į žmones, kurie nuolat nori gauti viską ir iš karto:

- jiems savo eilės laukimas, judėjimas mažais žingsneliais tikslo link yra nepakenčiamas;

- šie žmonės įsitikinę, kad norai turi būti išpildyti nedelsiant. Jei tai neįvyksta, jie paprasčiausiai trenkia durimis;

- labiau išsilavinęs pašnekovas, įdomesnis darbas, švelnesnis meilužis – tokie žmonės nuolat ko nors ieško.

Reikalavimas nedelsiant patenkinti bet kokį reikalavimą – tai mūsų laikams būdingas charakterio bruožas. Tačiau mūsų poreikių augimui nėra ribų: kol juos tenkiname, jie tampa vis įvairesni, o jų skaičius didėja.

Šis poreikių didėjimas sukelia įtampą ir nerimą, kurie savo ruožtu kelia nepasitenkinimo jausmą bei norą šį jausmą užgesinti. Tokiu būdu atsiduriama užburtame rate, iš kurio nėra paprasta ištrūkti.

Dažniausiai tai...

Pernelyg emocingi žmonės: jie vadovaujasi tuo metu užplūdusiais jausmais, jiems sudėtinga kurti ilgalaikius planus bei paklusti taisyklėms. Dažniausiai tai žmonės, kurių santykiai su tėvais buvo ar vis dar yra sudėtingi, jie taip pat susiduria su sunkumais, susijusiais su psichologiniu atsiskyrimu nuo tėvų. Dėl nesavarankiškumo tokie asmenys tampa priklausomais nuo išorinių dirgiklių.

Perfekcionistai: šie žmonės gyvenime vadovaujasi taisykle: arba daryk tai gerai, arba nedaryk visiškai. Tiesa, to paties jie reikalauja ir iš kitų. Tai tipinis perfekcionistų bruožas, nes jie, jų pačių įsitikinimu, yra verti tik paties geriausio. Dėl perfekcionizmo žmonės tampa gerais kovotojais, siekiančiais gerų rezultatų, tačiau perfekcionizmas taip pat tampa nuolatinio nerimo šaltiniu. Šie žmonės juk niekada nejaučia visiško pasitenkinimo, juos nuolat lydi frustracija ir nerimavimas.

Ir šios problemos šaknys glūdi auklėjime: kai tėvai tenkina bet kokius vaiko įgeidžius, jis auga manydamas, kad visas pasaulis privalo paklusti jo norams. Pirmoji kliūtis, kuri pasitaikys tokio žmogaus gyvenime, pasirodys jam pasaulio pabaiga!

Čia ir sustokime.

Nuo nesveiko troškimo grįžkime prie širdies reikalų. Juk noras gauti viską ir dabar mus sutelkia į tikslą, priverčia pasukti smegenis, tapti išradingais, o kartais ir genialiais. Ypatingai moteris. Ypatingai tada, kai tai paliečia jų širdies reikalus ir tą žavų jaunuolį, kurį būtina gauti čia ir dabar, arba tai, ką iš jo būtina gauti nedelsiant!

Juokas juokais, bet vyrai šiame „kare“ pralaimi. Pavyzdžiai neleidžia abejoti.

Aušra, 28 m.: kone kiekvieną vakarą darau vyrui masažą, o jis man atsilygina nusileisdamas įvairiuose reikaluose. Jei nori gauti, turi duoti - ši taisyklė šventa, tik reikia atrasti, ką duoti efektyviausia.

Monika, 24 m.: Reikia gudrumo gudrumo ir dar kartą gudrumo. Tarkim, kai pamatai patinkančią rankinę, tokiu nekaltu žvilgsniu, lyg netyčia, žvilgteli į mylimąjį ir vėl į rankinę ir tada nedrąsiai ištari: „Vajė, kokia graži, kaip norėčiau tokios... O ir mano gimtadienis artėja, tad reiks sau pasidovanot“. Kaipmat užsidega vyriškiui noras būti tuo „mačo“, kuris turi pasirūpinti savo moterimi. O kitais gyvenimo aspektais su jais reikia elgtis kaip su vaikais: palepinti skanumynais ar kita vyriškio silpnybe, tačiau nepripratinti, kad netaptų savaime suprantamu dalyku ir netapti jo tarnaite. Tada jis supranta, kad yra lepinamas už tai, kad palepino savo damą ar išpildė kokį nors jos norą.

Beveik 8 metus su vyru puoselėjame santykius ir visada pasiteisina tiek gudrumas reikiamu metu, tiek švelnumas, rūpestingumas tačiau tuo pačiu negalima leisti „užlipti“ ant galvos. Jie visada turi manyti, kad moteris nealpsta iš meilės jam lyg muilo operose, nes tada dingsta nežinios jausmas ir atsipalaiduoja vyrukai! Vyras moters turi siekti ir pavydėti (žinoma, sveikai) visą gyvenimą.

Vilija, 25m.: Jei kažko norėčiau, būčiau beprotiškai seksuali ir gundanti. Tokia, kokia vyrui patinku labiausiai. Nupirkčiau bilietus į mėgstamas varžybas. Padaryčiau vakarienę arba kokią staigmeną suorganizuočiau. Ir tada sakyčiau: „Mažuuuuti, aš noriu naujų batų!“

Margarita, 28 m.: Mano buvęs perauklėjo mane ir nuo šiol nebežaidžiu jokių žaidimų. Jeigu kažko tikrai reikia ar noriu - tiesiog paprašau!

Laura, 26 m.: Mano receptas – duok viską, ko nori vyras, ir gausi viską, ko nori pati!

Dalia, 22 m.: Aš visuomet su šypsena sakau: Būk miela, šilta, nuoširdi ir jis tau atsakys tuo pačiu. Ir dar su trupučiu!

Viktorija, 30 m.: Jei jis tikras vyras ir vertina tave, o tu būni savimi, ir taip gausi iš jo viską, nenaudodama jokių gudrybių.

Agnė, 21 m.: Mano gudrybė paprasta: reikia būti žaviai ir moteriškai, niekada neleisti galvoti, kad esi vyro nuosavybė. Tuomet vyras stengsis ir išpildys visus tavo norus.

Emilija, 25 m.: Aš duodu vyrui viską, ką galiu duoti geriausio, bet apie tai negalvoju kaip apie auką ar valiutą, kuri grįš atgal, pavirtusi jo pildomais norais.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis