Kokius charakterio bruožus išduoda veido forma?

Atidžiau įsižiūrėk į pašnekovo veidą – paprastai kiekvienas veidas primena tam tikrą geometrinę figūrą. Sakoma, kad pagal tai galima nuspėti kai kurias individualias žmogaus savybes ir charakterio bruožus.

1. Ovalo formos veidas su negriežta pasmakre. Teigiama tokio žmogaus energija tokia didelė, kad jis sugeba atkakliai ir su humoru išgyventi visas gyvenimiškas negandas. Sakoma, kad toks žmogus turi septynis penktadienius savaitėje. Tačiau nepaisant norų ir nuotaikų kaitos, jis – ištikimas pakeleivis. Jeigu tavo mylimasis – „ovalas“, nesmerk jo už tai, kad jis dažnai skraido padebesiais.

2. Kvadrato formos veidas su išraiškinga pasmakre. Tokie žmonės paprastai pasiekia didelių laimėjimų, tačiau jie ne tokie jau „sausuoliai“, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Nepaisant stipraus ir valingo charakterio, „kvadratai“ labai jautriai reaguoja į švelnumą ir meilę. Sutinkamas ir kvadrato tipas su taip vadinamais „užapvalintais“ kampais – toks veidas labiau primena ratą. Tokie žmonės nemėgsta staigių permainų, jų gyvenimas teka lygia vaga.

3. Trapecijos formos veidas su išraiškingais skruostikauliais. Tu turi reikalą su išdidžiu, ambicingu, tačiau labai pažeidžiamu žmogumi. Į neatsargų juokelį jis gali ir nereaguoti, tiksliau – to neparodyti. „Trapecija“ – žodžio žmogus: ką pažadės, visada ištesės.

4. Stačiakampio formos veidas. Tai žmogus, vertinantis tradicijas. Su „stačiakampiu“ nesileisk į ginčus dėl smulkmenų. Būk nuolaidesnė ir pasijausi esanti kaip už akmeninės sienos.

5. Trikampė veido forma su aukšta, plačia kakta. Naujos idėjos ir planai tokį žmogų akimirksniu „uždega“. Tam, kad kunkuliuojanti „trikampio“ energija neišsisemtų, jam pakanka žinoti, kad šeimoje jo laukia šiluma ir supratimas. Su tokiu optimistu tau niekada nebus nuobodu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis