Gražuolė manekenė 10 metų slėpė, kad kadaise buvo vyras

Geena Rosero puikiai žino, ką reiškia gyventi netolerantiškoje visuomenėje, nepriimančioje kitokių, nei dauguma. Ši mergina, dabar sėkmingai dirbanti modeliu, kadaise buvo vaikinas.

„Visi mes esame įsprausti į tam tikrus šeimos, religijos ar visuomenės nustatytus rėmus. Tačiau kai kurie žmonės atranda drąsos ir išsivaduoja iš svetimų įsitikinimų“ - dabar pasakoja Geena, kuri jau nuo 6 metų suprato atrodanti visai ne taip, kaip jaučiasi.

Filipinuose gimusi Geena keisti lytį apsisprendė sulaukusi 15 metų. Būtent tuomet ji susipažino su transvestitų grožio konkurso organizatoriumi ir, išdrįsusi išbandyti savo jėgas, užėmė antrą vietą. Sulaukusi 19, Geena išvyko gyventi į JAV. Nauja vieta, nauji žmonės... Puiki proga viską pradėti nuo nulio.

Praktiškai iš karto Geenai pavyko pasirašyti kontraktą su Next Model Management agentūra. „Tapusi modeliu supratau, kad pagaliau man pavyko pasiekti tai, apie ką svajojau nuo pat mažumės. Pagaliau mano vidinis „aš“ ir išorė atitiko vienas kitą“ - pasakojo mergina, net 10 metų nuo visų slėpusi, kad kadaise buvo vyru.

Dabar Geena - ne tik modelis, bet ir aktyvi kovotoja už transeksualų teises. Anot merginos, jai labai pasisekė - Geenos sprendimą keisti lytį palaikė tiek jos draugai, tiek šeimos nariai. Tačiau yra daugybė žmonių, kurie to palaikymo nesulaukia. „Pasaulis verčia tave būti tuo, kuo tu nesi. Man lyties keitimo operacija buvo tarsi leidimas pagaliau gyventi oriai, būnant tuo, kuo aš jaučiuosi esanti“ - sakė mergina.

Nuotraukos: instagram.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis