Atsakas į laišką: gyvenau su vyru, priklausomu nuo sekso

Nusprendžiau pasidalinti savo gyvenimo istorija, kadangi esu patekusi į labai panašią situaciją, tik buvau kitoje barikadų pusėje, tapau dviejų suaugusių žmonių žaidimo auka, o vėliau – kaltininke dėl iširusios šeimos...

Kai susipažinau su Andriumi, jis nuo pirmos pažinties minutės neslėpė, kad yra vedęs, turi sūnų, dėl kurio padarytų viską. Abu tenkino niekuo neįpareigojantys santykiai, niekad neplanavom bendros ateities, susitikdavome pasikalbėti, išgerti kavos, pasimylėti ir maloniai praleisti laiką. Gal šiek tiek stebino jo žmonos pozicija – niekada jo neieškojo, neskambindavo, nepriekaištavo dėl jo užtrukimo darbe ar išvažiavimo vakarais.

Įsimylėjom vienas kitą, dieną naktį gaudavau jo žinutes su meilės prisipažinimais, apie tai kaip jam trūksta manęs, kaip jis ilgisi mano kūno. Kuo toliau, tuo labiau jis mane stebino savo elgesiu ir drąsa. Kvietė ir vedėsi mane į visus renginius, vakarais eidavome pasivaikščioti, jis visai nesuko sau galvos, kad mus gali pamatyti jo pažįstami ar artimieji.

Tačiau viena diena pakeitė mūsų visų gyvenimus. Paskambino jo žmona ir paprašė skubiai grįžti, nes namuose atsitiko nelaimė. Mes tuo metu buvome vakarėlyje, Andrius buvo išgėręs ir negalėjo vairuoti, pasakė žmonai, kad jį parveš bendradarbė. Taigi, taip buvau pristatyta jo žmonai, kuri vėliau pakvietė užeiti, išgerti kavos – taip atsidėkodama, kad parvežiau Andrių namo.

Deja, viskas tuo nesibaigė. Sekantį savaitgalį paskambino Andrius ir pasakė, kad jo žmona nori su manimi pasikalbėti. Paskambinusi kalbėjo, kaip aš jai patikau ir norėdama atsidėkoti už pagalbą, kviečia mane vakarienės.

Buvo labai keista, bet Andrius primygtinai reikalavo atvykti. Vėliau pradėjo aiškėti šio vakarėlio tikslai. Žinoma, taurė vyno, vėliau šampano, vakarienė trise prie žvakių šviesos ir žmonės atsiveria... Vos Andriui pasitraukus nuo stalo ar išėjus parūkyti, ji pradėdavo man pasakoti, kaip ji pavargo nuo tokio gyvenimo, koks jis priklausomas nuo sekso ir sekso nori ištisą dieną, o ji jį mylėjo tik tol, kol jų šeimoje gimė sūnus. Jai nemalonūs jo prisilietimai, negražus jo kūnas, dabar jaučiasi kaip „mėsa“, prievartaujama ir verkia po kiekvieno „pasimylėjimo“. Visą graudžią istoriją apvainikavo frazė „liepiau jam susirasti kitą moterį ir palikti mane ramybėje“...

Buvau lengvai šokiruota, bet nesukau sau galvos dėl svetimos šeimos problemų, be to, man tai buvo paaiškinimas kodėl jis taip laisvai elgiasi visuomenėje, kodėl jo žmona nesuka galvos dėl jo nuklydimų. Jiems tai buvo bendras susitarimas.

Sekantį savaitgalį ir vėl sulaukiau jos skambučio, kvietimo užsukti išgerti šampano, pasivaišinti braškėmis. Vakarui įsibėgėjant, pradėjome dainuoti karaokė, šokti ir staiga supratau, kad ji mane glamonėja, nurenginėja, pradeda bučiuoti... Žinoma, vakaras baigėsi pasimylėjimu trise ir Andriaus klausimu savo žmonai ar ji nepyks, jei Andrius susitikinės su manimi ir aš atliksiu „žmonos“ rolę lovoje. Ji sutiko.

Tai tęsėsi metus. Susitikdavome kiekvieną savaitgalį jų namuose, mylėdavomės trise, kartais ji tik stebėdavo. Išbandėme viską. Buvau geriausia jų draugė, bet jie vis dar kūrė idealios šeimos vaizdą.
Bet... net ir gražiausia idilė kada nors baigiasi... Vieną dieną graudžiai verkdama Andriui iškėlė ultimatumą, kad daugiau su manim negali matytis, nes ji norinti susigražinti savo šeimą ir pradėti viską iš naujo.

Mane stebino tik vienas dalykas – ar moteris taip myli savo vyrą, kad gali į savo namus, į savo lovą, priimti svetimą moterį, kad tik išsaugotų vyrą? Ar tai buvo kitas variantas, apie kurį aš visada mąsčiau – nei viena mylinti moteris neišdrįs pasakyti savo vyrui „susirask tu kitą moterį ir palik mane ramybėje“?

Vėliau pradėjo aiškėti tikroji tiesa. Ji kelerius metus turėjo draugą, nevedusį jaunuolį Tačiau jis ją metė, išvyko gyventi į užsienį ir moteris staiga suvokė neturinti nei vieno vyro. Tuomet prasidėjo kova už būvį, grasinimai: jei pamatys kartu su manimi, iškart paduos pareiškimą skyryboms. Pasak jos, aš stengiuosi išardyti jų šeimą, o kol jų sūnui nesukaks pilnametystė, negali būti jokių kalbų apie skyrybas. Ji net po tokių įvykių įsivaizdavo, kad galima pradėt viską iš naujo, gyvent taip lyg nieko nebūtų į vykę. Apkaltindama mane jų šeimos sugriovimu pamiršo, kad tai aš tapau jų žaidimo dalimi. Juk ją labiausiai įžeidė mano ištarti žodžiai : „darnioje šeimoje trečias žmogus neatsiranda“.

Žinoma, mūsų draugystė su Andriumi nesibaigė, susitikinėdavome slaptai, mylėdavomės ir džiaugdavomės vienas kitu, tačiau ir ši tiesa išaiškėjo. Įvyko skyrybos, tačiau Andrius pasirinko mane...

Nori papasakoti savo istoriją, pasidalinti patarimais ar išsakyti nuomonę? Parašyk mums e.paštu portalas@cosmopolitan.lt

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis