Iš storuliukės į grožio karalienes (-45 kg)

Būdama aštuntokė, Keli Kryfko svėrė beveik 105 kilogramus. Dabar merginai – 23 metai, o jos gyvenimas kardinaliai pasikeitęs: sveika mityba, reguliarios sporto treniruotės ir pagaliau atsiradęs pasitikėjimas savimi, paskatinęs Keli dalyvauti Mis Teksasas grožio konkurse.

Pokyčiai nevyko dramatiškai greitai. Tam, kad atsikratytų 45 kilogramų, prireikė ne vienerių metų. Kaip sako pati Keli, norint pasiekti tokių rezultatų, nepakanka laikytis dietos. Tenka po truputėlį keisti visą savo gyvenimą, priešingu atveju kelias atgal - neišvengiamas.

„Per fizinio lavinimo pamokas nesugebėdavau padaryti to, ką padarydavo kiti vaikai ir man buvo taip gėda... Girdėjau, kaip merginos mane apkalbinėjo: „Galit patikėti, kad ta storulė nieko nesugeba padaryti?“ Nenorėjau, kad taip būtų visą gyvenimą“ - pasakoja mergina.

O savo pokyčius ji pradėjo nuo smulkmenų - pirmiausiai atsisakė savo pamėgto Dr. Pepper gėrimo, tuomet apribojo riebaus maisto kiekį, vėliau keptus produktus pakeitė virtais ir sumažino porcijas. Ir tik sureguliavusi mitybą, Keli pagaliau žengė dar vieną svarbų žingsnį - pradėjo reguliariai sportuoti.


„Tai buvo daug mažų žingsnelių tikslo link. Čia ir slypi sėkmės paslaptis - nekovoti ir nekankinti savęs“ - visoms sulieknėti bandančioms merginoms pataria Keli.

Nuotraukos: Instagram.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis