Tavo gyvenimo testas: sužinok, kokia iš tiesų tu esi

Mums šis testas pasirodė ganėtinai tikslus, todėl skubame juo dalintis ir su tavimi. Iš karto įspėjame, kad prireiks maždaug 5 minučių.

Ant švaraus popieriaus lapo nupiešk kubą, kopėčias, arklį, gėles ir audrą. Visus šiuos daiktus išdėstyti reikia nupieštoje dykumoje. Atlikusi šią keistoką užduotį, apie save sužinosi daug įdomaus.

Šiek tiek pagalbos prieš piešiant:

KUBAS: kaip atrodo tavo geometrinė figūra? Ji atsidūrė lapo centre ar pakraštyje? Kokio ji dydžio? Pagalvok, iš ko tas pats kubas galėtų būti pagamintas?
KOPĖČIOS: iš kokios medžiagos jos pagamintos? Kiek turi skersinių? Kokia jų padėtis kubo atžvilgiu?
GĖLĖS: koks jų kiekis? Kaip jos vadinasi? Kokią vietą užima paveiksle?
ARKLYS: didelis, mažas? Pagalvok, kas galėjo nelaimėlį atginti į dykumą ir dar per smėlio audrą?
AUDRA: kokia ji tavo akimis? Ar stipriai siaučia? Ar jau visiškai nurimusi?

Atsakyk į visus pateiktus klausimus, o tada pereik prie atsakymų iššifravimo.

ATSAKYMAI

Kubas simbolizuoja žmogaus įsivaizdavimą apie patį save. Jei tavo kubas užima pusę lapo, tavo savivertės niekaip nepavadinsi žema. O mažas, nežymus kubas būdingas droviam, ne itin pasitikinčiam savimi žmogui.

Ant žemės stovintį kubą piešia realistai, žmonės, tvirtai stovintys ant kojų. Pakibusį ore – romantikai ir svajotojai. Užpustytas smėliu ar esantis kažkur tolumoje kubas leidžia manyti, kad jo piešėjas tuo metu jaučiasi pamirštas ar net paliktas gyvenimo nuošalėje.
Dabar apie medžiagą, iš kurios pagamintas pagrindinis mūsų dėmesio objektas. Tvirtas – akmeninis, betoninis ar plieninis kubas – solidumo ir pasitikėjimo savimi simbolis. Stiklinis kubas byloja apie ketinimų skaidrumą ir sąžiningumą. Jeigu figūra tuščiavidurė, tai ir jos piešėjas ko gero jaučiasi išsisėmęs.

Kopėčios simbolizuoja socialinį gyvenimą: tai draugai, giminaičiai, kolegos, pažįstami, darbas, mokslas... Ilgos, turinčios daug laiptelių kopėčios reiškia, kad jas nupiešęs žmogus yra labai bendraujanti ir daug pažįstamų turinti asmenybė. Jeigu kopėčios dar ir tvirtos, tai ir šį žmogų supa patikimi ir garbingi žmonės. Klibančios, nedidukės kopėčios atspindi žmogaus ribotą bendravimą ir nepatikimus santykius su aplinkiniais. Kopėčios, esančios dideliu atstumu nuo kubo gali liudyti tai, kad jas nupiešęs žmogus – ganėtinai uždaro būdo ir nelinkęs greitai kažką įsileisti į savo gyvenimą. O jeigu kopėčios remiasi į kubą, tai žmogus santykiuose daugiau duoda kitiems, nei pats gauna. Na, o jeigu kopėčios „užlipusios“ ant kubo, tai neabejotinai galima teigti, jog draugai, giminės ar net kolegos tiesiog „užlipę ant galvos“.

Gėlės šiame teste simbolizuoja vaikus. Kuo jos arčiau kubo, tuo artimesni tavo santykiai su jais. O kuo ryškesnės ir gražesnės gėlės tavo paveiksle, tuo gražesnį gyvenimą tu įsivaizduoji savo vaikams.

Arklys simbolizuoja tai, kokį tu įsivaizduoji savo seksualinį partnerį. Stiprus ir didelis arklys reiškia, kad tu svajoji apie stiprų ir patikimą vyrą. Nedidukas ir paklusnus arkliukas reiškia, kad seksualiniuose santykiuose tu linkusi dominuoti. O jeigu tavo arklys dar ir parištas, tai ir partnerio tu nelinkusi toli nuo savęs paleisti. Atkreipk dėmesį į tai, kokiu atstumu vienas nuo kito yra arklys ir kubas. Nesunku nuspėti, kad kuo mažesnis atstumas tarp jų, tuo didesnio emocinio ir fizinio artumo iš partnerio tu tikiesi.
 
Audra parodo kiek daug gyvenimiškų problemų turi žmogus ir kaip jis su jomis tvarkosi. Jeigu audra siaučia kažkur tolumoje, palikdama kubą nuošaliau, tai tavo gyvenimo horizonte šiuo metu nusimato ramybė. Stipri audra – ženklas, kad turi nemažai problemų ir jos tave labai slegia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis