COSMO vestuvės: 10 dalykų, kuriuos verta padaryti savo vestuvių rytą

Ką gi, išaušo ilgai laukta diena, kai pagaliau ištarsi lemtingąjį „taip“. Deja, dažna vestuvių diena prasideda perdėtu jautrumu, skubėjimu ir baime, ko nors nepamiršti. Atsipalaiduok, leiskis apsupama malonaus dėmesio ir nesijaudink. Kad nepasimestum, siūlome patarimų sąrašą, ką vertėtų nuveikti vestuvių rytą.

1. Jei per vestuves avėsi aukštakulnius batelius, iki pat kelionės į tuoktuvių vietą stenkis avėti patogią avalynę lygiu padu. Kadangi visą dieną teks kaukšėti, pailsink pėdas nors ryte, juk mažiausiai norisi, kad sakant priesaiką kojos linktų iš skausmo. Jei turi galimybę ir noro, neoficialioje šventės dalyje aukštakulnius taip pat iškeisk į patogesnius batelius.

2. Dar kartelį įkrauk mobilųjį telefoną, greičiausiai šiandien jis netils nuo sveikinimo žinučių bei skambučių, o jau ką kalbėti apie selfius – šių irgi neišvengsi.

Shutterstock nuotr.

3. Įprasta, kad vestuvių dieną nuotakos visai pamiršta maistą, tačiau praleisti pusryčių nereikėtų. Jaudulys daro savo, tad nepusryčiavusi dienos bėgyje gali sunegaluoti. Rinkis lengvą užkandą, produktus, kurie neskatintų pilvo pūtimo, tačiau suteiktų pakankamai energijos. Tiks vaisiai, avokadai, riešutai, tačiau venk druskos, kepinių ir uogų, o kavą iškeisk į arbatą.

4. Skirk minutėlę tėvams. Jiems ši diena taip pat be galo svarbi, tad nepagailėk savo artimiesiems gražių žodžių ir šypsenos.

5. Jei planuoji fotosesiją vestuvių pasiruošimo metu (makiažas, šukuosena, pamergių ir draugių klegesiai), pasirūpink, kad būtų žmonių, galinčių sutvarkyti kambarį, kuriame ruošiesi. Juk nesinori, kad vestuvių ryto nuotraukose skraidytų panaudotos servetėlės, užkandžiai, išmėtyti drabužiai bei makiažo priemonės.

6. Paklausyk muzikos. Niekas taip nenuramina ir neatpalaiduoja kaip mėgstama daina, tad leisk sau truputėlį atsipūsti ir pasimėgauti muzikinėmis akimirkomis.

7. Į kosmetinę susidėk reikalingiausias priemones, jei prieš ceremoniją ar po jos reikėtų pakoreguoti makiažą.

8. Vestuvių dieną nepamiršk vandens, kad organizmas nepradėtų dehidratuoti. Atsikėlusi iš ryto išgerk bent vieną stiklinę vandens. Geriau anksčiau nei vėliau, juk bėgioti pas nykštukus su vestuviniais apdarais ne taip jau patogu.

9. Nepamiršk namuose vestuvinių žiedų ir pasirūpink, kad jie būtų tobulai nušveisti. Šią dieną jie sulauks daugiausiai dėmesio ir neišvengs fotografo blykstės.

10. Parašyk laišką savo sužadėtiniui. Vestuvių rytą ant popieriaus išraityk tai, kaip jautiesi, kodėl mylimasis tapo tavo išrinktuoju, kokios jo savybės tave džiugina. Praėjus kuriam laikui šis laiškas taps vertinga detale, kuri primins malonias akimirkas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis